Skocz do zawartości

Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Adam cuś nie zagrało . Nie ma mnie na liście , a przelewu dokonałem 04.03.2013

Nie wiem czy mam wbijać na PW czy . . .

 

Pozdrawiam

 

Jesteś na liście, jakoś Cie uciąłem :) Bądź spokojny.

 

 

 

Tak dla pewności.

Czy jeśli na liście przy nazwisku (nicku) jest "ok" to znaczy, że zapłacił za zlot?

Pytanie do Adamo.

 

Tak, tam gdzie jest OK to jest zapłacone. Reszta do wyjaśnienia.

Czekam do połowy tygodnia i kasuje tych którzy sie nie odezwą. Muszę w przyszłym tyg złożyć zamówienie na koszulki.

 

Pozdr Adamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie nieco dziwne.

Więc zapytam wprost. Nie znam realiów organizowania zlotów i pewnie niepotrzebnie się dziwię.

Czy to normalna zwyczajowa praktyka, że niektórzy mają miejsce na zlocie za darmo (opłacone przez innym zlotowiczów) ?

Edytowane przez paether
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paether,

wydaje mi się, że jak ktoś jedzie za swoim/swoją żoną/dziewczyną/chłopakiem/kochanką/mężem/kochankiem* to opłaca w sumie Nx300pln gdzie N to liczba osób jadących. Nie wiem dlaczego niektórzy mają mieć miejsce na zlocie za darmo :-)

 

Paweł

 

*- niepotrzebne skreślić

Edytowane przez Pav1007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie nieco dziwne.

Więc zapytam wprost. Nie znam realiów organizowania zlotów i pewnie niepotrzebnie się dziwię.

Czy to normalna zwyczajowa praktyka, że niektórzy mają miejsce na zlocie za darmo (opłacone przez innym zlotowiczów) ?

Nie moźesz swoich wątpliwości rozwiać telefonem albo na priv? Musisz i tu robić polskie piekiełko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paether wyjaśnię Ci jak to działa. Adamo ma listy zlotowe z poprzednich lat. Na zloty bieszczadzkie jeżdżą ludzie, którzy znają się od 10 i więcej lat. Adamo z palca dopisuje do listy zlotowej ludzi, którzy na zlotach są zawsze lub prawie zawsze. I czeka na wpłaty do danego dnia lub do innego ustalonego terminu wpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pytam bo nie znam realiów zlotowych. Nie węszę spisku, dla mnie to jest dziwne, choć może nie powinno. Stąd zwykłe pytanie.

Dlaczego mam na priv? To jakaś tajemnica? :szczerbaty:

 

Adamo z palca dopisuje do listy zlotowej ludzi, którzy na zlotach są zawsze lub prawie zawsze. I czeka na wpłaty do danego dnia lub do innego ustalonego terminu wpłaty.

 

Lista to aktualizacja już po terminie wpłat.

Edytowane przez paether
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peather, nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Jak to że jedni płaca za drugich? Każdy płaci za siebie. Czasem jest tak że na liście jest status OK a ktoś płaci w innym terminie czy na zlocie ale to zależy od zaufania. Ale nie ma tak że jedni utrzymują drugich :)

Jak masz jakieś wątpliwości to zapraszam 508 38 99 35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pytam bo nie znam realiów zlotowych. Nie węszę spisku, dla mnie to jest dziwne, choć może nie powinno. Stąd zwykłe pytanie.

Dlaczego mam na priv? To jakaś tajemnica? :szczerbaty:

 

 

Lista to aktualizacja już po terminie wpłat.

 

http://www.astrozloty.pl/index.php?page=informacje

 

....

"Termin wpłat do 30 marca lub inny termin ustalony indywidualnie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok tylko pytałem :) Byłem po prostu zdziwiony, że Jacek jest potwierdzony na liście, a sam za bardzo nie wie o co chodzi :szczerbaty: .

Przepraszam za zamieszanie :icon_twisted:

Przepraszam, jeśli wyglądało to jak szukanie spisku :icon_confused:. Z natury jestem strasznie ciekawski i dociekliwy ^_^

Edytowane przez paether
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Jackiem jestem tak umówiony od lat, że jak ma możliwość to przyjeżdża. Z dużym wyprzedzeniem nie jest w stanie określić czy będzie.

Podobnie jest z Przemasem. Choć w tym roku będzie koncert Przemasa więc obstawiam że przyjadą razem. Zresztą zawsze praktycznie są.

Jest jeszcze parę osób które nigdy nie nawalają i bez względu na pogodę przyjeżdżają z odległych zakątków Polski i wówczas o kasę jestem spokojny bo wiem że nie blokują miejsc innym.

Ostatnio miałem taki przypadek ze goście sobie wzajemnie rezerwują miejsca i potem się okazuje że to te same osoby i w dodatku rezygnują po terminie wpłat :) Teraz jest chyba zrozumiale dlaczego jest wymagana przedpłata.

 

Pozdr Adamo

 

ps. Jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to proszę pytać.

Dziś wieczorem może uda mi się już opublikować plan zlotu oraz uaktualnienie listy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.