Skocz do zawartości

Astro-Forum.org - nasze wspólne gadżety


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Na zlocie w Bieszczadach powstał pomysł, aby wyprodukować dodatkowe gadżety firmowe Astro-Forum. Zanim podejmiemy formalne kroki musimy wspólnie ustalić, co byśmy chcieli kupować. Na pewno dobrym pomysłem są kubki AF. Co jeszcze? W rachubę wchodzi w zasadzie wszystko. Wiadomo, że droższe rzeczy mogą nie być atrakcyjne dla wszystkich.

 

Z pomysłów które padły na zlocie warto wymienić:

- kubki

- kurtki

- polary

- skrzyneczki na okulary

- naklejki na teleskopy

- naklejki na tylną szybę samochodu (małe oczywiście)

- torby (sportowe)

i to chyba tyle. Pewnie coś pominąłem, ale od tego jest ten wątek, aby podyskutować. Czekam na inne propozycje.

 

Jeszcz raz pragnę podkreślić, że CAŁY zysk z takiej sprzedaży zasila budżet Astro-forum.org, którym dysponuje Rada Forum. Sama Rada z takich wydatków rozlicza się z nami wszystkimi w cyklu rocznym. Pierwsze takie rozliczenie "grzechów" mogliście już przeczytać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny sam bym chętnie kupił taką skrzyneczkę na okulary bo te kartonowe pudełeczka są to kitu. Można by jeszcze pomyśleć nad długopisami, może małe latarki do obserwacji astro, jeżeli polary to i może czapki, koszulki ew.scyzoryki (takie podręczne do np.skolimowania teleskopu w terenie. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że kalendarz ścienny byłby dobrym pomysłem , fotka miesiąca na czele ,oczywiście byłby to obiekt najatrakcyjniejszy w danym miesiącu , wykonany najlepiej przez kogoś z forumowiczów ( autor wzamian za prawa autorskie dostawałby np. kalendzarz gratis).

W takim kalendarzu oprócz np. świąt byłyby zaznaczone ciekawe wydarzenia astronomiczne, zaćmienia, zakrycia , roje , zloty,itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam proponuję zacząć od naklejek 1 rodzaj

są w miarę tanie i uniwersalne (można nakleić na teleskop, na samochód i niektórym na czoło :wink: :lol::D lub na klawiaturę :wink: )

kolejno puściłbym kubki

(takie większe coby weszło :Beer: ) :wink:

co do kolejnych przedmiotów poczekałbym na rozwój sytuacji

Pozdrawiam

:smoke:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień z Astro-forum.org

Jest wcześnie rano. Wstaję z łóżka i idę się myć. Myję się mydełkiem Astro-Forum.org. Potem, po spłukaniu wodą, wycieram się ręcznikiem Astro-Forum.org, ubieram się w koszulkę Astro-Forum.org i idę do kuchni na śniadanie. Wypijam gorącą herbatę z kubka Astro-Forum.org i zjadam kanapki z talerzyka Astro-Forum.org. Potem, zakładam kurtkę Astro-Forum.org i schodzę na dół, gdzie czeka na mnie dziadek w samochodzie z naklejką Astro-Forum.org. [sZKOŁA]. Przychodzę do domu, i po zjedzeniu zupy łyżką Astro-Forum.org i odrobieniu lekcji długopisem Astro-Forum.org w zeszycie Astro-Forum.org idę na dwór grać w nogę piłką Astro-Forum.org. [PO POWROCIE]. Myję się [to już było omawiane...]. Potem biorę Tała z naklejką Astro-Forum.org oraz skrzyneczkę Astro-Forum.org pełną okularów i idę na balkon. Po powrocie w nocy włączam komputer również z naklejką Astro-Forum.org. I odpala mi się strona startowa Teleskopy.pl. Ufff...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień z Astro-forum.org

Jest wcześnie rano. Wstaję z łóżka i idę się myć. Myję się mydełkiem Astro-Forum.org. Potem, po spłukaniu wodą, wycieram się ręcznikiem Astro-Forum.org, ubieram się w koszulkę Astro-Forum.org i idę do kuchni na śniadanie. Wypijam gorącą herbatę z kubka Astro-Forum.org i zjadam kanapki z talerzyka Astro-Forum.org. Potem, zakładam kurtkę Astro-Forum.org i schodzę na dół, gdzie czeka na mnie dziadek w samochodzie z naklejką Astro-Forum.org. [sZKOŁA]. Przychodzę do domu, i po zjedzeniu zupy łyżką Astro-Forum.org i odrobieniu lekcji długopisem Astro-Forum.org w zeszycie Astro-Forum.org idę na dwór grać w nogę piłką Astro-Forum.org. [PO POWROCIE]. Myję się [to już było omawiane...]. Potem biorę Tała z naklejką Astro-Forum.org oraz skrzyneczkę Astro-Forum.org pełną okularów i idę na balkon. Po powrocie w nocy włączam komputer również z naklejką Astro-Forum.org. I odpala mi się strona startowa Teleskopy.pl. Ufff...... :mrgreen: :mrgreen:  :mrgreen:

 

 

DOBRY MŁODY JESTEŚ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek !

Przestań snuć te czarne wizje bo świat według Ciebie byłby bardzo monotonny.

L.J.

 

P.s. Zapomiałeś dodać, że w szkole z tematu "Astro-Forum' dostajesz pałę za przynudzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.