Skocz do zawartości

Andrzeju z Opola - zyj nam sto lat!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Znałem tylko trzech takich Dziadków:

1. Mojego, który mnie zabierał na ryby i właził na dzrzewo jak zaczepiłem sprzet, bo byłem wtedy małym chłopcem.

2. Mojego kolegę z pracy, który jeszcze teraz robi pomki na podłodze i tryska dobrym zdrowiem i humorem mając chyba 67 lat.

3. No i naszego Dziadka Astronoma.

 

Trzymam za Ciebie kciuki Andrzeju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

huku wielkiego nie było, bo do pełni jeszcze dwa lata, ale z Córką z Wróblina w tym samym dniu i m-cu mamy urodzinki więc siły były połączone i zastosowałem dwa wdechy niestety. Ale przy pełni zastosuję chwyt jedna świcka x 10y i będzie jeden wdech na wdechę hi hi .

Dzięki jeszcze raz za pamięć i pozdrawiam Andrzej z Opola

ps. żykali mi taakiej ryby , taakiego teleskopu i 100 -u lat chyba na wyrost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów

dziękuję za kolejne życzenia, pozdrowienia dla wszystkich "Kudłaczowców", a następca jest dziurawy kurcze blade i ma siedem lat jak wystawię telepa to nie odstąpi na krok, Zayzik miał okazję doświadczyć tego. A na Kudłacze trza kaaasy Wiesiu. Co do wielkich ryb jak teleskop to są ci u nas takie sumy, tołpygi po 50-siąt kg, amury, karpie po 30-ci kg, sandacze, szczupaki po 12-cie kg że łamią wędki niestety.

pozdrawiam Andrzej z Opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dokładam do życzeń - tyle samo i raz więcej optymizmu i dobra którym nas tu zarażasz - no i zdrowia no i teleskopów i nieba i spełnienia wszystkiego ! Pozdrawiam gorąco !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.