Skocz do zawartości

Kilka ciekawych letnich obiektów DS ze 100mm


Robson_g

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że to nie kwestia aparatu lecz umiejetności graficznych.

Hamalu, a czy ja napisałem, że to kwestia aparatu?? :Loveit: Pisząc Lustrzanka z matrycą na FF, miałem na myśli tylko i wyłącznie wielkość, wygląd, skalę itd kadru, a nie obróbki, która u mnie na pewno nie jest super-hiper :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fotka Robson :)

Moje umiejętności graficzne są mizerne. Mam tendencję do przeginania z obróbką. Szczęśliwie, gdy zajmowałem się konkursową fotką, przyszedł do mnie mój brat, który PS-a ni w ząb nie zna, a mimo to bardo pomógł, bo komentował moje poczynania. Takie świeże spojrzenie na fotografię jest bardzo przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie jestem super zwolennikiem szerokich kadrów - ale niektóre mają swój urok :-)

 

 

 

ta zniewaga krwi wymaga ;) ja np nie jestem zwolennikiem (może lepszym określeniem byłoby miłośnikiem) zdjęć Ha, ale co zrobić jak nasza astro brać lubi gorącą czerwień wodoru ;)

Edytowane przez bamus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bamus, może nie do końca poprawnie się wyraziłem - nie to, że nie lubię, po prostu bardziej podobają mi się zdjęcia w większym zbliżeniu :-) Ja samemu nie robiłbym bym takich ot co :-)

 

Oczywiście niektóre zdjęcia szerokich ujęć są genialne :-)

 

Tak więc jak znieważyć nikogo nie chciałem.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fotka Robson :)

Moje umiejętności graficzne są mizerne. Mam tendencję do przeginania z obróbką. Szczęśliwie, gdy zajmowałem się konkursową fotką, przyszedł do mnie mój brat, który PS-a ni w ząb nie zna, a mimo to bardo pomógł, bo komentował moje poczynania. Takie świeże spojrzenie na fotografię jest bardzo przydatne.

Dzięki! Nie ukrywam, że wzorowałem się na Twoim zdjęciu (kolor, miękkość itd) :) .

Jeśli już licytujemy się o to, kto ma większe/mniejsze umiejętności, to u mnie wyglądało to tak: dwa lata temu kupiłem swoją pierwszą w życiu lustrzankę. W zeszłym roku w kwietniu wykonałem swoje pierwsze zdjęcie astro na AT, a jeśli chodzi o obróbkę, to powolutku (dzięki kilku dobrym kolegom z tutejszego forum), dochodzę do jakichś tam, pewnie mizernych jeszcze umiejętności.

 

Bardzo fajna fotka - nie jestem super zwolennikiem szerokich kadrów - ale niektóre mają swój urok :-)

i potwora z Loch Ness vel Kota z podniesionym ogonem widać :-D

 

P.

Dzięki Paweł! Ja też nie jestem zwolennikiem, ale jak się ma tylko lustrzankę i AT, to nic ciekawszego nie wymyślę :icon_wink:

 

ta zniewaga krwi wymaga ;) ja np nie jestem zwolennikiem (może lepszym określeniem byłoby miłośnikiem) zdjęć Ha, ale co zrobić jak nasza astro brać lubi gorącą czerwień wodoru ;)

A mnie bardziej podobają się zdjęcia w mono :)

 

Edytowane przez Robson_g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.