Skocz do zawartości

Urzekła mnie twoja historia


deryl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tu żona Deryla :)

 

mariolka_astro.jpg

 

Darek pominął ważny wątek a mianowicie próbował sklecić teleskop z tego co miał w domu. Jakis statyw kupiony na wystawce i jakas rura? - ruski teleobiektyw :blink: ! Tak zaczeły mijać kolejne dni a w moim domu zaczęło przybywac jakichś nowych dziwnych przedmiotów, jakieś złączki i taaaaakie tam. Patrzę jak to jego 1,5 roczne marzenie staje na moich panelach w pokoju :notworthy: i wtedy przyszły do mnie uczucia widzenia nowego pieknego teleskopu, wyslałam więc życzenie w kosmos "chcę by kupił prawdziwy teleskop" :banan: i teraz mieszkamy razem z teleskopem :Beer:

 

P.S ŻYCZENIA WYSYŁANE W KOSMOS SPEŁNIAJA SIE! HI HI HI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, ciekawe po którym i jakim, zakupie skończy się żonina wyrozumiałosc ;)

 

Pozdrawiam.

 

Hihi, moja KOCHANA ŻONA jak widzi mój stos walizek i walizeczek ze sprzętem, to tylko się dziwi, że "już tego tyle mam..." A tu tylko dwa "mikro-teleskopy" :szczerbaty:

Ale poza tym to wystarczy, że trzymam się budżetu (a raczej nie robie dziury budżetowej w domu) :Boink:

No ale za to wyciągnąć moją żone na jakieś obserwacje... To syzyfowa praca :huh:

Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deryl :Beer: glosuje na twoj dekalog w kategorii tekst roku.

 

 

No ale za to wyciągnąć moją żone na jakieś obserwacje... To syzyfowa praca :huh:

Też tak macie?

 

oj mamy mamy... :szczerbaty::ha:

 

 

pozdrawiam

Ori

Edytowane przez Ori2711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekalog swietny...

Mnie się spodobała Twoja owaga o dziale "Szkice..." . Z ust mi to wyjąłes... Zresztą wielokrotnie podkreslałem na naszym forum, że właśnie szkice są prawdziwym odzwierciedleniem tego co widać. Cieszę się, że jesteś wśród nas i czekam na szkice oraz równie wspaniałe sprawozdania z obserwacji.

 

 

Dobrego nieba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

historia jak pewno wiekszosci z nas wiec jest nam bliska oraz ciekawie napisana

co do zon to roznie bywa wlasciwie niema problemu jak sie kupuje szkielko ale moga przyjsc :burza:

jak sie zbiera kase aby kupic nowe szkielko za ktore by mozna pojechac dookola swiata albo samochod ale najwieksze zagrozenie jest jak sie w tubie szuka kurzu zamiast podziwiac zone albo oglada warstwy lub testuje optyke w oknie drugiego bloku :unsure: co on tam widzi a ja zmienilam po raz 583 kolor wlosow a on nawet tego nie dostrzegl :notworthy: ja sie przyzwyczailem do swojego wizerunku o ona nie :rolleyes:

a stan wojenny to jak chcemy kupic drugie szkielko :Boink:

wiec dla kazdego patrzacego tam szukajacego tego czego niema tu :Beer:

pozdrawiam

adam

ps widze deryl ze jestez z ozorkowa wybierasz sie moze na zlot

Edytowane przez APM ADAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.