Skocz do zawartości

Trójmiasto również!


Mariusz.K

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jedziemy w kilka osób do paraszyna za wejcherowem wstępnie umuwilismy się na parkingu ok 20 w centrum oswowa przy obwodnicy.

Jak chcecie obadać nowa miejscówkę z nami to piszcie na sms 888243264 najprawdopodobniej bedziemy piekli kiełbaski kazdy zabiera dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paraszyno jak dla mnie za daleko bo to 70km. Juz wole Wdzydze albo pojechac do Czarnego za Iwicznem do rodziny :astronomer2: .

Pamietam nasza ostatnia, pouczajaca rozmowe o miejscowce w Blizinach. Jak juz to nowa mozna poszukac w okolicy. A naprawde ciemne niebo zostawmy na

zloty :icon_biggrin: .

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się streszczać bo nie będzie gdzie wcisnąć teleskopu, nie mówiąc o zaparkowaniu samochodu ;)

 

Oby tylko pogoda nie spłatała nam figla. A jeżeli nawet to przynajmniej pogadamy sobie na jakieś ciekawe tematy :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się streszczać bo nie będzie gdzie wcisnąć teleskopu, nie mówiąc o zaparkowaniu samochodu ;)

 

Oby tylko pogoda nie spłatała nam figla. A jeżeli nawet to przynajmniej pogadamy sobie na jakieś ciekawe tematy :szczerbaty:

 

 

Otóż to, otóż to ;-)

 

Ja się wyłączam, muszę jeszcze spakować to i owo i ... do zobaczenia w Blizinach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wypad bardzo udany i pouczający :-)... chętnie wybrałbym się i dziś ale jutro trzeba rano wstać do pracy :-(. Aha, z ogłoszeń parafialnych to mój barlow się znalazł :yahoo: leżał sobie w drugim pudełku w domu :szczerbaty:

Brawa dla organizatorów, sponsorów i wszystkich, którzy się pojawili ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z wyprawy rowerowej w nasze tereny obserwacyjne,tj. 6 godzin jazdy rowerem. Dzis bede jak ostatnio 22.30. Mam na 2 zmiane w poniedzialek takze troszke moge byc. Oj piekna dwudniowa pogode mamy :astro: . Slonko ma piekne plamy jest co ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratki, pewnie fajnie było, to Ty stoisz na zdjęciu wspólnym trzecia od lewej ?

 

tak gdzies tam w tlumie jestem, przymierzam sie do zalozenia stacji bolidowej, ale jeszcze musze sie wstrzymac z braku sprzetu jaki musze sobie zorganizowac. zaluje ze nie moglam skorzystac z wyjazdow, tym bardziej ze w ten weekend zapowiadaja chmury :(, ale nastepnym razem mam nadzieje ze sie uda i jakby co tez posiadam miejsce wolne w aucie :)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jedziemy w kilka osób do paraszyna za wejcherowem wstępnie umuwilismy się na parkingu ok 20 w centrum oswowa przy obwodnicy.

Jak chcecie obadać nowa miejscówkę z nami to piszcie na sms 888243264 najprawdopodobniej bedziemy piekli kiełbaski kazdy zabiera dla siebie.

 

Krzysztof, I jak ta nowa miejscówka? Jest dalej niż Bliziny ale chyba już wróciłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof, I jak ta nowa miejscówka? Jest dalej niż Bliziny ale chyba już wróciłeś ;)

 

Troszke lepiej niz w Blizinach ale daleko i niestety w poblizu byly dwie latarnie które na szczescie przyslanialy budynki.

a tu o nas troche napisali

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.556233477760139.1073741826.228910447159112&type=3

Edytowane przez Krzysztof G.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.