Skocz do zawartości

Domena Astro4u.pl


Rekomendowane odpowiedzi

jak coś to biorę :D mam trochę bezsensownych domen (sam się zastanawiam czasem po co), więc jedna w tę czy w te ;)

 

Ostatnio łamię sobie głowę jak zagospodarować: tele-funny.pl :D :D :D Jakieś pomysły?

Edytowane przez Pabami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły na wdrażanie tak skomplikowanego serwisu. Musiałbym korzystać z outsourcingu ;) a na to jakoś nie chce mi się przeznaczać środków (traktuje takie zabawy w serwisy jako naukę z czym się ten cały marketing internetowy je). Konkurencja na takim rynku jest bardzo duża i ciężko byłoby taki serwis wypromować w mojej sytuacji. Myślałem nad jakimś złodzieju linków do filmików w stylu wykopu czy innych sfor opierającym swoją popularność na wirusowym marketingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ja rozumiem, że byście chcieli, ale... jeżeli już, to należy się ona tylko prawnemu właścicielowi A4U i to on może ją ode mnie otrzymać.

 

Czekam na następną teorię spiskową. Co teraz?

 

 

Czyli czytając między wierszami właściciel Astro4u ma się jak rozumiem przed Tobą poniżyć, prosząc o to osobiście... Adam, ja nie znam historii tego konfliktu, ale moim zdaniem uderzasz w bardzo złe tony i stawiasz warunki, o których oboje dobrze wiemy, że się nie spełnią.

 

Nie komentowałem problemów AF, bo uważałem, że skoro nie jestem tu zbyt częstym gościem, to nie powinienem się w tej sprawie wypowiadać. Ale wykupienie domen zbliżonych do astro4u godzi niejako w forum, które starałem się budować... Adam, to co zrobiłeś odbieram jako działanie co najmniej mało etyczne i wątpliwe moralnie, a do tego zupełnie niepotrzebne, choć nie da się ukryć, że zgodne z prawem. Nie wiem co było przyczyną takiego kroku, ale zasadniczo niewiele to zmieni (może poza rozpalaniem starych konfliktów) - potencjalny użytkownik trafia na strony, ponieważ szuka tego, co znajduje w ich zawartości, a nie w adresie.

 

Ciężko mi o tym pisać... miałem nadzieję na większą współpracę...

 

A już sądziłem, że te konflikty są elementem przeszłości... cóż... wygląda na to, że się zawiodłem. Smutne, że takie historie dzieją się podczas Międzynarodowego Roku Astronomii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkupywanie domen to nic strasznego. Szczególnie jeśli są to konkurencyjne fora.

 

Widze że ludzie nie wiedzą że w internecie jak w życiu. W google jest ten pierwszy który jest sprytniejszy i najlepiej jak by miał kase. A kto pierwszy w google ten wygrywa. I nie ma miejsca na sentymenty. Nawet organiacje harytatywne 'walczą' o klienta.

Edytowane przez Nurin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pamięta to szuka w googlu.

...

A jeśli chcesz żeby występowało, to dalej pisz ten adres gdzie popadnie. :blink:

Wiem. Masz racje.

Napisałem to naiwnie, aby nie wywoływać złych emocji.

 

Mam do sprzedania domenę Qbanos.pl. Cena wywoławcza 100 tys. euro. Ktoś chętny?
dam czapkę drobnych... i ciastko :D

To zależy na jaki okres jest wykupiona. Bo jak na rok, to ja dam maksymalnie 10zł :D

 

...z resztą, już nic.

 

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co kupiłeś domene ptma.pl? Z tego samego powodu co astro4u.pl?

Nieee, o kolego, PTMA to inna sprawa. Ofertę dostali na milion euro. Do dzisiaj zbierają fundusze. Każdy orze jak może.

 

Jeszcze jakieś pytania? Całe szczęście, że dbam o interesy PTMA, bo jakby mój kolega to zwęszył, to by za 5x tyle nie sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 10 zł to więcej niż "czapka drobnych... i ciastko"?

To zależy jakie te drobne są drobne i jaka jest czapka. Bo jeżeli drobne są w nominałach 1,2,5 groszy, a czapka jest z daszkiem, to chyba jest mniej niż 10zł. A jeżeli drobne są po 1,2,5 złotych, a czapka jest zimowa, albo i kominiarka, to zdecydowanie moja oferta jest niższa ;)

 

no i jeszcze to ciasto... <_<

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... sprawdzacie kto ma jakie domeny... wiecie byłem właścicielem msz.pl i co?

Nie rozumiem czemu się tak tego uczepiliście.

