Skocz do zawartości

Konkurs z nagrodą na Celestii - ANKIETA


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy głosowanie!

 

Dla przypomnienia. Głosujemy na najlepsze naszym zdaniem opracowanie na celestii jakie pojawiło sie w ramach naszego ostatniego konkursu na najlepszy artykuł. Nie mamy podziału na klasy konkursu. Wybieramy po prostu naszym zdaniem najlepszy artykuł. Możemy kierować się czym chcemy, merytoryką, wyglądem, przystępnością wiedzy itd.

 

http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=19432

 

Pod powyzszym linkiem znajdziecie zasady i detale.

 

Głosujemy raz i tylko na jeden artykuł, więc nie wybierajmy pochopnie :) Czas na głosowanie - 2 tygodnie, więc paniki nie ma :)

 

Do boju stanęło kilkanaście artykułów siedmiu autorów. Specyfika jednego z nich narzuciła mi potraktowanie serii shortów o powiazanych tematach jako jedno opracowanie.

 

Walczymy! Czas na głosowanie, czas komus ten okular dać!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji niewielkiego zainteresowania, o wygranej będa decydować pojedyncze głosy.

 

wygrana wygrana, mysle ze warto glosowac dlatego, ze bedzie wiadomo jakie artykuly lubicie czytac, w zwiazku z czym, powstanie takich wiecej :)

 

PZDR

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamileX, czy możesz nam odpowiedzieć na jedną ważną rzecz?

 

Jak wiarygodnie wytłumaczysz fakt, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni zarejestrowało się 6 nowych userów

nie napisali żadnego posta, nie załozyli żadnego wątku, a jedyne co zrobili, to zagłosowali w tym konkursie na Ciebie?

a wszystkie te konta pochodzą z jednej sieci komputerowej "HIGHNET" z Radzionkowa

i mają takie samo IP jak Twoje?

 

acp1.jpg

 

a tu jeszcze dwóch nowych

acp2.jpg

 

nie sądzisz, że zastanawiająca jest również, ta mieszanina kombinacji nicków i adresów kont pocztowych?

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamileX, czy możesz nam odpowiedzieć na jedną ważną rzecz?

 

Jak wiarygodnie wytłumaczysz fakt, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni zarejestrowało się 6 nowych userów

nie napisali żadnego posta, nie załozyli żadnego wątku, a jedyne co zrobili, to zagłosowali w tym konkursie na Ciebie?

a wszystkie te konta pochodzą z jednej sieci komputerowej "HIGHNET" z Radzionkowa

i mają takie samo IP jak Twoje?

 

acp1.jpg

 

a tu jeszcze dwóch nowych

acp2.jpg

 

nie sądzisz, że zastanawiająca jest również, ta mieszanina kombinacji nicków i adresów kont pocztowych?

Mogę tylko potwierdzić to co napisał Sumas. Zweryfikowałem jego wnioski w systemowych logach i niestety... nie wygląda to dobrze. Jest to jedna z najbardziej żenujących historii wykorzystania wielu kont na AF, głównie dlatego, że zostało to wykorzystane do wygrania konkursu. Brak słów. Mam nadzieję, że jest jednak jakieś logiczne, kosmiczne wytłumaczenie tej sytuacji.

:zle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dość, cicho już, nie chce mi się nawet czytać tego co napisaliście, powiem tylko jedno że proszę o dyskwalifikację i chcę by do następnych konkursów nie brano moich prac, zachowałem się głupio namawiając kolegów ale niczego się nie zdobędzie oszukując, proszę tylko o to by skrócono mi bana.. nic już głupiego nie zrobię i nie chcę by się ktoś za mnie tłumaczył, proszę wszystkich o wybaczenie i by ta cała sprawa była zapomniana, jak to nie wystarczy proszę o usunięcie mojego konta z Astro-Forum.

 

nic już więcej nie powiem bo jest mi głupio i tyle, żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy uznania dla ostatniego posta Kamilex.

 

Sam często spotykam się z różnymi prośbami "zagłosuj na koleżankę kolegi w wyborach miss internetu ziemi kłodzkiej/bloga roku/najładniejsze zdjęcie" i czasem nie wiem, co odpowiedzieć.

 

Do adminów - nie można było tego wyjaśnić na PM? Bo niby wszyscy wiemy, że nie ma anonimowości w sieci i spisane będą czyny i rozmowy, ale po co przekonywać się o tym akurat na A-F?

Edytowane przez BBwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBwro, naturalnie, że tak, ale jak widzisz konkurs jest otwarty dla wszystkich, a dotychczasowa rywalizacja szła "łep w łep", więc "załatwienie" tego na pw nic by tak naprawdę nie dało, bo i tak trzeba by było podać te oczywiste wyjaśnienie sytuacji na forum, nobo jak inaczej? nagle znika z ankiety KamileX, heh no to by była dopiero gotowa "afera"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może jeśli się da usunąć po prostu te5 głosów?

No nie przesadzajmy znów z tą krainą łagodności, wywalenie z konkursu należy się tu jak Gołocie w mordę...

Oczywiście decydujące słowo mają moderatorzy i fundator nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kolega KamileX otrzymał odpowiednią nauczkę, że oszustwa nie popłacają. Ja proponuję dyskwalifikację w konkursie, czego wymaga elementarna uczciwość wobec innych uczestników i tyle. Jestem przekonany, że to się więcej nie powtórzy.

 

No ale ostateczna decyzja w tej sytuacji należy do organizatora konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Konkurs mimo powstałej sytuacji, gdzie KamileX zagrał nie fair play, zostanie zamkniety o czasie (Jutro w południe). Głosowanie trwa. Artykuł http://www.celestia.pl/Mars dyskwalifikuję.

 

Pozdrawiam.

 

Ps. Kamil, nie tylko siebie postawiłes w trudnej sytuacji. Inni uczestnicy konkursu, fundator nagrody, ja, inni głosujący...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tu nie chcę wtrącać, ani bronić Kamila, chcę tu wnieść swoje zdanie na ten temat po prostu.

 

Moim zdaniem, Kamil zachował się niezbyt fair w stosunku do innych osób, jednakże proszę zwrócić uwagę na fakt, że NIGDZIE (bynajmniej ja się nie dopatrzyłem) nie pisze o ewentualnej pomocy ze strony znajomych. Wiem dobrze o tym, że to jest oszustwo i taka osoba powinna być surowo ukarana, ale organizator konkursu nie zwrócił na to uwagi, bo jest to oczywiste. Patrząc jednak z punktu osoby, która przestrzega tylko regulaminu- może się okazać, że jest niewinna.

 

To jest tylko moje zdanie, nie chcę tu nikogo bronić, ganić itp. Ja to tak po prostu rozumiem.

 

Pozdrawiam i myślę, że tym postem nikogo nie obraziłem, ani nie wywołam nie potrzebnej awantury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.