Skocz do zawartości

Wybuchy w Londynie


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano wstaję, włączam BBC World i :blink: co widzę? Obrazek rozerwanego double-deckera i podpis 'London Blasts' :blink: Po chwili, w kontekście liczby wybuchów, pada słowo: sześć.

Za chwilę podpis, że może być to powiązane z Al-Kaidą.

No dosłownie, totalny mętlik :mellow:

Jeszcze wczorajsze wybranie Londynu na miejsce igrzysk, i w dodatku G8.

Jak myślicie, kto to, i po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciła z Londynu moja córka i żona. Całe szczęście bo nie wiem co bym robił jak bym nie mógł sie z nimi skontaktować. Piotrze mam nadzieję, że z Twoimi bliskimi wszystko OK. Mam także nadzieję, że nie ucierpiał nikt z forumowiczów i ich bliskich wszak Londyn o tej porze roku jest pełen turystów.

Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Londynie jest kupa moich znajomych teraz oraz pare osób z rodziny. Na szczęście udało mi sie dodzwonić do nich zanim sieć została przeciążona... teraz można zapomnieć o rozmowie telefonicznej. Ja miałem lecieć do Londynu w przyszłym tygodniu ale teraz to nie wiem co powiedzą na to rodzice :angry:

Ale i tak dowiedziałem się o wszystkim ostatni :Boink: wczoraj bliskie uderzenie pioruna spaliło wzmacniacz antenowy i byłem odcięty od świata :-D nie ma TV to na świecie mogłaby być wojna atomowa a ja bym sobie w słodkie nieświadomości siedział na kompie i słuchał muzyki. :blink:

Edytowane przez Pabami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurza mnie totalna niekompetencja i ignorancja dziennikarzy. Jak można przypuszczać, że w parenaście godzin od ogłoszenia, że Londyn ma olimpiadę ktoś zdołał przygotować taki zamach. Sa dwa wytłumaczenia albo dzienikarze to debile albo nas mają za głupców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar tragedi.

 

 

Gdyby te wybuchy miały miejsce co najmniej wczoraj to mogło by to wpłynąć na decyzje w sprawie o miejsca organizacji Olimpiady w 2012r - pewnie odbyła by się w Paryżu jak wszyscy przypuszczali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię tego zrozumieć. Nie znam innego tak wielokulturowego i tolerancyjnego miasta. Pary czarno-białe, biało-żółte, Arabowie, Hindusi, Latynosi... i wszystko żyje w jakiejś w miarę stabilnej harmonii. I nagle grupa palantów chce to popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielka tragedia [']

...

Mirku myślę, że szczęśliwie ominęło Cię jedno z najgorszy uczuć jakie mogą się zdarzyć - wielka niepewność o najbliższych, całe szczęście, że wrócili bezpiecznie.

 

ale ilu jeszcze nie ma żadnej wiadomości o rodzinie, bliskich, znajomych?

w mediach totalny zamęt, ale słuchając światków, ofiar i poszkodowanych może być bardzo wielu :(

...

a myślę, że dzień zamachu ma ścisły związek w wydarzeniami, ale raczej ze szczytem G8, niż z dniem ogłoszenia Londynu, miastem, w którym ma się odbyć olimpiada

 

...

 

skrzydło kancelarii premiera, a wiadomość jako pierwszy, zgłosił podobno jeden z ministrów

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedobrze... zaraz jade do Berlina a z tamtad o 22 lot do Londynu... ciekawe jak tam bedzie...

 

 

Przygotuj się na ostre trzepanko i być może spore opóźnienie odlotu. Moja nieletnia córka straciła ostatnio nożyczki do paznokci bo nie wiedziała, że nie można brać czegoś takiego na pokład. Kiedyś nadali by na bagaż dzisiaj wrzuca się do skrzyni na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez mam brata pracujacego w Angli ,własnie rozmawialem z nim na gg.Pisał ,ze mieszka dośc daleko od centrum Londynu i ma nadzieje ,ze tam bedzie bardziej bezpieczny,ale kto moze wiedziec ,czy oszołomom znów nie odbije :angry: !!!!!!!Boże ,gdzie my żyjemy.......................... :oco::Cry:

Edytowane przez promil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem horror do godz 20 . Nie mogłem dodzwonić się do córki która jadąc do pracy przesiada się właśnie na Kings Cross . Na szczęście sama zadzwoniła i okazało się że właśnie od dziś (wczoraj) jest na urlopie i nie jechała tego ranka metrem . W piątek na dziewiątą rano musi być na lotnisku i martwi się jak dojedzie na czas . Leci na urlop do Egiptu .

 

Cały dzień śledziłem na TVN-24 doniesienia z Londynu , bardzo współczuję ofirom i ich rodzinom .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Szkoda, że mnie tam nie ma... ja tam lubie takie akcje... jak się coś dzieje  :Boink:

 

te "coś" to są żywi ludzie, żyjące miasto, tacy jak Ty, Twoi bliscy, znajomi i nieznajomi

lubiłbyś patrzeć na ich rany i krew? na ich śmierć??

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.