Skocz do zawartości

Bieszczady 2007 !!!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszam swój udział.

Czy w razie braku noclegu w Dybasiówce można uczestniczyć w zlocie i samemu poszukać sobie noclegu np. w Cisnej? Ile musiałbym wówczas zapłacić organizatorom zlotu ?

Zgłoszenia na maila proszę wówczas coś zaradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK , dzięki za wsparcie i chęć pomocy przy przenoszeniu 60-tki , liczę na Was . Tak więc napewno zabiorę to działo do Roztok .

 

Chciałbym tylko przypomnieć że w zenicie okular jest na wysokości 3 m i trzeba dosyć wysoko wejść na drabinę i do tego po ciemku . Zabieram alkomat i jeżeli ktoś będzie miał więcej niż 0,5 promila to odsyłam na koniec kolejki aż wiatr wywieje promile . Po prostu nie chcę brać odpowiedzialności za kogoś kto po pijanemu spadnie z drabiny .

 

Adamo już o tym pisał , w Bieszczadach nie ma żadnego picia !!!!!!! Jak ktoś chce to pocichutku w pokoju może wypić browarka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy juz 89 osób!

Przypominam o wpłatach do 15'tego marca.

Po tym terminie to już będzie decydowała kolejność wpłat!!!

Osoby które nie mogą wpłacić w terminie a są pewne, ze będą na zlocie proszę o kontakt.

Poczekalnia jest coraz większa.

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem po prostu podłamany, bo wiem ze nie bedzi mnie na zlocie :burza: urlop po prostu nie uzyskał akceptacj chyba złapie mnie astrodepresja :Boink: Życze wszystkim uczestnikom bezchmurnej pogody a Ja cóz moze cos uda sie mi załatwic i będe w ostatniej chwili , zawsze btrzeba miec nadziaje :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Benedykt

Adamo,

 

mam dwie propozycje:

 

1. proponuję, aby przedstawić w tym wątku listę osób, które dokonały wpłaty - unikniesz pytań w stylu: "czy moje pieniądze juz dotarły?"

2. kiedyś napisałeś, że dla małych dzieci nie będzie podkoszulków - sugeruję, aby wymyślić dla nich i wykonać jakiś inny gadżet (mnie przychodzi do głowy np. kubek); w przeciwnym razie niektórym dzieciakom może być przykro; nie wiem jak inni, ale ja był bym skłonny nawet dopłacić za dziecięcy gadżet jakieś sensowne pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada dzień będzie lista.

Do piątku (do ostatniej sesji bankowej) mam przelewy oraz pewność wpłat od 47 osób a na liście jest 89 osób.

Wykonanie gadżetu na zamówienie dla kilku osób jest zbyt kosztowne.

Dzięki temu, że nie robimy koszulek dla dzieci można obniżyć łatwiej koszty pobytu.

Wykonanie koszulek dla dzieci wiąże się z robieniem nowej matrycy do sitodruku a to jest nieopłacalne dla 10 koszulek. Koszulka wówczas by kosztowła 45-50zł :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pewnie dostanę po głowie za to co napiszę ale trudno.

 

Moim zdaniem jest chyba trochę nie tak gdy jest tak duża liczba osób chętnych aby pojechać na zlot astro i brakuje miejsc dla zainteresowanych tematyką zlotu a robi się z tego spotkania rodzinny piknik i zabiera się żony,mężów a zwłaszcza dzieciaki które są raczej mało zainteresowane tematem. Wiem że fajnie jest pojechać sobie na weekend w Bieszczady z całą rodzinką ale dlaczego blokować miejsca zainteresowanym ?

 

Teraz możecie już zacząć mnie linczować ale takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest chyba trochę nie tak gdy jest tak duża liczba osób chętnych aby pojechać na zlot astro

 

Hamster nie martw się tak dużą ilością chętnych, jak znam życie to na zlocie będzie 50-60 osób pewnych i zdeterminowanch. A obecność żon i dzieci a zwłaszcza żon :mr.green: może tylko uskutecznić zapowiadaną prohibicję. Poza tym żaden szkrab nie będzie Ci przeszkadzał w obserwacjach/astrofoto po 23 (przynajmniej mam taką nadzieję).

