Skocz do zawartości

tragedia młodych ludzi ...


Rekomendowane odpowiedzi

Po cudzie jakiego doznałem dwa dni temu, taka tragedia. Nie mogę tego pojąć. Dziś miał być dla mnie szczególny, radosny dzień ...

 

http://wiadomosci.onet.pl/1172400,11,item.html

 

Jechali do Częstochowy. Młodzi ludzie z I Liceum Ogólnokształcacego w Białymstoku. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przerażeniem obserwuję to co się dzieje od wielu już lat na naszych drogach.

Ileż osób jeszcze musi zginąć aby niektórzy kierowcy zaczęli odpowiedzialnie myśleć o tych, których przewożą.

To wszystko przez ogólny pośpiech, brak wyobraźni i po prostu zwykłą głupotę.

Niesamowita tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety brak wyobraźni kierowców i stan techniczny pojazdów i dróg to wciąż duże problemy... Ostatnio wracałem autobusem

firmy Eurolines z Belgii. Podstawili nam rzęcha podwykonawcy firmy Biacomex z Białegostoku. W autobusie było brudno, drzwi

wejściowe się nie domykały, jedna z klap bagażowych nie chciała się zamknąć, a druga otworzyć, a amortyzatory nie były

zmieniane chyba od nowości... A kierowca jadąc w nocy, łupał sobie i jadł orzeszki ziemne...

 

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj moj znajomy zginął od potrącenia samochodem a nastepny samochód podobno jeszcze po nim przejechał. Normalnie az sie niedobrze robi.

 

A kiedys własnie jechałem za takim zdezelowanym autobusem ze naprawde ludzkie pojęcia przechodzi - na zakrętach to tak sie gibał jak ten pajac co wyskakuje z pudełka. Masakra I to jakaś wycieczka była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, zawinili ludzie ktorzy decyduja o tym ze TIR'y jezdza po normalnych drogach. TIR powinien trafic na stacje PKP i zostac dowieziony do miejsca rozladunku koleja... Koledzy partyjni biora ciezkie pieniadze w kieszen ze taka ustawa jeszcze nawet nie trafila na obrady sejmu. Przy okazji niszcza drogi zestawami wazacymi po 30 ton. Skur...nstwo w najczystszej postaci!!!

Edytowane przez Andee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie marzę o "wirtualnych" szynach dla pojazdów, co by przy ich sterowaniu wyeliminować ludzki czynnik. Musimy chwilę na to poczekać...

A to zdarzenie? Zwykły przypadek, kolaps fali prawdopodobieństwa :mellow: Chyba nigdy nie wyeliminujemy przypadkowości z naszego życia.

 

 

Boję się... Ale patrząc w nocne niebo wiem, że jestem mało istotny, więc nie mogę czuć nienawiści, a może nawet żalu, nie mam prawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.