Skocz do zawartości

Ale tu spokojnie i pozytywnie


Gość RadekK

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Nowok76 napisał:

Przyjemne sporą ilość gotówki :firefire:

 

Kogo to interesuje że ktoś walnął focha ? Jedni przychodzą, drudzy odchodzą. Reszta dalej robi swoje, dla siebie, nie dla lajków, nie żeby innym dogodzić.

Ja myślę, że właśnie po walnięciu tego ''focha'' forum dużo straciło.

Czy takie poklepywanie się po plecach pomaga w rozwijaniu się to bym dyskutował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pablo12311 napisał:

Ja myślę, że właśnie po walnięciu tego ''focha'' forum dużo straciło.

Czy takie poklepywanie się po plecach pomaga w rozwijaniu się to bym dyskutował.

 

Jesli chodzi o astrofoto  DS to poziom jest wyśrubowany a krytyka spora. Ja tam nie widzę jakiegoś wielkiego poklepywania. Wessel odszedł, to jego sprawa, jak będzie chciał to wróci. Na pewno nie ma sensu o tym teraz dyskutować i robić troll tematów. 

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wychwyciłem tematu, który przelał czarę goryczy ale już wiem chociaż o co chodzi.  Mi osobiście brakuje kilku osób, które mimo trudnych charakterów wnosiły bardzo dużo do życia forum. No ale ja to taki sentymentalny jestem.

Na forum jak w małżeństwie jak cały czas by było słodko i cukierkowo to by człowieka zemdliło. Mi też się kiedyś dostało w jednym temacie, że później godzinami szlochałem w kącie ale jakoś się pozbierałem i nie mam do nikogo żalu. Ważne tylko żeby nie przegiąć i ostatecznie wrócić do łóżka znaczy do dyskusji. 

A wracając do tematu to na dworze też jest spokojniej. Wczoraj u mnie starsznie wiało a dziś już nie wieje i nie pada i noce coraz dłuższe i księżyca ubywa. Same pozytywy:original:

Edytowane przez Szymoff
  • Lubię 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.