Skocz do zawartości

Modyfikacja dslr u Michała Kałużnego - bez happy endu


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, pablo12311 napisał(a):

Ciekawy jestem czy wszystkie osoby które piszą o pełnym profesjonalizmie wykonania modyfikacji sprawdzały aparat pod kątem tiltu.

Ja sprawdziłem przed modyfikacją i po. 

Tak jak pisałem, w moim przypadku było wszystko ustawione dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Paether napisał(a):

Dostałem właśnie odpowiedź od Michała.

Wrzucam w takiej postaci, w jakiej napisał (jako pdf) i tekst poniżej: 

 

Witam.

Większość tego co napisał Darek przynajmniej w kwestii osi czasu się zgadza i nigdy nie negowałem w przypadku rezygnacji z dalszych korekt zwrotu kosztu, tylko… ostatecznie taka informacja po kilku miesiącach zamiast do mnie trafiła na forum na którym nie jestem obecny.

 

Zdecydowanie cały proces trwał zbyt opieszale i powinien być zrobiony szybciej a kwestie ew. zwrotu już dawno zamknięte. Czasami najwyraźniej zawodzi komunikacja, ale stawiając sprawę jasno w tej kwestii bez większej dyskusji ponoszę WINĘ PONOSZĘ JA.

 

Poproszę Darka o przesłanie emailem konta na jakie ma być dokonany zwrot tej kwoty. Dodatkowo postaram się zrekompensować na tyle na ile mogę dodatkowe koszty i straty jakie poniósł.

 

Te osoby które zdecydowały się zrobić u mnie modyfikację wiedzą, że zawsze staram się żeby powierzone aparaty były zrobione szybko i sprawnie. Na dziś w obiegu astro po moich modyfikacjach jest przeszło pół tysiąca aparatów, różnych marek i typów. Oczywiście czasami zdarzają się jakieś problemy ale ostatecznie zawsze staram się sprawy prostować na korzyść zlecających taką usługę.

 

Każda modyfikacja kończy się kalibracją ale nie zawsze sztuczna gwiazda daje możliwość w pełni przetestowania aparatów a w naszych warunkach nie ma fizycznej możliwości na sprawdzenie każdej puszki pod niebem.

 

Poza samą modyfikacją każda osoba która się do mnie odzywa z prośbą o wskazanie właściwego aparatu lub decyzji jaki sprzęt ma nabyć może liczyć na poradę wynikającą z doświadczenia oraz wiedzy jaką przez ostatnie lata nabyłem przeprowadzając takie operacje.

Jeszcze raz przepraszam Darka i mam nadzieję, że temat zostani zamknięty na dniach.

Pozdrawiam!

Odpowiedz_DarekW.pdf 16.92 kB · 26 pobrań

Ustosunkuje sie tylko do zdania jakobym nie informował/prosil Michała o zwrot kosztu za moda - napisalem do niego w tej sprawie dokładnie 18 września i moją wiadomość przeczytał, ale odpowiedzi nie otrzymałem. Imo temat do zamknięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.