Skocz do zawartości

Mel 15 czyli środek Serca ze Szczecina


Wiesiek1952

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, bacHor napisał(a):

@Wiesiek1952 przypomnij proszę na czym się buja Twój RCT 12.  Eq6? 

 

CEM120EC2 - na EQ6 byłoby ekstremalnie trudno bo cały zetaw to około 30 kg.  EDIT: guidowany OAG L z ASI 120 w bin 2x2.

 

 

Edytowane przez Wiesiek1952
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny kadr i barwy. Przede wszystkim jednak zwraca uwagę piękna dynamika tonalna. Mimo, że nie ma tutaj jakiś specjalnie dużych kontrastów dzięki tym wszem-pyłom, to jednak ma się wrażenie, że zdjęcie jest bardzo kontrastowe. Dzięki temu IMHO bardzo zyskuje.

 

Swoją drogą, robiąc TAAAKIEE zdjęcia w Szczecinie, to IMHO zamiast nieśmiałej notki w tytule, IMHO powinieneś je podpisać dumie: POWERED BY THE SKY OF SZCZECIN. 🙂

Edytowane przez Pyzik
  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety.

Ja nie będę się zachwycał a to z tego powodu, że nie zmieszałes prawidłowo kolorów.

A gdzieś odcienie zieleni, czerwieni?

Miałbyś fotę z głębią a tak jest rylko fajna.

Brak tajemniczości a szkoda.

Daję rączkę a byłoby serduszko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświeć mnie, proszę, co to jest to "prawidłowe zmieszanie kolorów" bo ja drobny żuczek jestem i na mieszaniu się nie znam. Podobnie zresztą jak ten: https://www.astrobin.com/ke1jkh/

 

EDIT: Ci z Webba zresztą też. https://www.urania.edu.pl/wiadomosci/nasa-pokazala-zdjecia-z-kosmicznego-teleskopu-jamesa-webba (pierwsze od góry zdjęcie).

 

 

Edytowane przez Wiesiek1952
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robson_g napisał(a):

No niestety.

Ja nie będę się zachwycał a to z tego powodu, że nie zmieszałes prawidłowo kolorów.

A gdzieś odcienie zieleni, czerwieni?

Miałbyś fotę z głębią a tak jest rylko fajna.

Brak tajemniczości a szkoda.

Daję rączkę a byłoby serduszko.

Kolego zaraz będziesz zlinczowany. Już nie raz tak było.... Poczekaj chwilkę..... Zobaczysz. 

Pozdrwiam 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wiesiek1952 napisał(a):

Ooooooooo... Adios zmartwychwstał! 

Panie Wisławie ja jestem caly. Tylko nie odzywam się bo nie mam wiele do powodzenia.  Uczę się, obserwuję... Jedynie serwisuje stąd sprzęty. I tyle.. 

 

Pozdrawiam. 

 

Mi się osobiście obiekt podoba. 

Edytowane przez Kriss2022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kriss2022 napisał(a):

Kolego zaraz będziesz zlinczowany. Już nie raz tak było.... Poczekaj chwilkę..... Zobaczysz. 

Pozdrwiam 

Nie no. Ja raczej nie będę.

Jak znajdę zdjęcie, które jest w moim typie to pokażę o co mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Gość na chwilę napisał(a):

"Jedynie serwisuje stąd sprzęty." Kriss......proszę Cię.....

Chcesz wierzyć czy nie. Naprawdę to nie moja sprawa. 

Nie zamierzam się na siłę tu wbijać żeby połowę stąd wyśmiać. Ich "sztucznie nadana widzę".

Mam nadzieje ze się zderzymy kiedys na zlocie.... 

Macie tu grono Starszych Dziadków którym się wydaje że są najmądrzejsi. Już nie  jeden stąd uciekł bo często i gęsto tu jest śmiech  na sali, o tym co Wy wypisujecie.

 

Naprawdę nie musisz mi wierzyć. Ja nie muszę nikomu udowadniać co i gdzie robię. Ludzie wysyłają i poprawiam. Nie mi to oceniać. Opinie mam zupełnie inna niż Twoja tutaj.

Atakujesz moja osobę od początku, kombinujesz jak możesz.. Ale naprawdę ja jestem twardy zawodnik. Mam nadzieję że kiedyś popatrzysz troszkę inaczej na mnie. Pozdrawiam Pana

 

P.s. Ale masz rację nie ma dla nie tu miejsca. Dokończę tylko 3 projekty i będę pisał o skasowanie konta. Do kogo??? 

 

 

 

Edytowane przez Kriss2022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kriss2022 napisał(a):

Chcesz wierzyć czy nie. Naprawdę to nie moja sprawa. 

Nie zamierzam się na siłę tu wbijać żeby połowę stąd wyśmiać. Ich "sztucznie nadana widzę".

Mam nadzieje ze się zderzymy kiedys na zlocie.... 

Macie tu grono Starszych Dziadków którym się wydaje że są najmądrzejsi. Już nie  jeden stąd uciekł bo często i gęsto tu jest śmiech  na sali, o tym co Wy wypisujecie.

 

Naprawdę nie musisz mi wierzyć. Ja nie muszę nikomu udowadniać co i gdzie robię. Ludzie wysyłają i poprawiam. Nie mi to oceniać. Opinie mam zupełnie inna niż Twoja tutaj.

Atakujesz moja osobę od początku, kombinujesz jak możesz.. Ale naprawdę ja jestem twardy zawodnik. Mam nadzieję że kiedyś popatrzysz troszkę inaczej na mnie. Pozdrawiam Pana

 

P.s. Ale masz rację nie ma dla nie tu miejsca. Dokończę tylko 3 projekty i będę pisał o skasowanie konta. Do kogo??? 

 

 

 

Wyciągasz zbyt daleko idące wnioski. Po pierwsze jest tu miejsce dla każdego. Po drugie nigdzie nie napisałem że nie ma tu dla Ciebie miejsca - prosiłem tylko o odrobinę szacunku dla tych co czytają Twoje posty. Tylko tyle ale pewnie aż tyle.

Wiesław, już skończyłem offtopa, przepraszam.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kriss2022 napisał(a):

 

P.s. Ale masz rację nie ma dla nie tu miejsca. Dokończę tylko 3 projekty i będę pisał o skasowanie konta. Do kogo??? 

 

 Chyba czwarty raz grozisz a żegnałeś się ze trzy razy mówiąc Adios albo coś podobnego.  Podpowiem jak zlikwidować konto wystarczy zmienić hasło na losowe (np. nie patrząc na klawiaturę). 

 

A tak poza tym to tych "Starszych Dziadków" warto posłuchać. 

 

 

18 minut temu, Kriss2022 napisał(a):

 

Nie zamierzam się na siłę tu wbijać żeby połowę stąd wyśmiać. Ich "sztucznie nadana widzę".

 

Śmiało! nie żałuj sobie. Wszak jesteś najmądrzejszy i najlepsiejszy serwisant sprzętów więc się wyśmiewaj z tej połowy stąd. Nawet możesz ze wszystkich. Po co se żałować i ograniczać się do połowy. 

 

 

 

Edytowane przez Wiesiek1952
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.