Skocz do zawartości

Zlot w Bieszczadach - pierwsza relacja


Rekomendowane odpowiedzi

ps.Zdzisiek jak załatwię "ftpa" do dam tam resztę fotek. :Beer:

Załuj że Cię nie było, ale może spotkamy się na Kudłaczach?

 

Tadeopulous udostępnił swój serwer FTP , to znakomita sprawa, możesz z tego skorzystać?

 

Co do spotkania to nadal będę Cię kusić bardziej południową lokalizacją.

Może coś na Spiszu o którym kiedyś wspominałeś, albo Słowcja - jakiś rekonesans już robiłeś.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza, pamiętaj że na następny zlot masz zabrać swojego Taka  :lanie:  :szczerbaty:

I sfinksa ,pogramy sobie w "donkey kong" :ha:

 

Hmmm... Dostaję połączenie z serwerem ale widzę pusty katalog!

I błąd 500 Illegal PORT command!

:angry:

 

Miałem podobnie.

Należy udostępnić usługę ftp w firewallu. :Salut:

ps.Zaraz wysyłam swoje na ftpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, pięknie! Gratuluje udanej imprezy. Gratuluję organizatorom. Oglądając te zdjęcia faktycznie aż się łezka w oku kręci. Tylu wspaniałych ludzi, połączonych wspólną pasją... Piszę się w ciemno na następny zlot, Kudłacze czy co tam będzie wcześniej. O ile oczywiście wpuszczacie takich laików jak ja :D

 

pozdrawiam :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile oczywiście wpuszczacie takich laików jak ja  :D

 

pozdrawiam  :Salut:

Oczywiście zloty są przede wszystkim dla takich jak Ty ( czy ja :D )

Nie prowadzimy absolutnie żadnej segregacji czy to ze względu na wiek ,znajomość tematu ,posiadany sprzęt czy układy towarzyskie.

Mogą przyjechać wszyscy którzy zdążą się zgłosić bo czasami po kilku dniach jest komplet .

Więc bądź czujny i do zobaczenia na zlocie. :helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze zdjęcia-natura-niewiasty

 

Żałuję że nie mogłem być na tym zlocie w Bieszczadach z Wami ale z tego co wiem Janusz tradycyjnie organizuje wakacyjny zlot na Kudłaczach.W tym roku w dwa pierwsze tygodnie sierpnia podczas nowiu z tego co pamiętam.

Tego zlotu sobie napewno już nie podaruję, to dla mnie obowiązkowa, letnia impreza astro, gorąco zapraszam w swoim imieniu i napewno nieobecnego tu organizatora :astro:

Edytowane przez Jarzyna B.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I śmiechu...

 

Długo nie mogłem się nadziwić jak to równowagę utrzymuje  :D

(a swoją drogą to możnaby to pomylić z piłką i łup!! )

 

Pozdrawiam,

 

Piotrze, nawet nie wiesz jak się uśmiałem z tego zdjęcia i Twojego komentarza :ha:

 

Więc, Darku, do zobaczenia na zlocie :D

 

pozdrawiam :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.