Skocz do zawartości

TS-Optics Doublet SD Apo 102 mm f/7 - FPL53 / Lanthan Objective


YOKER

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaje teleskop mojego sąsiada ,sprzęt jest jeszcze na gwarancji ma niespełna 1 rok.
wszystko perfekcyjne, AC niedostrzegalna.


https://www.teleskop-express.de/shop/pr ... ektiv.html

Cena obejmuje sama tubę i walizkę + transport po Polsce http://astromaniak.pl/images/smilies/icon_smile.gif.

4200,-pln.

Polecam, mega sprzęcik .

1.png

2.png

4.png

5.png

6.png

7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin mówi:

 

Ogłoszenia wystawiane w imieniu osób trzecich (ogłoszenia "grzecznościowe", w imieniu kolegi, który nie ma dostępu do sieci itp.) będą niezwłocznie kasowane a konto wystawiającego może zostać trwale zablokowane.

  • Lubię 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Edgens napisał:

Cześć Jacku.

Czy sprawdzałeś kolimację obiektywu na gwiazdkach przy dużym powerze? Krążki AIRY , jakość i ilość?

Ponadto czy Refraktor ostrzy z nasadką Bino bez Soczewki Barlowa?

Pozdrawiam Krzysztof.:icon_wink:

Kolimacja na gwiazdkach wzorcowa.

Ilosci krążków nie liczylem ale jest ich sporo.

Nasadki nie stosuje bo jak wiesz to zjada duzo swiatla ,nawet w tych najlepszych...

Krzysiu,jesli naprawdę chcesz kupic to dla Ciebie moge go przywieźć na zlot  i sam go przetestujesz ale jeden warunek - sprzet zostaje u Ciebie a nie zaraz trafia na giełdę ...  :). 

 

Pozdr

 

J

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jacku.

Tego że zostanie kupiony i nie zostanie za jakiś czas sprzedany nie mogę zagwarantować , gdyż wiesz że często kupuję sprzęty do zabawy i testowania po czym za jakiś czas idą dalej w Świat.Szukam czegoś w okolicach 90-115mm tylko na ten sezon.Tak aby montaż klasy EQ5 wytrzymał.Do przeglądu nieba , szersze pola do gromadek otwartych gwiazd , itp.Może skuszę się na Takahashi 100/740mm , jeszcze nie wiem , lub na LZOS 115mm F-7.

Pozdrawiam Krzysztof.:icon_wink:

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro miałeś nie tak dawno z tej samej linni TS 125 ?/ wypowiadasz sie na sasiednim forum w temacie sprzedaży/ to chyba dokladnie znasz zalety 102 ? :) 

Jeżeli naprawdę szukasz setki/ale ty chyba masz-miales już ze 20 setek ?/  to z Twoim stażem tylko fluoryt :Takahashi,A.P lub Zeiss.

 

Nie sprzedam go taniej by ktoś mógł "za chwilę " sprzedać go drożej co wystepuje coraz częściej na forum .

Jeśli jestes naprawdę zainteresowany to mogę go zabrać  na testy na zlot ale nie wchodzę w inne układy bo sprzęt jest naprawdę jak nowy i niech jak najdłużej cieszy oko astromaniaka .

 

Miłego 

 

J

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.