Skocz do zawartości

Kazdy o swoim sprzecie.


cacper98

Rekomendowane odpowiedzi

jedynie z matmy ledwo mam zagrozenie wiec :(

Można pracować mięśniami, wywozić gnój z obory, cokolwiek. Piszę to śmiało, bo sam mając naście lat babrałem się w czyimś ogrodzie.

 

Ale pisać "dajcie mi teleskop bo mnie nie stać", a kilka dni później "jestem leniwy, nie chciało mi się zbierać na sprzęt" to skandal. Życzę dawcy Twojego teleskopu żeby przypadkiem tego nie przeczytał, bo o ile nie ma DALEKO posuniętej tolerancji, to pewnie gryzie teraz paluchy, że nie można "ctrl+z" sobie fundnąć.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj... czyli ktoś oddał Ci całkiem dobry teleskop, a Ty publicznie przyznajesz się, że byłeś zbyt leniwy, żeby samemu zapracować na sprzęt?

 

Nie zrobiłeś z siebie debila, zachowujesz się jakbyś zabłądził z jakiegoś onetowego forum. Zmiana konta nic nie da, Ci którzy zdążyli wyrobić sobie zdanie o Tobie, poznają Cię po pierwszych dwóch-trzech postach z nowego konta.

 

Panowie, on ma 14 lat- nie wymagajcie wiele... wyżebrał teleskop bo jest za leniwy, na jego miejscu też po takiej akcji chciałbym zmienić konto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co gregohr zanim nasmarowałem to co nasmarowałem, myślałem o kwestii wieku i... po części się z Tobą zgadzam. Ale tylko po części - od 14 latka można już wymagać pewnego poziomu. Zresztą daleko szukać - wystarczy poczytać posty Jego rówieśników na tym forum (chciałbym, żeby mój syn był tak ułożony w przyszłości, jak Oni) - widać, że można.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TERAZ DLA KUMATYCH I TO BARDZO (WSTYD mi ZA WAS)

kto sllyszal oosobie Grazyna Zarko na youtube ?????

no wiec tak to tez jest pewnego rodzaju takie ,,cus" odgapione ale kuple mi nie wierzylli ze ludzi nabiore ALE JEDNAK

jezeli ktos sie domyslial to piona dla niego a jezeli nie TO LIPA

ten projekt mial naczenie taki by to forum wiedzialo ze ma oszustow ktorzy chca zrobic ,,scisk dupy" tak jak ja pisalem ze dostalem 10"

 

 

Pozdrawiam i koncze juz z tym forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak wessel czytam ten wątek z niesmakiem. Nie sądziłem, że to napiszę ale czytając to Co piszesz cacper to serdecznie współczuję osobie która podarowała Ci teleskop.

Ja nie słyszałem o Grażynie Z(Ż)arko na youtube i szczerze powiem - nie obchodzi mnie ta osoba, ale obchodzi mnie styl wyrażania swoich myśli na tym forum - a Twój jest żenująco niski.

 

 

Pozdrawiam w takim i życzę powodzenia na innym forum

Paweł

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cacper

26 listopada napisałeś, że otrzymałeś teleskop, ciekawe czy jeszcze go masz , czy sprzedałeś i czekasz na drugiego o dobrym sercu aby go oszukać. A teraz piszesz, że robiłeś z ludzi poważnych balona . Podejrzewam, że Ty nie masz 14 lat, bo chłopiec w wieku 14 lat już myśli, a z twoich wypowiedzi wynika że tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim co kolwiek odpowicie wielcy eksperci (nie mialok to nikogo obrazic) prosze was o obejzenie materialu grazyna zarko na youtube

my z kumplami robilismy identyko a jaki jest cel tego proektu ?

taki identyczny jak wlasnie w tym materiale ale NIE

-wysmiewanie fora

-zaden to dowcip a projekt

-nie mialem zadnego teleskopu

PROSZE WAS I TO BARDZ ZANIM COKOLWIEK NAPISZECIE

 

 

 

sorry za bledy ale pisze w pospiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie projektem wygłupy kretynów to jest jednak pewne nadużycie.

Cacper i spółka- życzę Wam powodzenia w temu podobnych "projektach " - byle daleko od tego forum i możliwie najdalej ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej super fajny eksperyment psychologiczno-społeczny! Nie wiedziałem, że są wśród nas czternastolatkowie potrafiący zrozumieć przekaz, sens i skutki "Grażyny Żarko". Ok. Bardzo się nabraliśmy. Piona dla Ciebie i kumpli. A teraz kończmy już, bo nie ma sensu pisać czegokolwiek więcej.

 

pozdrawiam

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TERAZ DLA KUMATYCH I TO BARDZO (WSTYD mi ZA WAS)

kto sllyszal oosobie Grazyna Zarko na youtube ?????

no wiec tak to tez jest pewnego rodzaju takie ,,cus" odgapione ale kuple mi nie wierzylli ze ludzi nabiore ALE JEDNAK

jezeli ktos sie domyslial to piona dla niego a jezeli nie TO LIPA

ten projekt mial naczenie taki by to forum wiedzialo ze ma oszustow ktorzy chca zrobic ,,scisk dupy" tak jak ja pisalem ze dostalem 10"

 

 

Pozdrawiam i koncze juz z tym forum ;)

Bardziej mi to wyglądało na trollowanie niż eksperyment - no ale z zarzuceniem tego chciałem poczekać, bo może faktycznie potrzebowałeś "pomocy", widzisz dobrych życzliwych ludzi "nabrałeś", gratulacje. Prawie żałuję czasu spędzonego na opisywaniu tego jak zarobiłem na pierwszy sprzęt, ale tylko prawie, bo okazało się że parę innych osób z tego forum dało się poznać od dobrej strony, to było pożyteczne.

 

Powyższe zakończenie w Twoim wykonaniu niestety potwierdza moje smutne podejrzenia, powodzenia na kolejnym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko czasu większości osób które radziły Ci jak zarobić na swój teleskop i pewnie nie jednemu teraz zrobiło się no kurcze nie smutno ale poczuli jakby taki zawód że ktoś ich oszukał a Oni byli tak serdeczni w sposobności do niego. No ja nie wiem jak można wejść na takie forum i siać taki zament. Sam mam 13 lat i staram się zachowywać kulturalnie na wszystkich forach no ale Ty chyba tego nie rozumiesz i jak ktoś Ci chciał pomóc a Ty wiedziałeś że jaja sobie robisz to po co było wyzywać innych? zaraz podam kilka przykładów. A no i zmiana konta nic nie zmieni administrator może Cię zablokować na IP oczywiście tutaj i już więcej nie zrobisz żadnego.

 

#Edit

Ohh szkoda że nikt nie zerknął na jego tematy :

http://scr.hu/73n/vpks9

 

A tu te dowody twoich wyzwisk wobec innych użytkowników.

 

http://scr.hu/73n/mga33

http://scr.hu/73n/i63o6

Pozdrawiam

Edytowane przez Pulsar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.