Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Następnym razem jak będę w Zakopanem to mam nadzieje, że zbierze całkiem fajna ekipa na obserwacje i :Beer::Beer:

Pozdrawiam

Krzysztof

 

No też mam taką nadzieję, zresztą u nas ekipa na :Beer: zawsze się znajdzie.

Niestety na obserwację już nie zawsze :Cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też mam taką nadzieję, zresztą u nas ekipa na :Beer: zawsze się znajdzie.

Niestety na obserwację już nie zawsze :Cry:

Jak nie obserwacje to zawsze można do mnie wpaść na partyjkę bilarda do czwartej nad ranem. No i :Beer:

A więc Kordian wkońcu się przemogłeś i napisałeś coś u nas. :notworthy:

Dodam że pierwszego bakcyla połknął przy wyjeździe na Słowację gdzie fotografowaliśmy Centrum Galaktyki i okolice w maju zeszłego roku.

Oto jedna z wykonanych wtedy

fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Benedykt

Witaj !

 

Nawet jesteś do Darka podobny ;)

 

Parę razy do roku bywam w Zakopanem, obowiązkowo wpadam do Darka - choćby na chwilę.

Może będzie więc kiedyś okazja do spotkania ...

 

A propos biladra u Darka - proponuję partyję z moim synkiem.

On po prostu wymiata bile :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

 

Nawet jesteś do Darka podobny ;)

 

Parę razy do roku bywam w Zakopanem, obowiązkowo wpadam do Darka - choćby na chwilę.

Może będzie więc kiedyś okazja do spotkania ...

 

A propos biladra u Darka - proponuję partyję z moim synkiem.

On po prostu wymiata bile :szczerbaty:

 

Mój syn też wymiata bile. Ma 3 lata i go bardzo bawi jak może ukraść jakąś ze stołu. A my potem szukamy po całym pokoju. :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD NIEDAWNA ZOSTAŁEM CZŁONKIEM PORTALU ASTRO-FORUM I NIE UKRYWAM ŻE TRAFIŁEM TU W SPOSÓB PRZYPADKOWY. ALE ZA TO JAKI!. TROCHĘ POCZYTAŁEM , POSZPERAŁEM, PRZYSWOIŁEM. ODTĄD MOJE ZAINTERESOWANIA SKIEROWAŁY SIE WŁAŚNIE NA TEMATY PORUSZANE NA TEJ CUDOWNEJ STRONIE.

 

ŻYCZE WSZYSTKIM POWODZENIA I UDANYCH ŁOWÓW.

 

TOMMEK :helo:

post-2533-1143042216_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD NIEDAWNA ZOSTAŁEM CZŁONKIEM PORTALU ASTRO-FORUM I NIE UKRYWAM ŻE TRAFIŁEM TU W SPOSÓB PRZYPADKOWY. ALE ZA TO JAKI!. TROCHĘ POCZYTAŁEM , POSZPERAŁEM, PRZYSWOIŁEM. ODTĄD MOJE ZAINTERESOWANIA SKIEROWAŁY SIE WŁAŚNIE NA TEMATY PORUSZANE NA TEJ CUDOWNEJ STRONIE.

 

ŻYCZE WSZYSTKIM POWODZENIA I UDANYCH ŁOWÓW.

 

TOMMEK :helo:

 

Witamy, witamy.

Mam nadzieję, że będziesz rozwijał swoją nową pasję.

Służymy pomocą :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Witaj!

Bom też nowy, to w 100% podpisuję się pod twoimi słowami. No i od siebie: szperaj po forum, szperaj do bólu :D Tego, co tu można znaleźć, nie da żaden zestaw książek!

A przy tym poznać można fantastycznych ludzi !!! To prawda, co się tu pisuje - to może być nasz dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.