Skocz do zawartości

Powrót forum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak wiadomo mojego forum niebyło długi czas, lecz zostało już przeniesione na:

http://www.planetarium.ocm.pl/

Zapraszam wszystkich na forum.

I prosiłbym żeby temat nierozegrał się tak jak ostatnio i w pełni moge współpracowac z waszym forum.

 

 

Moja prośba jest też taka żeby się rejstrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prosiłbym żeby temat nierozegrał się tak jak ostatnio i w pełni moge współpracowac z waszym forum.

 

Litosci, nie strasz dobrych ludzi...

A tak btw - wspominasz o wspolpracy? Co nam oferujesz?

Wie pan po pierwsze niestrasze tylko napisałem tak współpracy hmm a co byście chcieli pieniędzy niedaje,itp.itd. współpraca czyli ja reklamuje was a wy mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Wiesz Pawle ale o wiele bardziej liczy się jakość tych stron a nie ich ilość, tak naprawdę o astronomii amatorskiej wystarczyła by jedna wielka witryna w Polsce z wieloma opiekunami, aktualnościami i różnorodną tematyką a nie kilkadziesiąt samotnie działających stronek do większości których czytelnik i tak nie dociera z braku czasu jak choćby w moim przypadku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Pawle ale o wiele bardziej liczy się jakość tych stron a nie ich ilość, tak naprawdę o astronomii amatorskiej wystarczyła by jedna wielka witryna w Polsce z wieloma opiekunami, aktualnościami i różnorodną tematyką a nie kilkadziesiąt samotnie działających stronek do większości których czytelnik i tak nie dociera z braku czasu jak choćby w moim przypadku 8)

Po pierwsze muj portal będzie o całej astronomi narazie są prace nad layem strony i oskryptowanie :evil: zrozumcie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Janusz, jakość na 1 miejscu :!: . Ale piekne byłoby aby powstało kilka gigantów, które nawzajem mogłyby się uzupełniać :D .

Uważam przede wszystkim, że nie należy kłócić się z powodu powstania nowego forum, bo do do niczego dobrego nie doprowadzi :( .

 

Pozdrowienia:

-Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam przede wszystkim, że nie należy kłócić się z powodu powstania nowego forum, bo do do niczego dobrego nie doprowadzi  :( .

 

Ależ, Paweł - nikt poważny się nie kłóci o to, że powstają inne fora o podobnej tematyce.

Niektórym (jak np. mi) przeszkadza tylko bufonada tfórcy forum, który w każdym swoim zdaniu zawiera kilka uroczych błędów; gramatycznych, ortograficznych i przede wszystkim - rzeczowych.

A poza tym - wzystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aquarius

Janusz-P napisał:

Wiesz Pawle ale o wiele bardziej liczy się jakość tych stron a nie ich ilość, tak naprawdę o astronomii amatorskiej wystarczyła by jedna wielka witryna w Polsce z wieloma opiekunami, aktualnościami i różnorodną tematyką a nie kilkadziesiąt samotnie działających stronek do większości których czytelnik i tak nie dociera z braku czasu jak choćby w moim przypadku

 

P@weł napisał:

Masz rację Janusz, jakość na 1 miejscu . Ale piekne byłoby aby powstało kilka gigantów, które nawzajem mogłyby się uzupełniać .

Uważam przede wszystkim, że nie należy kłócić się z powodu powstania nowego forum, bo do do niczego dobrego nie doprowadzi .

