Skocz do zawartości

Teleskop


cacper98

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zakonczony gdyz jakis chojrak oddal mi swoja 1.5 roczna synte 10 i jestem zadowolony

 

Cacper98 dlaczego milczysz ?Czyżby społeczeństwo astropolis już Ci nie odpowiadało.Myślę że powinieneś to wszystko wyprostować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno jak pisaliscie o koszeniu trawnikow trawniki nie gdzie kosic a kazdy ma u siebie kosiare a tam gdzietrzeba skosic to albo nenormalny moher albo nikt tam nie zyje sorry niestety to uroki wsi sa

 

Adam coś do Twojego tematu odnośnie: http://astropolis.pl/topic/39011-jestesmy-potworami/page__pid__464003__st__30?do=findComment&comment=464003

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o telefon dotykowy jest to samsung avilaktora nabylem za 70 zl a z atrixem nie chce handlowac gdyz ja prosilem o wysylke za pobranie a wplaty a konto nie mam mozliwosci co do zbierania owcow zyje na wsi w sadzie i niestety nie da siebsprzedac bo kazdy owoc albo obvryziony albo obleziony przez robaki a na tej wsi jest tak ze ludzia sa tak nwdeci bo mowia ze od mlodzikow nie kupia bo albo zle albo za drogo no i tak to jest z tym :/

 

 

na konto możesz wpłacić wypełniając dane w blankieciku na poczcie

Edytowane przez Miłosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cacper98, co kraj to obyczaj, co rejon Polski to inne znaczenie słów. Dla większości znaczenie określenia "chojrak" jest takie jak poniżej.

 

 

"Wyniki tłumaczenia: chojrak

Słownik języka polskiego


  • Słownik języka polskiegorz. mos IIIb, a. IIa, lm M. -i | ~acy, pot.
    ktoś lubiący się popisywać swoją odwagą; śmiałek, ryzykant"

 

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A może przed wysłaniem twój darczyńca zajrzał jeszcze raz do tego wątku i poczuł się naprawdę bardzo zniesmaczony twoim "podziękowaniem" i postanowił nie wysyłać Ci teleskopu? Zwróciłeś uwagę, że nikt poza Tobą nie przyjął określenia "chojrak" pozytywnie?

a wy pisyecie o cwaniakach no wezcie sie zastanowcie :szczerbaty:

jak widze co wyy piszecie to sie zalamuje

nie wiem dlaczego ale synta nie dotarla poczta czy oszust?

Załamujesz ręce nad tym co piszą koledzy - może powinieneś zastanowić się nad sobą i swoimi wypowiedziami? Nie wspomnę o twojej ostatniej żenującej wypowiedzi, gdzie sugerujesz, że osoba, która chciała z własnej nieprzymuszonej woli Cię obdarować, jest oszustem.

Prawdę mówiąc, sam bym się wstrzymał z wysyłką w takiej sytuacji.

  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ah jednak pomyleczk i sorry ze tak pozno teleskop dotarl wszystko przez poczte bo przesylke zapodziali

A TAK WGL mily pan mi podziekowal ze go tak nazwalem i on tez tak lub chojrak wie ze hojrak ( nie wiem jak sie pisze ) i on tez jakos wie ze ten ktos to osoba hojna czyli ktos mily WIEC CO WY MI WYPISUJECIE ZA BZDURY :( nieogary jedne jest takie przyslowie co kraj to obyczaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow jak ja bym dostał takie porady to bym nikogo nie wyzywał, panowie tylko zwrócili Ci uwagę ponieważ u nas w Polsce chojrak to zazwyczaj określenie takiego kozaka czy coś w tym stylu, no i nie wyzywał bym kogoś kto chce oddać swój własny drogocenny sprzęt za free od oszustów. No a co do zarobków na wsi to zawsze można coś zarobić sam jestem w twoim wieku tzn. 13 lat :) i też mieszkam na wsi, od wakacji odkładam całą kase sprzedaje nawet swoje PS2 i na mikołajki chcę tylko pln. zbieram na nawet używaną tubę 150/1200 bo dorobić jakiegoś prostego dobsona to nie problem. A jeszcze zarobki zawsze w lecie można jabłka zbierać i oddawać do skupu itd. a teraz grabić liście itd.

 

#Edit

 

No i pojawia się tam wymieniony kontekst gier MMO mam kilka kont na różnych privach mt2 i powiem dużo czasu na nie poświęciłem ale są z 3-4 warte około 200zł każde lecz narazie nie mam serca, chęci i nawet czasu żeby sprzedać mój 2 letni dorobek.

Edytowane przez Pulsar
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jesli kogos obrazilem to przepraszam ale mam rozne zachowania :/

A CZY MOZEMY KOTYNUOWAC TEMAT ? gdyz wiele ludzi moze znalezc pomoc jak spelnic swoje marzenie i kupic teleskop :)/>

albo i nie moze zaloze nowy temat (troche to glupie)

Edytowane przez cacper98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.