Skocz do zawartości

Była u mnie TV Gorlicka


Rekomendowane odpowiedzi

Massakra przyjechali i chcieli zebym opowiedział im o mojej astronomii a przedewszystkim o bino :)

No to ja w wielkich stresach cos wydukałem :Boink:

 

Podobno ma być na necie

Jak sie tylko pojawi to wrzuce linka.

Ale sie dzieje :lol::lol::lol:

 

Edit:

Jeszcze mam stresa......

Edytowane przez BODI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromne gratulacje BODI! :helo:

i dziękujemy za promocję astronomii :notworthy:

 

mi coś przeglądarka szaleje po podanym przez Bogdana linku dlatego dla mających podobne problemy, tu jest ten wywiad w formacie wmv: http://www.rtvg.pl/movies/35/3506.wmv (rozmiar ok. 7MB)

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie właśnie tak zastanawiałem co przedstawia ten globus na avatarze... A TU NAM MARSIDŁO CHCE WYSTAWIĆ! :blink:

 

Mój ty Boże, toż to herezja :ha::Beer:

 

Jak globusik będzie gotowy to koniecznie musisz pokazać foty na forum... o ile telewizja Ciebie nie wyprzedzi :lol:

 

Gratuluję i tak 3mać! :helo::Beer:

 

PS: Chyba też coś musze zacząć budować... :huh::Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że sie cieszycie ja tez sie ciesze :D ogólnie to spooko sprawa.

A to dzięki znajomej która pracuje w tej tv i uważa ze o ludziach którzy maja ciekawe zainteresowania należy mówić i ja tak samo uważam.

 

 

Jak globusik będzie gotowy to koniecznie musisz pokazać foty na forum... o ile telewizja Ciebie nie wyprzedzi laugh.gif

Looknij na moja stronke

Kurde nie aktualizowałem jej półtora roku ojojo musze przysiąść kiedy,no i tez tego syfa z księgi gości wywalić Ach aż Wstyd :icon_redface:

tam są fotki szkiców na globusie :)

 

AstroPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniale że o amatorskiej astronomii zaczyna się mówić, oby więcej takich inicjatyw :Beer::Beer:

Ja to bym o tych nocnych wyjadaczach co siedzą do rana i popełniają godziny ekspozycji robił wywiady po kolei z każdym jednym bo to nie tylko ze to jest pasja ale też przecież niesamowite poświęcenie które przeważnie kończy sie wspaniałym efektem.

 

Wydaje mi sie ze ludzi zainteresowanych astro było by więcej tylko może potrzebują jakiegoś bodźca a takim bodźcem może być akurat artykuł chociażby w lokalnej gazecie że istnieje ktoś taki u kogo można looknąć no chociażby na Księżyc

 

Ostanio robiłem ogień i było dość dużo znajomych i nawet nie spodziewałem sie ze samym rozmytym Jowiszem i pływającym Księżycem można zrobić taką furorę :D

 

AstroPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

Ostanio robiłem ogień i było dość dużo znajomych i nawet nie spodziewałem sie ze samym rozmytym Jowiszem i pływającym Księżycem można zrobić taką furorę :D

 

AstroPozdro

Można! I to jest dobre zajęcie na pełnię Księżyca... Pokazywać innym i namawiać do gaszenie świateł... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Stary rewelka, tak trzymać, tylko pozazdrościć, teraz dopiero widać na filmie ogrom tego co naprawdę dokonałeś....PZDR Robert.

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.