 

Pozdrowienia:

-Paweł

--------------------------------

P@weł, skoro udzielasz się w tym zmartwychwstałym ,,forum'', to przyjrzyj mu się trzeźwym, krytycznym okiem. To nie jest żadna popularyzacja astronomii amatorskiej, ale jej totalna antyreklama. Kompletna żenada :oops: :!: . Wyobraź sobie, że jakiś zawodowiec chce nawiązać kontakt z amatorami w celu nawiązania współpracy dla uzyskania potrzebnych mu danych, i jako pierwsze znajduje ,,forum'' kubatrona. I tu nastąpi totalna klęska!!! W świat pójdzie opinia, że polska astronomia amatorska jest całkiem do d... , a amatorszczyznę tą uprawia stado ignoranckich szczyli, którzy nawet nie potrafią poprawnie wypowiedzieć się we własnym języku, i nie ma co sobie głowy nimi zawracać! To tylko pierwszy z brzegu przykład, jaki nasuwa się podczas oglądania tego tworu, a można by je mnożyć. Z wypowiedzi kubatrona jasno wynika, że nie tworzy swego forum z potrzeby istnienia takowego (dwa istniejące, to już często za dużo), ale dla zaspokojenia swoich wybujałych (chorobliwych?) ambicji posiadania własnego forum za wszelką cenę. Pawle, zastanów się nad tym, czy właśnie na takiej ,,popularyzacji'' astronomii Tobie zależy :?:

 

PS. Ja też wolę jakość niż ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aquarius napisał:

W świat pójdzie opinia, że polska astronomia amatorska jest całkiem do d... , a amatorszczyznę tą uprawia stado ignoranckich szczyli, którzy nawet nie potrafią poprawnie wypowiedzieć się we własnym języku, i nie ma co sobie głowy nimi zawracać!  

 

Kubatronie i ja radze troszkę zająć się ortografią :wink:

Po pierwsze muj portal będzie...

mój pisze się przez ó :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko wiecie co... teraz dopiero skumałem, że to kubarton wysłał mi wiadomość o tym, że prosi mnie bym się zapisał na forum.

Wiadomość miała błagalny wydzwięk może chłopak musi zrobić zaliczenie w szkole na informatykę...............albo może to sociolog i bada skuteczność interentowych form rozsmieszania ludzi lub pisze prace magisterską nt.: "Nowoczesne formy irytowania mas ludzkich na podstawie astronomicznej społeczności internetowej" .

Tak to chyba to......................... :Loveit:

 

Napiszę cos jeszcze w jego stylu:

 

Jaskułki to krulowe nieba a kubartona nam z novym foróm na serjio nie potżeba. Oj ty kubartonie pomyśl o swej pżyrzłej rzonie jak się dowie to ze fstydó zatonie...........

(to jest tego typu bełkot cięzko coś zrozumiec no ale cóż...)

 

Koniec tego rymowania idę na forumowania!

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odpuście sobie. Nie kopie się leżącego, nawet jeśli sam się położył. Takie posty zostawia się puste i już. Kto się chce zapisywać

ten się zapisuje, a kto nie chce to nie.  Koniec tamatu :)

 

Arek

zgadza się :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwijanie się astonomii w internecie to według mnie skoncentrowanie całej wiedzy w jeden punkt a nie porozrzucać 120 forów po całej sieci. I tak z tych forów mało kto będzie korzystał, powód - szybkość. na wielkim forum jest więcej ludzi i z pewnością ktoś nam szybko udzieli odpowiedzi a nie czekać tygodniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale jak na zachowanie astronomów to niewygląda, żeby popierwsze niepozwalać się astronomi rozwijać w internecie itp.itd.

 

Ależ Kubatronie!

My pragniemy popularyzować Astronomię!

Ale chcemy też, by Miłośników Astronomii odbierano poważnie. A Twoja działalność bardzo w tym przeszkadza. Nie może być odbierany poważnie ktoś, któ nie potrafi poprawnie napisać jednego - co ja mówię - połowy zdania!

Teraz nie wiem nawet, czy potrafisz czytać. Przeczytałeś wypowiedź Aquariusa? Tam gdzie pisze "To nie jest żadna popularyzacja astronomii amatorskiej, ale jej totalna antyreklama." Jeśli nie - przeczytaj koniecznie. Potem raz jeszcze. Aż do zrozumienia.

No nie mam serca napisać tego w taki sposób, w jaki o tym mysle, chyba brak mi cywilnej odwagi - ale ciągle nad tym pracuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.