Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Adamo !!!!wyluzuj chłopie :wink:  to wszak wolne tematy i wolne forum, nikt im tu nie odpowie to pójdą z tym pytaniem tam gdzie potrza czyli do gierciarzy  :lol:  :lol:  :lol:

 

Ludzie nie znaciesię na żartach ?

jakie emoty mam postawić aby wyglądało to na żart?? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEH...

 

Gram w CS od ponad 3 lat (od samego poczatku w roznych klanach), mam za soba wiele turniejow ogolnopolskich i 2 ligi krajowe. Ostatnio troche zaniedbuje temat, glownie ze wzgledu na brak czasu, jezeli ktos jest zainteresowany to zapraszam, mozemy sie umowic na sesyjke :D ...

 

Od 2 lat gram w jednym z najstarszych i najbardziej szanowanych polskich klanow CS, a jest to slynny -UOP-, jezeli ktos zna temat to pozdrawiam -UOP-dEaDmAnWaLk'n

 

Jezeli kogos wciagnela ta gra, to z checia pokaze wiele trickow i taktyk potrzebnych do opanowania tematu...

 

P.S. Z gory przestrzegam, ta gra to okropny zlodziej czasu... :D

 

 

Ostatnio gram w Final Fantasy X, jezeli ktos lubi RPG i wspaniala grafike to ta gra jest dla niego. Klimat, fabula i grafika tej gry zapiera dech, jedyna niedogodnosc to to ze nie ma jej na PC i trzeba miec PS2, ja osobiscie kupilem konsole wlasnie dla tej gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niepogodę polecam CALL OF DUTY , jestem w połowie gry  

... skończyłem na maksymalnym levelu... zero apteczek... mało amunicji... śmierć czaiła się wszędzie... było ekstra... ale... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja takim rekordem nie mogę sie pochwalić , mój wymik to 320,5 i 206 7 na dziób ale walczę dopiero 15 min. A jeżeli chodzi o Call of Duty to gram dopiero kilka dni i jestem w Warszawie i zostało mi do końca gry 7 misji .A inne gry- to ostatnio bawiłem się na kierownicy w MotoGP 2 (wyścigi motocyklowe ) a NFS Undergroud coś mi nie pasi wolałem starsze wersje np. NFS Hot Pursit 2. Pozdrawiam Robinson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sobie od kilku lat gram w Quake III Arena,nieamowita gra (w sieci) żeby się nauczyć poruszać to trzeba grać kilka miesięcy( nie wspominając o celności :D ),a ile trików można wykonać niektóre to są naprawde powalające.w nowości to raczej nie gram bo mam "świetnie" zbalansowany komputer (geforce2mx200 do proca 1.84GHz :D:D kto się zna ten wie)i przez grafike to taki np. ut2003 ciągnie 15fps,w strategie nie gram bo nie lubie a z innych FPP to polecam CHROME doskonała polska gra z doskonałą grafiką ,pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of duty to naprawdę świetna gra !!!!!! Zwróćcie uwagę na grafe (widac kratery na księżycu przez lunetke strzelby)..... 8)  8) Niestety na moim biednych Duronie 800 ta gra nie pójdzie........ :?  :?

 

Też od razu o tym pomyślałem 8) postarali się chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.