Skocz do zawartości

Mam wolne miejsce w samochodzie lub szukam miejsca


Lampka

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat, żeby nie zaśmiecać więcej wątku o samym zlocie. Co prawda publikacja listy uczestników wiele by wyjaśniła, bo wiadomo by było z kim można ewentualnie się umawiać. Ale skoro listy nadal nie ma, to trzeba sobie inaczej radzić.

Jak już pisałem wcześniej, jeszcze nie wiem jak dojadę na zlot. Z Torunia chyba jadę sam, a więc samochodem średnio się to opłaca. Jak się jednak znajdzie chętna ekipa, to oczywiście mogę zaoferować swojego Suzuki Swifta sedana z dosyć sporym bagażnikiem, po kosztach benzyny oczywiście do równego po łbach podziału (pali niewiele - ostatnio mu wyszło z całą załogą i pełnym bagażnikiem z Torunia do Kłodzka i z powrotem + różne wycieczki po górskich drogach + prawie 250 km autostrady do Pragi i z powrotem - średnio niecałe 6l/100 km). Będę prawdopodobnie wyjeżdżał w czwartek przed południem, żeby za dnia na miejsce dotrzeć. Trasa standardowa: Toruń, Inowrocław, Strzelno, Konin, Wrocław, Kłodzko. Jak się ekipy nie zbierze, to chętnie dołączę również do kogokolwiek mającego wolne miejsce w samochodzie i jadącego przez Toruń lub okolice.

Czekam na konkretne propozycje, najchętniej z okolic Torunia, żeby za daleko samemu nie jechać.

Pozdrawiam

Piotr

PS. Dopisujcie tu inne swoje propozycje komunikacyjne, oferty wolnych miejsc i potrzebę zabrania się na zlot również z innych kierunków.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na razie brak chętnych na wspólną jazdę. Ciągle czekam na propozycje. Jak już pisałem w grę wchodzą miejscowości leżące po drodze, a więc Toruń, Inowrocław, Strzelno, Konin, Kalisz itd. Ale także miejscowości, z których łatwo dojechać do wymienionych powyżej. Mogę też ewentualnie trochę zmodyfikować swoją trasę, jakby komuś z innego miejsca pomiędzy Toruniem a Jodłowem brakowało transportu.

Jakby co, szykuję się na ewentualne usługi PKP.

I tu mam pytanie do osób, które planują dojechać do Jodłowa samochodem w czwartek 13. września. Czy można liczyć na podrzucenie do samego Jodłowa z Międzylesia (stacja PKP) około 17.20? No i potem byłoby miło znaleźć jakiś transport z Jodłowa do Międzylesia w niedzielę 16. września rano. Jak już się zorientowałem autobusy PKS nie jeżdżą o tej porze dnia na tej trasie. A w niedzielę nawet w ogóle nie kursują.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, ze względu na drobne zmiany w rozkładzie jazdy PKP, które trochę utrudniają mi ewentualny dojazd na zlot pociągiem.

Okazało się, że zmieniły się godziny kursowania pociągu z Wrocławia do Międzylesia i do tego pociąg dojeżdża tylko do stacji Domaszków (dwie stacje przed Międzylesiem). Dalej mam autobus "kolejowy" po 1,5 godziny czekania i od Międzylesia dwie godziny piechotą do Jodłowa.

Tak sytuacja wygląda na teraz, jeśli nie pojadę samochodem. A wygląda na to, że nie pojadę.

 

Mam zatem pytanie. Czy ktoś, kto wybiera się na zlot w czwartek - 13 września z Wrocławia, byłby w stanie zabrać mnie z trasy?

Dojeżdżam do Wrocławia z Torunia około 14. a potem mam godzinę postoju i w najlepszym wypadku 6,5 godziny na dotarcie do Jodłowa (PKP + autobus + 2. godzinny spacer). Oczywiście w grę wchodzi również jakakolwiek miejscowość na trasie kolejowej Wrocław-Domaszków.

 

PS. To już zaczyna być trochę przekombinowane. Pewnie w końcu zwycięży we mnie lenistwo i niechęć do PKP i pojadę swoim samochodem. Na wspólną jazdę niestety nie mam na razie jakichkolwiek zgłoszeń.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, ze względu na drobne zmiany w rozkładzie jazdy PKP, które trochę utrudniają mi ewentualny dojazd na zlot pociągiem.

Okazało się, że zmieniły się godziny kursowania pociągu z Wrocławia do Międzylesia i do tego pociąg dojeżdża tylko do stacji Domaszków (dwie stacje przed Międzylesiem). Dalej mam autobus "kolejowy" po 1,5 godziny czekania i od Międzylesia dwie godziny piechotą do Jodłowa.

Tak sytuacja wygląda na teraz, jeśli nie pojadę samochodem. A wygląda na to, że nie pojadę.

 

Mam zatem pytanie. Czy ktoś, kto wybiera się na zlot w czwartek - 13 września z Wrocławia, byłby w stanie zabrać mnie z trasy?

Dojeżdżam do Wrocławia z Torunia około 14. a potem mam godzinę postoju i w najlepszym wypadku 6,5 godziny na dotarcie do Jodłowa (PKP + autobus + 2. godzinny spacer). Oczywiście w grę wchodzi również jakakolwiek miejscowość na trasie kolejowej Wrocław-Domaszków.

 

PS. To już zaczyna być trochę przekombinowane. Pewnie w końcu zwycięży we mnie lenistwo i niechęć do PKP i pojadę swoim samochodem. Na wspólną jazdę niestety nie mam na razie jakichkolwiek zgłoszeń.

 

Mogę Cię zabrać z Wrocławia w czwartek ok. 15.00 (z okolic Dworca Głównego). Nie wiem czy zabieram swój teleskop (montaż jest w serwisie w Niemczech i Bóg wie czy do przyszłego tygodnia wróci), ale nawet jeśli, to miejsca jest i tak full.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez rerekumkum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Cię zabrać z Wrocławia w czwartek ok. 15.00 (z okolic Dworca Głównego). Nie wiem czy zabieram swój teleskop (montaż jest w serwisie w Niemczech i Bóg wie czy do przyszłego tygodnia wróci), ale nawet jeśli, to miejsca jest i tak full.

 

Pozdrawiam

 

Dzięki za propozycję. Chętnie skorzystam. Mam jeszcze jedną możliwość transportu do sprawdzenia, ale jakby co, jesteśmy umówieni.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będę wyjeżdżał z Katowic samochodem 15-16 w czwartek, więc jak ktoś jest chętny po drodze albo z Katowic to proszę o kontakt na priva. Niestety dopiero we wtorek będę wiedział na 100% czy uda mi się wyjechać w czwartek, więc na razie traktujcie mnie jako wyjście awaryjne :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wyjeżdżam po zakończeniu pracy, nie wcześniej niż o 15 - 16 (zaczekam na Ciebie) :Salut:

 

No to widzę wesoła ekipa się zbiera. :Beer:

Ja będę już o 14. na dworcu we Wrocławiu, ale tym bardziej nie mam problemu z zaczekaniem. :helo: Cieszę się, że jest z kim się zabrać.

Hanysiak, jakim pociągiem jedziesz?

 

PS. Rerekumkum, oczywiście podtrzymuję chęć zabrania się z Tobą.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do doswiadczonych "jodlowiczow":

czy z Domaszkowa to daleka droga jest?? Z Klodzka ostatni PKS do Jodlowa jest o 11:10 :angry:

( za http://www.rozklady.com.pl/main.php?page=tabl_3& )

 

pozdrawiam

Michal

 

 

Z buta zdrowo się zmachasz. Z PKP w Domaszkowie jest 13km (trasa tylko piesza) . Z Międzylesia też jest 13km drogą. Z buta najbliżej jest z Roztok. Najlepiej jechać pociągiem aż do Międzylesia.

 

Ja z chłopakami będę koło godziny 16:00 w czwartek ( w Kłodzku po 15:00).

Możesz do mnie przedzwonić (stopka) podjadę po Ciebie ze schroniska albo zabiorę Cię po drodze.

O której będziesz w Kotlinie?

 

th

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zwolniły się miejsca na zlocie dlatego zapytam czy jedzie ktoś z Krakowa samochodem i ma wolne jedno miejsce? :unsure: Teleskopu brać nie muszę, jedynie plecak. Miałem nie jechać, ale chwilowo znudziła mi sie robota ;)

 

Jak wpadniesz w czwartek w okolice Łopatkowic ( bo jadę z południa :D ) lub Borku ( bo nie chcemy zostać pół dnia w korkach)

to czemu nie.

W Krakowie będziemy w okolicach 11-13.

 

Wyślij mi namiary na smsa ,mój tel. masz w stopce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z buta zdrowo się zmachasz. Z PKP w Domaszkowie jest 13km (trasa tylko piesza) . Z Międzylesia też jest 13km drogą. Z buta najbliżej jest z Roztok. Najlepiej jechać pociągiem aż do Międzylesia...

 

Niestety w pierwszej połowie września na trasie PKP Domaszków-Międzylesie są jakieś roboty i pociąg dojeżdża tylko do Domaszkowa a potem jest autobus "kolejowy", na który czasem trzeba czekać i 2 godziny. A z Międzylesia w zasadzie jest tak samo daleko z buta jak z Domaszkowa. Najlepiej umawiać się więc na ostatni odcinek na podwiezienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zwolniły się miejsca na zlocie dlatego zapytam czy jedzie ktoś z Krakowa samochodem i ma wolne jedno miejsce? :unsure: Teleskopu brać nie muszę, jedynie plecak. Miałem nie jechać, ale chwilowo znudziła mi sie robota ;)

 

Ja i bas.sic wyjeżdżamy w piątek circa o 15.

Jest miejsce na tyle, że i telep się zmieści.

Jeśli jesteś zainteresowany to dja znać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę jutro rano ok. 7.00 do Jodłowa z Gliwic. W Kłodzku będę prawdopodobnie ok. 9.00. Jeśli ktoś po drodze chce się zabrać mam 2 miejsca. Mogę też zjechać z Jodłowa do Międzylesia w godzinach przedpołudniowych. Później trzeba będzie zająć się sprawami organizacyjnymi. Kontakt na 513757141.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.