Skocz do zawartości

Grafika Komety Holmes


krzysiek81

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach sprawdzenia nowego laptopa wykonałem grafike komety Holmes między chmurami.Rysunek to wizja własna ;) Prosze o opinie widoku grafiki na innych monitorach,w celu ustawienia parametrów monitora.

holmes.jpg

Edytowane przez krzysiek81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje Twoje grafiki od jakiegoś czasu i zastanawiam się, jaki to ma wszystko sens?

 

Obrazki, poza prezentowaniem Twoich zdolności artystycznych nie wnoszą nic merytorycznego.

Oczywiście mam tutaj na myśli licznie umieszczane przez Ciebie szkice typu "ze zdjęcia / wizja własna".

 

Może warto było by się skupić na rysowaniu obiektów obserwowanych pod prawdziwym niebem a wszystkie grafiki "szkoleniowe" umieścić w jednym, zbiorowym wątku tak aby działu nie zaśmiecać?

 

Masz niewątpliwy talent więc wykorzystaj go i dziel się nim z nami wszystkimi, właśnie poprzez umieszczanie szkiców spod prawdziwego nieba :)

 

Pozdrawiam

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje Twoje grafiki od jakiegoś czasu i zastanawiam się, jaki to ma wszystko sens?

 

Obrazki, poza prezentowaniem Twoich zdolności artystycznych nie wnoszą nic merytorycznego.

Oczywiście mam tutaj na myśli licznie umieszczane przez Ciebie szkice typu "ze zdjęcia / wizja własna".

 

Może warto było by się skupić na rysowaniu obiektów obserwowanych pod prawdziwym niebem a wszystkie grafiki "szkoleniowe" umieścić w jednym, zbiorowym wątku tak aby działu nie zaśmiecać?

 

Masz niewątpliwy talent więc wykorzystaj go i dziel się nim z nami wszystkimi, właśnie poprzez umieszczanie szkiców spod prawdziwego nieba :)

 

Pozdrawiam

Karol

Widzisz Karol,zarobiłeś na krytyce 2 punkciki.Gratulacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze źle zrozumiałeś Karola, podpisałem się pod jego postem ponieważ ma rację co nie znaczy że cie krytykuje.

To co robisz jest świetne, masz po prostu talent do tego, tylko wykorzystujesz go w dziwny sposób.

Jeśli szkicowanie z fotki jest dla ciebie szkoleniem to nie koniecznie trzeba to pokazywać na forum, to tak jak fotograf nieba pokazywał by swoje każde próby astrofotografii, z reguły pokazuje to najlepsze zdjęcie z odpowiednim komentarzem.

 

Ja wolałbym oglądać szkice w twoim autorskim wątku, coś na styl "księżycowe zakamarki". Po co zakładać nowe wątki o tej samej charakterystyce i szukać tego po forum jak wszystkie twoje poczynania mogą być w jednym miejscu.

 

I ostatnia prośba, zacznij wykorzystywać swoje umiejętności wykorzystując swój teleskop i piękne czarne niebo, to dopiero daje obraz tego co widziałeś.

 

np. jakiś młody astro zapaleniec zapyta się na forum jak wygląda M31 przez teleskop. Nic prostszego, podam mu lina do twojego wątku, będzie miał najlepsze odwzorowanie tego co zobaczy przez dany sprzęt.

 

I proszę nie traktuj mojej wypowiedzi jako atak czy krytykę, to tylko koleżeńskie podpowiedzi, chcę podziwiac twoje szkice ale nie w takiej formie, tyle B)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzybek nie mam do nikogo pretensji,macie racje.Jestem za przeniesieniem wszystkich moich szkiców nieobserwacyjnych do jednego wora,a w innym temacie zamieszczać moje szkice obserwacyjne.Niech zarządzający podejmą decyzje,oraz odpowiednie kroki aby tak się stało,ja nie mam nic przeciwko.A sugestie do Karola napisałem w formie żartów,beż urazy :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.