Skocz do zawartości

Plebiscyt na najciekawszy projekt DIY/ATM 2017

Zobacz najbardziej kreatywne i inspirujące projekty i niezapomnij oddać swój głos.

Korzystając z okazji chciałem złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzącego Nowego 2018 Roku!

Adam_Jesion Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 28.05.2017 o 12:05, wiaterwiater napisał:

Witam. Osobiście chyba już jestem za stary na jakąkolwiek astronomię

B-Z-D-U-R-A-!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrej nocy życzę ;-)

Mam na imię Piotr.

Kosmos interesował mnie niemal od zawsze, ale wcześniej jakoś nie było czasu, teraz zamierzam poświęcić się obserwacjom nieba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy wszystkich :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Serdecznie Całą Społeczność Astropolis. Dziękuję za przyjęcie do grona. ;)

Od kilku lat interesuję się trochę mocniej astronomią i próbuję zmagać się z astrofoto.

Ponieważ to strasznie wciąga pojawia się wiele pytań na które ciężko samemu znaleźć odpowiedź.

Pozdrawiam więc szczególnie kolegów: Pav1007 oraz Tayson (znanych mi również osobiście) od których dostałem już kilka cennych porad ;)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka ,jestem Przemek ,mam 15 lat i interesuję się tematem astro od jakichś 2-3 lat z mniejszym i większym powodzeniem.  

Myślę ,że w sposób bardzo wylewny się zaprezentowałem :emotion-5:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Robert z Gryfina niebem interesowałem się od dzieciaka ale w końcu targnełem się na jakiś sprzęt i znalazłem trochę czasu. Co robie ? hmmm diagnosta samochodowy SKP i DGSA :D przy okazji są jacyś ludzie z Gryfina >

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, Arnold z Gliwic :)

Edytowane przez arnold125p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie

Interesuję się astronomią ale nie mam zbyt dużo czasu na obserwacje, będąc w Warszawie czasem wyglądam z balkonu przez lornetkę, czasem też przyjeżdżam do mamy na wieś, gdzie jest dobre niebo i u której trzymam teleskop. Próbuję też sił w fotografii, ale raczej krajobrazowej, najwyżej czasem nocne niebo z jakimś teleobiektywem ale bez prowadzenia. Chętnie wypatruję co roku obłoków srebrzystych a w dzień zjawisk halo.

Co roku od kilku lat jeżdżę na zloty OZMA, w tym roku też byłem.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry. Po długim czasie czytania wreszcie się zarejestrowałem.

Częściowo z racji chęci zmiany sprzętu, częsciowo bo może czasem coś uda się napisać...

Witam wszystkich użytkowników :-)

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

Niedawno kupiłem swój pierwszy teleskop SkyWatcher 150/750 i stawiam pierwsze kroki w astronomii, choć kosmosem interesowałem się od dziecka. Mieszkam w Brzegu (woj. Opolskie) i częściowo w Zakopanem (moje rodzinne strony). Niestety nie znam wiele osób, które interesowałyby się astronomią, dlatego szukam społeczności w okolicy Opola/Wrocławia, i ludzi z którymi można byłoby się wybrać na wspólne obserwacje. Chyba że to hobby dla samotnych wilków, a poszukiwanie towarzystwa jest nietaktem? 

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim -  starość wchodzi pomału na kości i wracam z radością do młodzieńczych pasji . Młody duchem astrouczeń z miasta Uć

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A witamy, witamy....rozejrzyj się i napisz co Cię kręci w tym naszym pięknym hobby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy serdecznie w społeczności pozytywnie zakręconych astroświrów :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to się teraz mówi - siadaj Kulson :)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich. Od zawsze spoglądałem w nocne niebo, podziwiając piękno kosmosu. Jakieś półtora roku temu zacząłem czytać o astronomii i zrobiłem swoje pierwsze foty nocnego nieba. Przepadłem w tym na maxa :)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!
Astronomią zainteresowałem się będąc 10-latkiem, wtedy też dostałem mój pierwszy teleskop (Sky-Watcher 60/900). Na forum natrafiłem przypadkiem, gdy szukałem opinii o dużych Newtonach, bo stwierdziłem, że muszę zrobić jakiś progres i zakupić coś "mocniejszego" :emotion-5:. Także pozdrawiam wszystkich forumowiczów i do zobaczenia w różnych tematach!

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi