Skocz do zawartości

Prośba


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moje koleżanki brały udział w programie mam talent. W związku z czym mam do was prośbę, zagłosujcie na ich grupę w głosowaniu na stronie http://mamtalent.tvn.pl/. Wystarczy wejść na stronę i na dole po prawej stronie oddać głos na Effascinato. Wam zajmie to chwile a dla nich to bardzo ważne. Liczę na waszą pomoc, z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talent niewątpliwie mają, może wydawać się że to co robią jest proste i łatwe, ale własnie dlatego że znam je osobiście wiem ile ćwiczą i ile włożyły w to pracy. Dlatego myślę że zasługują chociaż na przejście do kolejnego etapu. Nikogo nie zmuszam, proszę tylko o pomoc dla nich, jeśli uważacie że ktoś inny jest od nich lepszy i to na niego chcecie oddać głos to nie ma problemu :)

Pozdrawiam

Gilbii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mnie też nie przeszkadza w życiu brak konta na "fejsie" :) Jak będzie inny sposób głosowania to po wyjaśnieniu wątpliwości Piotra Brycha mogę wspomóc wschodzące talenty :)

 

 

Nie jestes na feijsie , ja też nie , widac to taka nasza wesoła rodzinna tradycja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzicie, skoro nie jestecie na fejstubie, to znaczy, że wasze zdanie nie jest tam mile widziane. Jesteście tylko dinozaurami których opinie można brać pod uwagę co najwyzej przy rekrutacji do zespołu pieśni i tańca w Krowiej Wólce ;) Dla organizatorów mam talent jesteście tylko fluktacją szumu psującą zaplanowane wyniki. Taki lajf.

 

Pozdrawiam.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stawiam funt dolarów przeciw jednemu rublowi że za 10 lat nie będzie pejsbuka i cały ten szał minie jak minął na Naszej Klasie i innych tym podobnych tworach na których nie mam konta bo jestem stara konserwa. Będę użytkował jakieś produkty jak staną się dojrzałymi standardami a nie pompowanymi nowinkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stawiam że będzie bo jest idealnym miejscem do badania rynku i kreowania marek oraz trendów, głownie w śród młodzieży :)

 

To tak delikatnie powiedziane.

Do inwigilacji również.Przeciez Policja i inne służby też z tego korzystają.A dowiedzieć się można wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......... co najwyzej przy rekrutacji do zespołu pieśni i tańca w Krowiej Wólce ;)

No właśnie. Pozwolisz że wyrażę pogląd , że organizatorzy rekrutacji do w/w zespołu mają znakomicie lelpiej poukładane w głowach niż 80% osób posiadających konta na FB.

A poza tym co masz do Krowiej Wólki????

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wessel, Fejstub (lub inne portale społecznościowe) to dla mnie coś w rodzaju paranoi którą jednak można zaprząc do pożytecznych rzeczy. Jak wszędzie, na 1 wartą uwagi ideę która się takich miejscach pojawia, dostajemy 10 łowców ufo, dwie wojny systemowe w stylu apple reszta świata, 100 kretyńskich kampanii marketingowych, 5 ojców borowików, itd. Jednak po opanowaniu technik przyswajania pomiędzy wierszami, trafia do twoich rąk kolejne narządzie. To tak jak ze szpadlem. Można nim zabić, można wykopać kanał przeciwpowodziowy, większość będzie nim kopać dołki pod innymi, ale pozwolenie sobie na luksus nie posiadania go w garażu, to już taki trochę opór dla oporu, brak pomysłu na to jak go użyć i ryzyko, że przeoczysz coś co będzie miało konsekwencje dla Ciebie i tego co dla Ciebie ważne.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cały czas usiłuję dociec skąd myśli Twoje zboczyły na casting do zespołu pieśni i tańca w Krowiej Wólce.... :). O ile dostrzegam pewne związki owego zespołu z fejsem o tyle zupełnie nie ogarniam związku mojej niechęci do portali w stylu naszej klasy ( o pudelku nie wspomnę) z w/w zespołem :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff. Już się przestraszyłem, że w jakiś niezamierzony sposób nadepnąłem na odcisk mieszkańca owej miejscowości lub ostrzegasz mnie przed faktem, że proszę się o atak samozwańczego trybuna ludowego mieszkańców wszelkich siół i cichych osad :)

 

Wygląda na to, że niejasna mi ta parabola wyszła. Prześmiewałem organizatorów "mam talent". To przecież taki wielki i genialny program, że równanie go do lokalnych ewentów jest z pewnością co najmniej faux pas. Prymitywy, wieśminy i zgredy nie będące podobnego zdania z pewnością muszą pochodzić z zacofanych rejonów gdzie światło fejstuba nie otworzyło jeszcze szarych umysłów prostaczków. Zresztą na tym ciemnogrodzie i tak nie da się zarobić, bo te nie-fejstubowe buraki nie kupią empetrójek z najnowszą gwiazdą w onlajnstorze ;)

 

Pozdrawiam.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tą parabolą to ostatecznie mnie przekonałeś. I to nie dlatego ( informacja wyłacznie dla posiadaczy kont na F B i Naszej Klasie) że jestem fanem geometrii wykreślnej ale dlatego " źe twój język giętki wyraził wszystko co pomyślała głowa" ( to parafraza AA-Adama Asnyka-powinno być J.Słowackiego).

Pozdrawiam.

M.

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tą parabolą to ostatecznie mnie przekonałeś. I to nie dlatego ( informacja wyłacznie dla posiadaczy kont na F B i Naszej Klasie) że jestem fanem geometrii wykreślnej ale dlatego " źe twój język giętki wyraził wszystko co pomyślała głowa" ( to parafraza AA- dla słabszych- Adama Asnyka).

Pozdrawiam.

M.

 

Zawsze sądziłam, że to Słowacki.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posypuję głowę popiołem- z kominka bo nic innego pod ręką nie mm - oczywiście Słowacki. No ale mam excuse - miałem tylko 4 z polskiego.... :(

 

I tu mi się przypomniało, że na pytanie kto napisał "Pana Tadeusza" ci co mieli 5 z polskiego odpowiadają "Adam Mickiewicz" ale ci co mieli 6, choć i to nie wszyscy, odpowiadają "Juliusz Słowacki" gdyż rzeczywiście Słowacki popełnił taki poemat, choć go nie ukończył.

 

PS. Ja z polskiego miałem zazwyczaj 3, w porywach 4 - ścisłowiec jestem.

Edytowane przez Piotr Brych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.