Edytowane przez jutomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A obecność żon i dzieci a zwłaszcza żon :mr.green: może tylko uskutecznić zapowiadaną prohibicję.

 

 

Nie wiem o co chodzi z tą prohibicją, byłem na wielu zlotach i nie było nigdy jakiegoś niekulturalnego picia nieherbaty.

.. przynajmiej ja ..... .... nie pamiętam..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew dotarł. Proszę mi wybaczyć, że wszystkim nie odpisuje o wpłaconych przelewach.

Proszę także w tytule przelewu pisać imię, nazwisko oraz nick z frum.

Ta to jest pierwszy zlot na którym będzie lekkie <_< ograniczenie picia w trakcie dnia przy obecności nieletnich. Oczywiście proszę nie odbierać tego ograniczenia jako absolutny zakaz.

Poprostu nie możemy dopuścić do tego żeby nasz zlot był spostrzegany jako pijacka impreza.

Zlot jest otwarty a zwłaszcza dla młodych ludzi zaczynających przygodę z astronomią i nie wypada ich uczyć wszystkiego od razu :szczerbaty:

Mamy już pewną tradycję, którą musimy przekazać dalej jednocześnie szanując ją.

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. A można się zapisać na samą koszulkę, tym bardziej, że Adam jakiś niesamowity model obiecywał?

 

A dziękuję ;) Niestety - na Bieszczady Rada Forum chce okolicznościową koszulkę. Ta moja "koegzystencjonalna" będzie musiała zaistnieć w innej formie. Na razie mogę zaprezentować sam projekt. Jeżeli będzie ktoś chętny, to można pomyśleć o wyprodukowaniu małej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapodaje nieoficjalną listę uczestników zlotu.

Proszę o szybkie wpłaty gdyż muszę w termnine do 12 marca zamówić koszulki oraz dokonać przedpłaty za schroniska.

Termin max do 15 marca.

Osoby które nie mogą wpłacić w terminie proszę o kontakt.

W przeciwnym razie lista będzie aktualizowana.

 

Imię i nazwisko / Nick / ilość osób

 

Roztoki

 

Sumas sumas 2

Marcin Wardak Hans 3

Bartosz Solarz Bartolini 2

Witkowscy Michał W 2

Krzysztof Wiliński Gemini plus 1

Jerzy Pogorzelski E.Eri 2

Paweł Maksym 2

Piotr Lamparski Lampka 1

Jacek Ścipień JacekS 1

KrzysztofZ 1

Radosław Kamiński rkamin 1

Bogumił Bubniak Bodi 1

Adamo 3

Jesion 2

Oskar 1

Piotr Zasłona 2

Jerzy Świeboda 1

Tamara 1

Rysiek 2

Mirek Krasnowski 1

Przemas i Czarek 2

Marcin&Marzena Matusińscy 2

Zayzik 2

Hamster 1

Mateusz Chmielewski M*C+H 1

Sebastian Birbicz Sebek 1

Darek Bobak, Kordian DarekB 2

Karolina Niedźwiecka 1

Tomasz i syn 2

Tomasz Hajdasz Techa 1

Michał Sulczyński Misza 1

Mateusz Zając MateuszZ 1

Maciej Zaporowski 1

Maciej Derejek 1

Katarzyna Zwierzchowska 1

 

Dybasiówka

 

Tomasz Popajewski Tomi 1

Viaderny 1

Piotr SQ9HQ 1

Krzysztof G 2

Benedykt Kurdziel Benedykt 4

Robert Suszyński ciwe 4

Maciej Dominik +Marwaz EMDE 2

Tiamat 2

Siergiej 2

Zysix 2

Paweł koczan bas.sic 1

Paweł Badowski 1

Paweł Stokłosa Pawlik 2

Piotr Sadowski 1

Jacek J3nek mikrobiolog 1

Hanysiak 1

------------

 

Dave 1

Paweł Wasniowski Pablo1 1

Waldek 1

Aga 1

Dariusz Smoląg 2

Jerzy Starzyński Regulus 1

Agnieszka Nowak Vega25 1

Halina Frączak 1

razem 89

 

Muszę niestety zrezygnować z udziału w zlocie. Można mnie skreślić. Pozdrawiam i życzę czystego nieba. Może innym razem się uda...

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.