Skocz do zawartości

Synta 10" stan idealny -nie używana!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do sprzedania Syntę 10" -sprzęt nabyty 16.10.2008 (dzień urodzin mojego synka) -od tamtej pory został jedynie zmontowany i przeszedł kilkudziesięciominutową sesję balkonową. Sytuacja rodzinna (stan zdrowia dziecka) oraz zanieczyszczenie światłem miejskiego nieba (północny balkon z rzutem na centralną część Olsztyna) eliminują nawet incydentalne obserwacje z balkonu... o wyjazdach nie ma mowy.

Teleskop (mebel:( ) jest w stanie idealnym -nie licząc kurzu który raz na jakiś czas trzeba zetrzeć z dekielków -nie ma na nim żadnych śladów eksploatacji bo trudno o niej mówić, lustro raz widziało niebo.

 

W skład zestawu wchodzą standardowe okularki 10 i 25 mm.

 

Sugeruję cenę 1700 zł i odbiór osobisty -zaineresowanym służę dokumentacją fotograficzną i ew. wystawieniem na allegro.

 

p.s. instrument na gwarancji (DELTA OPTICAL) -kartony czekają w piwnicy.

 

 

astropozdówko

arek.

 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena 1650 zł w sklepach jest w okolicy 2000 zł

 

-sprzęt nigdy nie opuścił 4 ścian -za wyjątkiem jednego wystawienia na balkon.

stan -igła:) -GWARANCJA DO -jeszcze przez 1,5 roku!

 

POLECAM

 

PW

tel. 604-108-825

arek@nki.pl

Edytowane przez arek_ilawa_olsztyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz jeszcze za ile go kupiłeś.

 

Chyba niepotrzebna wstawka... Niedawno sam popełniłem podobny błąd wytykając różnicę między ceną zakupu w sklepie (przy niskim kursie dolara) a ceną na giełdzie AF (choć wydawało mi się, że miałem dobre intencje)... A jeśli nie śledziłeś cen, to mogę Ci powiedzieć, że przed lutowo-marcową podwyżką cena w DO była w okolicach 1699zł, więc cena proponowana tu przez Sprzedającego jest jak najbardziej uczciwa i adekwatna.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz jeszcze za ile go kupiłeś.

 

No, to pytanie jest juz poniżej poziomu "dyskusji" na końskim targu, bo nawet tam nie pytają o takie rzeczy...

Apeluję do ADMINA o jakąś reakcję, a do Arka: odpisz, że wygrałeś teleskop w pokera, w nielegalnej szulerni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ała, :lanie:

No dobra, dołożyliście mi. Faktycznie wyskoczyłem jak Filip z konopii. Ciężki dzień, wiecie. Mam paskudny katar i źle się czuję, do tego roboty huk, więc troszkę wyprowadził mnie z równowagi argument sprzedającego że teraz ten teleskop kosztuje 2000. Po prostu się rozczarowałem ( bo szukam teleskopiku dla siebie) i stąd nieprzemyślana reakcja.

W sumie to jeśli wziąć pod uwagę inflację i zamrożony kapitał, to sprzedający już jest do tyłu na tym interesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, moze jednak używajcie nie tylko plusów ale i minusów. Po to ten mechanizm jest aby społeczność czyściła to, co jej zdaniem nie powinno się na wątku pojawić.

Tylko jak 5 głosów usuwa post to po co karać kolejnymi skoro on jest już ukryty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak 5 głosów usuwa post to po co karać kolejnymi skoro on jest już ukryty?

Bo ukrycie postu to jedna czesc kary. Druga czesc to ujemna karma. Wiesz, trzeba zachowac 'rownowage karmiczna' ;) Skoro mozna plusowac w nieskonczonosc to czemu nie minusowac? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty kolego nie masz innego zajęcia,musisz komentowac wszystkie transakcje na forum?

Taka ładna pogoda,zajmij sie obserwacją nieba chyba to twoje HOBBY :Boink:

To do Panasmarasa

Edytowane przez 68robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.