Skocz do zawartości

Migracja Astropolis na nowy serwer - opinie


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Powtarzałem, błąd nie wyskoczył ale się zatrzymało ładowanie. I kolejnej próby nie wykonałem. Mała animacja miała 1,37 MB wgrała się bez problemu. Ta duża, która się nie wgrała, miała 8,25 MB. Ostatecznie animacje wrzuciłem jako filmiki na YouTube. Ale pewnie i tak bym to zrobił, bez względu na ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Czy jest możliwość aktywowania / dodania guziczka " wyślij prywatna wiadomość" obok innych opcji przegladanego postu lub profilu? Napisanie pw w forum odpalonym w wersji mobilnej oznacza konieczność otworzenia widoku wiadomości, wybrania opcji napisz nowa i wyszukania z listy do kogo. Tandem wyświetlana klawiatura smartfona i kciuk to bardzo ułomny interface. Taki guzik ułatwił by życie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Hans napisał:

Czy jest możliwość aktywowania / dodania guziczka " wyślij prywatna wiadomość" obok innych opcji przegladanego postu lub profilu?

 

Jak jesteś na czyimś profilu to zaraz na środku pod nazwą użytkownika i awatarem jest niebieska koperta do wysłania PW.

Przynajmniej na chromie+android

Choć nie ukrywam, że gdyby był taki przycisk od razu w poście to też nie byłoby źle :)

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał problem z filtrowaniem tematów i stwierdziłem, że dobrze byłoby to sprawdzić... No i teraz mam problem z filtrowaniem;)

 

Mianowicie filtrowanie działa dobrze dopóki mam zaznaczone przynajmniej jedno forum, z którego chcę wyświetlać nowe posty na stronie głównej. Niestety, jeśli chciałbym odznaczyć ostatnie forum i wrócić do momentu, kiedy nie było żadnego filtra... To się nie da. Wraca mi znowu widok z tym ostatnim filtrem, jaki był. No i nie wiem, co robić? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu czasami działa nieco wolniej, powiedzmy przez 70% czasu nie odczuwam tego, ale 30% to łaaaaaadoooooowaaaaaaanieeeeeeee.

Nie mniej jednak nie przeszkadza mi to bardzo i jestem w stanie to zaakceptować przy takiej redukcji kosztów.

 

Jednocześnie dziękuję Właścicielowi i osobom zaangażowanym, za nieprzerwaną opiekę nad forum.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ostatnio forum dość mocno muli.

Są momenty, że przez 10 minut strona jest totalnie niedostępna (zdarzyło mi się kilkukrotnie).

Ładowanie zdjęć trwa wieki. Przejrzenie tematów takich jak Jowisz 2022, Przyroda w fotografii czy Dzisiejszy Księżyc jest mało komfortowe.

Podobna opinia tutaj:

Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.