Skocz do zawartości

Bieszczady 2007 !!!


Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA !!! BARDZO WAŻNE !!!

 

W związku z tym, że na zlot są przygotowywane identyfikatory bardzo proszę o przesłanie najlepiej na mojego maila bkurdziel[małpa]onet.pl lub ewentualnie na priva następujących danych w celu ich uzupełnienia:

 

dane (imiona i nazwiska) osób towarzyszących:

sumas

Bartolini

Adamo - chodzi o tą trzecią osobę

Jesion

Zayzik

Mar121

Dariusz S.

Michał W.

Krzysztof G

ciwe

Tiamat

Zysix

MichałZ

 

swoje dane + dane osoby towarzyszącej:

Rysiek

Waldek

Tamara

AGA

Siergiej

Piotr SQ9HQ

 

swoje nazwisko

Viaderny

 

Bardzo proszę w korespondencji do mnie zawrzeć swojego nicka z AF !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, których danych mi brakuje wysłałem PW.

Niestety nie mam kontaktu z Darkiem Smolągiem i Michałem Witkowskim.

Jeśli ktoś ma do ich nicka lub ich adres e-mailowy, to proszę o podesłanie mi na PW lub maila.

 

Diękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, których danych mi brakuje wysłałem PW.

Niestety nie mam kontaktu z Darkiem Smolągiem i Michałem Witkowskim.

Jeśli ktoś ma do ich nicka lub ich adres e-mailowy, to proszę o podesłanie mi na PW lub maila.

 

Diękuję.

 

Jak będzie Michał Witkowski to pewnie i Ania Witkowska ( i przepyszny smalec :notworthy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA miłośnicy astrofotografii...

Szykuję dla Was niespodziankę, powiem tylko, że zabieram ze sobą sprzęt, który lata temu był kultowym przyrządem astrofotograficznym! W Polsce jest tego, no z moich informacji można policzyć na palcach jednej ręki. Będziecie mogli podnieść swoje morale co do waszych sprzętów astrofoto... a pomyśleć, że od czasu prototypu tego urządzenia minęło 35 lat...

 

Pozdro

Do zobaczenia

 

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kurde pewnie do samego rana bede pracowal przy BINO by je przynajmniej prowizorycznie doprowadzic do stanu urzytkowego cobyscie mogli na własne oczy zobaczyc cóż żem zmajstrował :szczerbaty: :szczerbaty:

Widzimy sie jutro ALE EXTRA :banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męska decyzja. Biorę półmetrówkę. Ale bez platformy paralaktycznej Leszka J. Jestem w piątek wieczorem.

Tylko proszę Państwa. Proszę nie zniszczyć pogody do piątku! Ostrożnie z pogodą. Delikatnie obserwować i z umiarem. Nie wyciagac we czwartek za wiele nowego sprzętu bo się pogoda zemnie :)

Pozdrawiam

Tiamat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIEEE!! Jest kicha!!

 

Miras nie może jechać do Roztok ze względu na sprawy służbowe a ja w takim przypadku nie mam transportu!! :icon_evil:

 

Może ktoś będzie jechał w piątek przez Kielce albo z Krakowa i ma 1 wolne miejsce ? Inaczej wielka kicha !! :-((

Edytowane przez Hamster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

ja plan dnia mam taki,

około 12. będę jechał kielecką obwodnicą do Krakowa.

Mogę Cię stamtąd zabrac do Krakowa. Kilka godzin spędzę w Kr. Mam pilne sprawy i popołudniem jadę w Bieszczady. Jadę z żoną i dwójką dzieciaków- każde w foteliku. Do tego łóżeczko, wózek i półmetrówka. Hardcore. Bardzo mi przykro Hamster, ale nie ma szans na miejsce. Auto bedzie wypchane full. Jeśli interesuje Cię Kraków- ok zapraszam.

Pozdrawiam

 

Tiamat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

ja plan dnia mam taki,

około 12. będę jechał kielecką obwodnicą do Krakowa.

Mogę Cię stamtąd zabrac do Krakowa. Kilka godzin spędzę w Kr. Mam pilne sprawy i popołudniem jadę w Bieszczady. Jadę z żoną i dwójką dzieciaków- każde w foteliku. Do tego łóżeczko, wózek i półmetrówka. Hardcore. Bardzo mi przykro Hamster, ale nie ma szans na miejsce. Auto bedzie wypchane full. Jeśli interesuje Cię Kraków- ok zapraszam.

Pozdrawiam

 

Tiamat

 

Cze! Podaj mi nr tel. na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niestety wciąż nie mam transportu :-( Chyba już nic z tego nie będzie :-(( Nie będzie nikogo jutro żebym mógł się zabrać? Mogę dojechać PKP do jakiegoś innego miasata.

 

Edit: Jest szansa ale męcząca. PKS Kielce-Rzeszów, Rzeszów-Cisna, a z Cisnej kumpel mnie może podrzuci do Roztok. Jak nie będzie innej opcji to chyba tak będę musiał zrobić. Aż żal takiej pogody żeby tam nie pojechać.

Edytowane przez Hamster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dzisiaj wieczorem pojawią się pierwsze entuzjastyczne relacje. A potem będziemy czytać i czytać jak to było super. I chyba tylko ja czuję niedosyt. Nie pojechałem w Bieszczady, gdyż w tym czasie z jednym z uczestników miał do mnie dotrzeć nowy, duży teleskop. Ze względu na obowiązki kolega ten nie dojechał w Bieszczady i co za tym idzie nie dojechał do mnie teleskop. Przez ostatnie trzy dni patrzyłem na piękne, niebieskie niebo i zazdrościłem :rolleyes: zlotowiczom i nieba i teleskopów.

 

Tym bardziej mi żal, że właśnie teraz doszło do wybuchu nowej karłowatej GW Lib i jej jasność wzrosła z 18 mag. do 8 mag, czyli o 10 mag!!!

 

Ale dzięki temu, że nie dotarł do mnie teleskop w Bieszczadach było piękne niebo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przyjechalem do domu chyba jako pierwszy, ktorzy dzisiaj wyjechali z racji tego, ze mieszkam najblizej. Co to byl za zlot :Beer::banan: wspaniale towarzystwo, piekna pogoda, wspaniale obserwacje, tego nie da sie opisac w slowach trzeba to przezyc. Nie mam czasu umiescic teraz zdjec, bo zaraz szybko do pracy, ale mysle ze wieczorem juz bedzie troche zdjec umieszczonych przez zlotownikow. To byl wspanialy zlot :helo::helo::helo::D:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.