Podam uniwersalny cytat - kto sam jest bez winy nich pierwszy żuci kamień lub jak kto woli z innego źródła: Winy nie wytykaj, gdy zapomnisz swoje...

Ludzie po co wam to?

 

A jeśli chodzi o domenę PTMA.pl swego czasu Adam zaproponował, że zrobi stronę dla Towarzystwa. Z przyczyn obiektywnych pomysł upadł ale właśnie wtedy Adam zaproponował, że da samą domenę. Więc sytuacja jest czysta. Piszę to jako członek zarządu głównego PTMA.

 

Pozdr

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO oddziały terenowe PTMA i pierdyliard ich różnych sekcji są tak rozproszone i nie skoordynowane ze sobą pod względem jednolitej platformy internetowej, że "chciwość" Adama ;) musiałaby poczekać ruski miesiąc zanim ktoś zdecydował się na unifikację całości (większość to amatorskie strony klepane na bezpłatnych serwisach) i wydanie tego pod jednym szyldem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO oddziały terenowe PTMA i pierdyliard ich różnych sekcji są tak rozproszone i nie skoordynowane ze sobą pod względem jednolitej platformy internetowej, że "chciwość" Adama ;) musiałaby poczekać ruski miesiąc zanim ktoś zdecydował się na unifikację całości (większość to amatorskie strony klepane na bezpłatnych serwisach) i wydanie tego pod jednym szyldem.

 

Dokładnie, chcieliśmy unifikować poprzez astronomię.pl ale nie dało rady. Większość oddziałów na to przeszła ale mają tu w sumie autonomię i są takie co działają jak chcą...

Dodam jeszcze jedno.

Cieszę się osobiście, że Adam opłaca tę domenę. Bo wiem, że gdyby ją wypuścił to ktoś by ją zassał. I gdyby, któregoś dnia chciano jednak pójść w stronę unifikacji właśnie do adresu domeny.pl to wiem, że Adam nie weźmie od PTMA 5 tyś euro za odstąpienie tej domeny.

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o domenę PTMA.pl swego czasu Adam zaproponował, że zrobi stronę dla Towarzystwa. Z przyczyn obiektywnych pomysł upadł ale właśnie wtedy Adam zaproponował, że da samą domenę. Więc sytuacja jest czysta. Piszę to jako członek zarządu głównego PTMA.

Hehe, a kogo to obchodzi. Dobre intencje? Litości... w cenie jest sensacja. Jak zobaczę od takiego Tomaszewskiego publiczne przeprosiny, to przebiegnę się dookoła PKN.

 

Jesteście bestiami węszącymi, żeby tylko udowodnić, że dobre intencje nie istnieją... Zakładam, że to dlatego, bo sami nie jesteście gotowi do empatii - nawet pewnie nie wiecie, że coś takiego istnieje. Przykre to, ale żeby mnie jakoś specjalnie dziwiło - chyba nie.

 

Na siłę PTMA domeny nikt nie wciśnie. Jakiś czas będę tę domenę opłacał. Kiedyś wróci do puli i wtedy zobaczycie, co na niej wyląduje. Wszystkie domeny astro które posiadam są przekierowywane na AF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a kogo to obchodzi. Dobre intencje? Litości... w cenie jest sensacja. Jak zobaczę od takiego Tomaszewskiego publiczne przeprosiny, to przebiegnę się dookoła PKN.

 

Jesteście bestiami węszącymi, żeby tylko udowodnić, że dobre intencje nie istnieją... Zakładam, że to dlatego, bo sami nie jesteście gotowi do empatii - nawet pewnie nie wiecie, że coś takiego istnieje. Przykre to, ale żeby mnie jakoś specjalnie dziwiło - chyba nie.

 

Na siłę PTMA domeny nikt nie wciśnie. Jakiś czas będę tę domenę opłacał. Kiedyś wróci do puli i wtedy zobaczycie, co na niej wyląduje. Wszystkie domeny astro które posiadam są przekierowywane na AF.

No to ładnie żeś pojechał z tymi bestiami. Za co niby mam Cię przepraszać drogi Adamie? :) Za to, że chciałem się dowiedzieć dlaczego kupiłeś te domeny? To już o nic spytać nie wolno? Wracamy do komuny czy co? W żadnym z postów Cię nie obraziłem. Pokaż mi posta, w którym niby to nastąpiło. Nie wiem też jakim prawem nazywasz mnie "bestią"? Moim zdaniem domena astro4u.pl należy się adminom astro4u.net a nie Tobie i wykupienie jej uważam za nietaktowne. Czekam na wyjaśnienia od "takiego Jesiona".

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.