Skocz do zawartości

Tatry w Pełni


Darek_B

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy wczoraj po północy zauważyłęm że jest piękne bezchmurne niebo ,mało się zastanawiając szybko ubrałem się i poszedłem na pobliskie wzniesienie (Antałówkę) by zrobić trochę zdjęć rybim okiem a także moją starą sigmą 28-200.

Panoram niestety nie umieszczę tutaj ( ponad 200 mb) ale obiecuję że wezmę na najbliższy zlot. :Beer:

Góry wygladały nieziemsko oświetlone naszym satelitą ,na dodatek przejrzystość powietrza niemal pozwalała dostrzec pasmo Kudłaczy.

Mróz był niesamowity z pewnością przekraczał - 20 stopni ale byłodość sucho.

bałem się o aparat po ostatnich padach i awariach canonowców ale pomimo dwugodzinnego sterczenia na mrozie na szczęście nic mu nie było.

Baterię i kartę wyjąłem jeszcze jak wracałem a aparaty leżał w futerale i plecaku aż do rana.No cóż wolę dmuchać na zimne. :Salut:

zakopane_rybim_okiem.jpg

skocznia_i_giewont.jpg

kasprowy.jpg

skocznia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wczoraj po północy zauważyłęm że jest piękne bezchmurne niebo ,mało się zastanawiając szybko ubrałem się  i poszedłem na pobliskie wzniesienie (Antałówkę) by zrobić trochę zdjęć rybim okiem a także moją starą sigmą 28-200.

 

Masz starą Sigmę 28/200? Ja mam odpowiednik Tamrona :)

Gdyby to nie było takie cięzkie to idealne dla turysty by było. A tak - w praktyce raczej wlokę w góry Tamrona 80-210 i standard 50/1.8 Canona (II).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki , to chyba dodam coś na deser.

ad1.Ja we Wrocławiu nie byłem od studiów :Boink: a ciągnie wilka do lasu :Beer::sex:

ad2. Sigmę mam ale tylko na manualu ( zakleiłem styki) ,w trybie autofocusa wyskakiwał mi error 99. :Salut:

ad3.Pierwszy raz tej zimy widziałem wtedy skocznię wyłączoną ,dziś dali na maxa co oznacza że w każdej piwnicy możnaby książkę czytać

ad4.jak się tylko rozpogodzi to walę na Gubałówkę.

Niedługo skacze lotnik z Wisły ,trzeba będzie zrobić tranzyt na tle progu :D

A teraz deser

tatry_nocą.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe by zdiecia wyszły:) giewąt i skocznia z małyszem w roli głównej. ale tak serjo to zdiecia mnie powaliły chyba zaczne zbierac na jakąś dobrą cyfrówke :)

zawsze mnie ciągło do fotografi tylko nie było okazij itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe by zdiecia wyszły:) giewąt i skocznia  z małyszem w roli głównej. ale tak  serjo to zdiecia mnie powaliły chyba zaczne zbierac na jakąś dobrą cyfrówke :)

zawsze mnie ciągło do fotografi tylko nie było okazij itp.

Adaś lata mi ciągle koło domu ,jak obniży orbitę to postaram się spełnić Twoje życzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo::ha: oooooooo..nie mogę :whistling::buahaha: 3majcie mnie :lol:

 

Czyżby "zeskok"był w kierunku zachodnim .... w rejonie Morza Przesileń????? :ha:

Czy może na południe w rejonie Doliny Małej Łąki( o ile dobrze pamiętam)????:ha:

 

Sądząc z fotek to MOCNO przebudowano skocznie. Nie wiem dlaczego ale zawsze wydawało mi się, że "zeskoki" krokwi były na północ. Cóż...ojjjjjj dawno juz w Zakopcu nie byłem :lol::buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.