Skocz do zawartości

DS Party Jodłów 2004


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

pomimo że wróciliśmy z "dziadkiem" już dawno dopiero teraz

trochę odpocząłem mogę opisać swe wrażenia.

 

1.Jestem zadowolony że poznałem nowych wspaniałych astromaniaków

i dwie nowe astromaniaczki :Kwiatek: (Krzysiek i Adam dowieźli)

2.Wspaniale było spotkać starych znajomych :Wave:

3.Ale największy sukces to to że dziadek ruszył się z Opola. Dużo rozmawialiśmy i jesteśmy ponad podziałami i "polityką" :hello2:

Astronomia to takie wspaniałe hobby że naprawdę szkoda czasu na w/w "pierdoły" :wymiotuje:

4.Udało nam się przyjechać na trzy noce i to było najlepsze ponieważ był czas i na obserwacje własnym sprzętem :astro: cudzym :piask: robienie zdjęć i integrację

:glodny: :pijemy: :przytul:

może nie zawsze w tej kolejności.

 

Zmęczony ale szczęśliwy pozdrawiam wszystkich uczestników

i tych których poznam dopiero na następnych zlotach.

:przytulas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - wazne info. Zostalo nam kilka koszulek Astro-Forum Jodlow 2004 - Messier Maraton. Jutro zrobie specjalny watek i jezeli ktos jest zainteresowany nabyciem koszulki Limited Edition, to informuje, ze instnieje taka mozliwosc.

 

Zawsze to jakas namiastka zlotu ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piła dojechała o 21 do domu. Po drodze mijałem ze 4 "krasz testy" więc jechałem wolniej niż zwykle. "Witałem" się z rodziną więc dopiero teraz na necie. :D

Bernardyn okazał się madrzejszy niż myślałem. :wink:

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników i uczestniczek.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Głogowa dojechaliśmy około 16 , bez problemów ( po drodze widzieliśmy tylko 2 wypadki bez ofiar ) .

Kolejny zlot - poznanie na żywo nowych osób z forum - to było to na co liczyłem :"zassałem" sporo informacji a co się nasłuchałem i napatrzyłem na sprzęt i techniki focenia - to moje :D .

Ładna pogoda pozwoliła nam na pełne wykorzystanie całego zlotu ( nocne obserwacje , dzienne wycieczki ) , a na sen : "malo casu , maalo casu" .

Nawet Agnieszka ( choć za astro nie przepada ) jest bardzo zadowolona z wyjazdu i mile spędzonego czasu w świetnym towarzystwie i niesamowitej atmosferze .

Wielkie dzięki i pozdrowienia dla wszystkich uczestników astrozlotu :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He, a co z obiecanym konkursem na galerii forum na "rozpoznawanie wlasciciela po zbizeniu nieogolonej brody" ? 8) Mysle ze wyadministrowanie kilku megoli dysku na "takie zdiecia" jakie ogladalismy w sobote w piekielku na dole, oprocz wyciskania lez ze smiechu wycisnely by tez wielu nowych uczestnikow astrozlotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.