Skocz do zawartości

Zakończony Konkurs: Wymyśl nazwę dla nowej marki teleskopów


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

"wszystko już było" ...

"pantha rei" ...

"h..." ...

 

Ludziom zaczyna odbijać - jak można było tak rzucić przed tłum 2 i pół kafla i patrzeć z góry (zza szyb pancernych) :szczerbaty:

hm... może jakieś walki w klatce - tfu - na platformie ATM - zorganizuje się w Warszawie (na otwarcie nowo-nazwanej firmy/marki)?

 

a tak poważnie:

Kolejna Propozycja:

 

JewelSky

 

bo:

brzmi swojsko - w Polsce (mało to Panów Jewelskich?)

i SUPER (naprawdę - zobaczcie tłumaczenie) w Anglii/Usa/Australii/Gibraltarze/Nowegii/Kandzie/Ghanie

 

 

... proponuję walki w błocie :) i najlepiej wpuścić nasze kobitki toples, to będzie na co popatrzeć! ;) ;) ;)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie konkurs moglby sie jiz skonvzuc, gduz praktycznie prawie wszystkie nazwy sa juz powtarzane, a wymyslenie czegos nowego i oryginalnego wymaga niemalego geniuszu. Moze by tak jakas proppzycja z "gra slow"?

 

PS Majkii 2001 nazwa AstroPhobia nie jest najlepszym pomyslem, gdyz Phobia (pol. fobia), nazywa zachowania majace na celu unikanie czegos, a z dodaniem slowa Astro to juz chyba kazdy wie o co chodzi... :) A tego raczej w nazwie firmy chcielibysmy uniknac :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie konkurs moglby sie jiz skonvzuc, gduz praktycznie prawie wszystkie nazwy sa juz powtarzane, a wymyslenie czegos nowego i oryginalnego wymaga niemalego geniuszu. Moze by tak jakas proppzycja z "gra slow"?

 

PS Majkii 2001 nazwa AstroPhobia nie jest najlepszym pomyslem, gdyz Phobia (pol. fobia), nazywa zachowania majace na celu unikanie czegos, a z dodaniem slowa Astro to juz chyba kazdy wie o co chodzi... :) A tego raczej w nazwie firmy chcielibysmy uniknac :)

 

 

ja już piszę co myślę bo już się nie da nic wymyślić. siedziałem se w "biurze" (WC) i czytałem sobie etykiety i gdzieś pisało phobia to se pomyślałem ASTRO :D

Edytowane przez majkii2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Sky-luksy/wiułery/szoty/blu/klir/kartofle po pierwsze już były! a po drugie są kiepskie! co prawda po angielsku to brzmi trochę lepiej niż po polsku ale dla anglika Niebo-patrzacze/oglądacze/niebieskie/czyste/strzelacze/pyry są normą wśród chińskich podróbek masło maślane się przejadło...

 

Mityczne:

1. Manticore

2. Griffin

3. Wyvern/ Wivern

4. Chimera

5. Mermaid

6. Cerberus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam_Jesion macie może już logo????,bo jak nie to ja tu mam ulepszony prototyp wcześniejszego..... :rolleyes:

 

 

A co do tego konkursu to proponowałbym zakończyć rywalizację przed czasem bo już chyba wszystkim się skończyła inwencja twórcza.. :Salut:

 

Myślę że inni też mogliby coś od siebie dać... :szczerbaty:

 

 

Może szału nie ma ale jak już pisałem jest to prototyp.

prototype3i kopia.jpg

Edytowane przez grzep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam_Jesion macie może już logo????,bo jak nie to ja tu mam ulepszony prototyp wcześniejszego..... :rolleyes:

 

 

A co do tego konkursu to proponowałbym zakończyć rywalizację przed czasem bo już chyba wszystkim się skończyła inwencja twórcza.. :Salut:

 

Myślę że inni też mogliby coś od siebie dać... :szczerbaty:

 

 

Może szału nie ma ale jak już pisałem jest to prototyp.

 

myślę, że jak będą potrzebowali loga to nas o to poproszą lub pójdą do profesionalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.