Skocz do zawartości

Inwazja Obcych?


Rekomendowane odpowiedzi

Radivoje Ljajic, Bośniak ze wsi Gornji Lajici twierdzi że jest celem ataku obcych. Swoje podejrzenia uzasadnia tym że od 2007 roku w jego dom uderzyło 6 meteorytów. Naukowcy z Uniwersytetu Belgradzkiego, do których Radivoje Ljajic wysłał meteoryty potwierdzają że ów kamienie pochodzą z kosmosu.

 

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radivoje Ljajic, Bośniak ze wsi Gornji Lajici twierdzi że jest celem ataku obcych. Swoje podejrzenia uzasadnia tym że od 2007 roku w jego dom uderzyło 6 meteorytów. Naukowcy z Uniwersytetu Belgradzkiego, do których Radivoje Ljajic wysłał meteoryty potwierdzają że ów kamienie pochodzą z kosmosu.

 

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Ta dogłębna analiza, szczegółowo przedstawiona i poparta rozwiewającymi wątpliwości dowodami, nie pozwala mi stwierdzić nic innego jak to, że to ewidentny przypadek INWAZJI OBCYCH! :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli potwierdzi się to że to są meteoryty, nie będzie to oznaczać, że jest celem ataku obcych :D. Nie wiem czemu ludzie się uparli na to że widząc przelatującego satelitę, głowią się z jakiego układu planetarnego pochodzi ten "statek kosmiczny" xD

Ps. to było tylko porównanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję podchodzić z dystansem do takich rewelacji rodem z "Faktu". Taki kit może wymyślić każdy, opublikować informację i śmiać się z tych, którzy w to uwierzyli. Czego się spodziewasz, pisząc tego typu posty tutaj? Tego, że w końcu wszyscy uwierzą i przyznają Ci rację? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję podchodzić z dystansem do takich rewelacji rodem z "Faktu". Taki kit może wymyślić każdy, opublikować informację i śmiać się z tych, którzy w to uwierzyli. Czego się spodziewasz, pisząc tego typu posty tutaj? Tego, że w końcu wszyscy uwierzą i przyznają Ci rację? :blink:

 

eee no tater trochę luzu ! :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, luz był - dopóki wydawało mi się, że ten temat to żart - ale widzę, że chyba jednak MarcinK w to wierzy. :rolleyes:

Chciałem mu nieco dać do myślenia, może następnym razem się zastanowi nad tym, czy taki news nie jest wyssany z palca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli, to i tak niemożliwe jest że aż 6 :blink: . Prawdopodobieństwo jakiegokolwiek trafienia meteorytu w dom jest szalenie małe, a co dopiero sześć. Według mnie sąsiedzi go nie lubią i rzucają mu w dom kamieniami :szczerbaty:

Edytowane przez Safko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - ja bym to mimo wszystko napisał w cudzysłowiach - chyba nie wierzysz w główną wygraną w totolotka milion razy pod rząd! A to jest takie prawdopodobieństwo. Mniej więcej. Uważam że Tomek_P znakomicie rozeznał sytuację - to musi być coś w tym stylu. Z tego co wiem handel meteorytami musi unikać pewnych "niuansów" (np czasem konfiskat itp) dlatego być może tam powstał jakiś taki kanał prania brudnych pieniędzy meteorytów. Na przykład pochodzących z krajów gdzie każdy meteoryt musi trafić za darmo do muzeum.

 

 

POWIEM WIĘCEJ - Tomek_P może mieć tez rację w sensie dosłownym. Po prostu pralnia brudnych pieniędzy. Całe szczęście że astropolis jest daleko - bo by jeszcze ktoś tu dyskretnie zneutralizował posty Tomka i mój. Twardymi metodami :szczerbaty:

 

zalecam cudzysłowy i uśmieszki

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli ktoś tam na górze, bardzo, bardzo daleko mieszka, i nabija się z nas ;D Nie wiem na przykład po co Obcy mieliby rzucać w nas kamieniami, jeżeli posiadają technologię, która umożliwia im podróże międzygwiezdne, to czemu nie zaatakują nas jakimiś turboblasterami xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam ten numer WiŻ i to było jako "donos" na brzegu strony. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale tamte informacje są podane tylko jako niepotwierdzone ciekawostki - ot takie krótkie, niezobowiązujące newsy z różnych dziedzin - dlatego są w osobnej ramce.

Co do wątpliwości związanych z dachem, to moja teoria jest takia, że dach potrzebował naprawy, a to trochę kosztuje. Mając kilka meteorytów w swojej kolekcji (można przecież kupić je na serwisach aukcyjnych), narobił szumu wokół siebie, dopasował historyjkę i zarobił niezłą sumę na sprzedaży. Czy to nie brzmi bardziej prawdopodobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.