Skocz do zawartości

Sejm 2005


Rekomendowane odpowiedzi

Jako zwiększanie wpływów miałem raczej na myśli uszczelnianie i upraszczanie systemu podatkowego. Podatki są obecnie tak wysokie, że jeżeli zostaną jeszcze podniesione to wpływy do budżetu się zmniejszą. Ta zasada jest dla PiS-u zrozumiała.

Co do tego, że należy zmniejszyć podatki to PiS i PO są zgodne chodzi tylko o skalę tych zmian i ulgi. PO chce maksymalnie niskich i prostych podatków bez ulg, a PiS chce wprawdzie obniżenia podatków jednak ulgi mają pozostać co powoduje, że system nadal nie będzie prosty i konieczna będzie armia urzędników, która to kontroluje. Przy propozycjach PO można armię urzędników wysłać na zieloną trawkę albo zagonić do kontroli czarnej i szarej strefy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO nie ma wyjścia. Dała słowo, że wejdzie do koalicji i zrobi to również z tego powodu, że kolejnych 4 latach w opozycji nie przetrwa. Ale nie widzę jak miałaby realizować swój plan. Może zostać po tej koalicji w sytuacji podobnej do sytuacji UW po koalicji z AWS, czego nie życzę.

 

Arogancja Rokity rozwali każdą partię. Krakusy tak mają.

Ludzie z kregow terazniejszego PO zawsze w ostatnich kilkunastu latach rzadzili polska gospodarka . Jak nie byli w jawnej koalicji to cichej . Nawet koncowka : minister finansow i premier raczka w raczke z UD czyli z korzeniami PO . W sejmie glosowali tez rowno .

 

Chyba dobrze, ze G odpadl z poselskiej diety, Choc malo prawdopodobne aby tak zostalo w tej kadencji . Ostatecznie glosujemy na partie nie ludzi .

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sie nie spodziewałem piękny Roman is out.

 

http://wiadomosci.onet.pl/1169978,11,item.html

Dodam jeszcze, że gdyby to sie działo w Anglii to gość strzelił by sobie w łeb.

 

Pomimo mieszanych odczuć co do wyników, musze przyznać, że są dobre strony tych wyborów, przynajmniej dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety powyższe rewelacje są przedwczesne. Fak !

 

 

Jeżeli sie jakimś cudem ślizgnął to i tak powinien oddać się do dyspozycji władz własnej formacji bo jak by na to nie patrzeć to LPR pod wodzą Giertycha poniósł największą porażkę w tych wyborach.

 

Poznań też się prawdopodobnie wykazał i startujący z pierwszego miejsca listy samoobrony niejaki ślizgacz Aumiler prawdopodobnie takze nie wejdzie do Sejmu.

Coś komisje sejmowe nie służą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się cieszyłem,że Romusia szlag trafił, a tu na dwoje babka wrózyła... Jeśli przerżnie, to znak,że boska cierpliwośc jest ograniczona,a sprawiedliwośc bywa nawet na Ziemi.... Pozdrawiam

-Jarosław

P.S. [ z onetu, kiedyś :ha: ] :

 

Jestem wesoły Romek

Mam na przedmieściu domek

Mam Olka, Bolka, Orlena cień

I mogę tak cały dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi także się wydaje, że bracia Kaczyński chcą przejsć do historii światowej polityki jako dwaj bracia mający pełnie włądzy w państwie. Czyżby film "o dwóch takich co ukradli Księżyc" miał mieć zaskakujacy Epilog?

 

O dwóch takich co ukradli Polskę. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha, taki przeczytalem komentarz na onecie - padlem ze smiechu :) Ludzie to maja 'pisane'...

 

MARCINKIEWICZ TO PRZECIEŻ FIGURANT DO CZASU WYBORU

 

A ja się założę z każdym, że będzie tak: a/Lech Kaczasty odpada z wyścigu na tron, kończy kadencję grabarza warszawskiego (2006!!) i... wskakuje na premiera; b/ jeden z przydupasów L. "drobiowego" (Skrzypek, Urbański?)kontynuuje pissuarowy plan robienia wsi ze Stolicy; c/gdyby jedanak Tusk się ostał, Jarosław "ptasia grypa" z "woli wyborców" robi kolejną aferę (patrz parszywy spot reklamowy pissuaru z lodówkami, lekarstwami i lekami!) n.p. "teczka gaulaitera Tuska (ojca Prezydenta)", albo, razem z o.Rydzykiem: "agenturalna działalność gdańszczanina Tuska z komunistką Merkel oraz nacjonalistą Juszczenką, w obliczu konieczności patriotycznej wojny z Putinem - DO OSTATNIEGO GUZIKA!!!!" Platformo! Rzuć w cholerę tę "kolaborokoalicję"!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.