Skocz do zawartości

WILLIAM OPTICS i CORONADO w Astrokraku!


Piotr C.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziele ! Waży prawie pół kilograma.

to waga ciężka i ze wzglądu na gramy i wykonanie...

a tak wygląda w porównaniu z innym diagonalem co prawda 1,25 ale widać różnice i tą "wagę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z oferta WO u Astrokraka, niemoge doczekac sie cen i potwierdzenia informacji o oficjalnej dystrubucji produktow tej firmy...

 

P.S. "Trochę to wszystko trwało, ale William Optics uznał nas za partnera, który jest w stanie sprostać ich wysokim wymaganiom dotyczącym wielkości i jakości sprzedaży, dzięki czemu udało nam się wynegocjować dosyć korzystne ceny dla polskiego odbiorcy." - mam nadzieje ze "partnerstwo", korzystne ceny oraz wielkosc i jakosc sprzedazy nie zaowocuja w postaci 1szt diagonala zamknietej w szklanej gablotce jako "eksponat" dla zwiedzajacych Krakow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andee !! Jak sie o coś pytasz przez poczte to se pierw wyczyść skrzynke lub ją uruchom bo ni huhu.

Nie mam jeszcze diagonala WO 2'' ale się przymierzam, bo trzeba by też od razu jakiegoś naglerka do tego dokupić. Na razie mam erect image diagonale 1,25'' Celestrona 45st i 90st

Edytowane przez Hamster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andee !! Jak sie o coś pytasz przez poczte to se pierw wyczyść skrzynke lub ją uruchom bo ni huhu.

Nie mam jeszcze diagonala WO 2'' ale się przymierzam, bo trzeba by też od razu jakiegoś naglerka do tego dokupić. Na razie mam erect image diagonale 1,25'' Celestrona 45st i 90st

 

Uej... chyba pytanie poszlo nie do tej osoby co trza :(. sorrrki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Koledzy, różnicę w sprawności na poziomie 20% można wykryć gołym okiem a bicie się o pojedyńcze procenty przypomina mi dzielenie wlosa na czworo :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pozostałe parametry optyczne i użytkowe są podobnie zbieżne (ciekawe, myśle że za tą cenę wszystko jest idealnie dopracowane) to pakowanie tego sprzęta do amatorskich teleskopów to raczej zbytek łaski.

 

emde czekamy na pierwsze wrażenia z obserwacji

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Wracajac jeszcze do Coronado to właśnie dostałem od jego użytkownika pierwsze fotki wykonane przez PST-40 za pomocą Canona 20D i specjalnej złączki naszej produkcji.

Zapomniał bym dodać że fotka jest z 22 lutego 2005 :Salut:

post-47-1110019533_thumb.jpg

Edytowane przez Janusz_P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszą z nich prowadziliśmy rozmowy już od pewnego czasu i właśnie dostaliśmy pozytywną odpowiedź dotyczącą reprezentowania tej firmy na polskim rynku. Trochę to wszystko trwało, ale William Optics uznał nas za partnera, który jest w stanie sprostać ich wysokim wymaganiom dotyczącym wielkości i jakości sprzedaży, dzięki czemu udało nam się wynegocjować dosyć korzystne ceny dla polskiego odbiorcy.

 

Czy Piotr C podtrzymuje to twierdzenie, jako odpowiadające prawdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie o wejściu WO do ASTROKRAKA było 3 marca a dziś jest już 9 marzec.

Może wartobyłoby wziąść przykład z DELTA OPTICAL gdzie zaraz po ogłoszeniu wejścia do oferty William Optics pojawiła się oferta na stronie. Tymczasem na stronie astrokraka nic się nie dzieje.

Mam nadzieję, że nie było to próżne ogłoszenie z którego nic nie wyniknie. <_<

 

Klienci są w szachu 9 przynajmniej ja tak myśle ) ponieważ czekają z jakimi cenami wyjdzie astrokrak.

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez astro_amator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Jak tylko w pełni zakończymy negocjacje cenowe to nie omieszkamy ich ogłośić w formie price listy a na razie proszę o cierpliwość bo negocjujemy je właśnie dla Was.

Nie jest sztuką zrobić szybkie zamówienie, sztuką jest zrobić je na dobrze wynegocjowanych warunkach :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko w pełni zakończymy negocjacje cenowe to nie omieszkamy ich ogłośić w formie price listy

 

 

Janusz coś ściemniasz bo Piotr C. napisał

 

"Trochę to wszystko trwało, ale William Optics uznał nas za partnera, który jest w stanie sprostać ich wysokim wymaganiom dotyczącym wielkości i jakości sprzedaży, dzięki czemu udało nam się wynegocjować dosyć korzystne ceny dla polskiego odbiorcy"

 

 

podkreślenie moje. Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.