Jump to content
Adamo

Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy

Recommended Posts

Nadal szukam transportu dla 2 osób z Warszawy w godzinach popołudniowych lub ewentualnie choć to ryzykowne z Rzeszowa w godzinach nocnych (czyli 21:30-22:00 bo tak przyjeżdża jedyny sensowny autobus, który udało mi się znaleźć). Czy ktoś może będzie tak jechał? Wiem, że te godziny nocne to zbrodnia i straszna strata obserwacyjna ale zaryzykuję i zapytam. Oczywiście chodzi mi o czwartek.

Czyli podsumowując:

A. Czy jedzie ktoś z Warszawy w czwartek po południu i ma 2 wolne miejsca?

B. Czy jedzie ktoś z Rzeszowa / przez Rzeszów w czwartek "w nocy" (po 21:30) i ma 2 wolne miejsca?

jeszcze w grę wchodzi opcja C - Czy ktoś jedzie z Rzeszowa o jakiejś pogańskiej godzinie typu 6 rano (w sensie tak żeby zdążyć na oficjalne rozpoczęcie zlotu)?

Może ktoś ma po jednym miejscu w dwóch samochodach.

Z Konina startuję w czwartek rano, przez Sieradz, Kielce, Jasło - trzy miejsca wolne...

Edited by sp3occ

Może ktoś ma po jednym miejscu w dwóch samochodach.

Taka opcja też wchodzi w grę z tym że nadal z Warszawy w czwartkowe popołudnie lub z Rzeszowa w czwartkową "noc" / ewentualnie z Rzeszowa w piątkowy wczesny poranek. Może będzie faktycznie łatwiej znaleźć po jednym miejscu w 2 samochodach.

Chwilowo ładnie nam zaciąga czyste powietrze nad Bieszczady znad Ukrainy. Jak się sprawdzą prognozy z meteo, to jutro będziemy mieli kilka godzin bezchmurnego nieba ze sporą szansą także na dobrą noc czwartek/piątek.

Iluvatar, będzie ładna pogoda i tyle... bez gadania i zaklinania :-))))

Co do transportu, to w imieniu kierowcy chciałem poinformować, że mamy jedno miejsce w aucie dla osoby bez sprzętu (teleskopowego).

Jedziemy z Warszawy ok 2-3 w nocy w czwartek (żeby dojechać rankiem).

Zainteresowaną osobę proszę o kontakt :-)

Paweł

Iluvatar, będzie ładna pogoda i tyle... bez gadania i zaklinania :-))))

To jest oczywiste. Po prostu dawno nie było w wątku "aktualizacji pogodowej", więc z uznałem, że warto zmotywować wszystkich wątpiących jeszcze w pogodę.

W końcu mam zamiar jutro już coś złapać, choć chwilowo nie mam absolutnie żadnego pomysłu, na co się targnąć.

Dla osób podejmujących szybkie decyzje informuję iż mam jeszcze kilka miejsc extra!

Czasu jest niewiele.

:)

To jest oczywiste. Po prostu dawno nie było w wątku "aktualizacji pogodowej", więc z uznałem, że warto zmotywować wszystkich wątpiących jeszcze w pogodę.

W końcu mam zamiar jutro już coś złapać, choć chwilowo nie mam absolutnie żadnego pomysłu, na co się targnąć.

Ja się targnę na kometę z 420mm :)

Ok, skoro Maciek ma transport to ja potrzebuję 2 miejsca z Sanoka :)

ICM i TwojaPogoda

twojapogoda.jpg

pogoda.jpg

Edited by Adamo

Ja się targnę na kometę z 420mm :)

Była to właśnie jedna z opcji, choć przy kiepskiej sprawności Canona nie spodziewam się zbyt dobrych wyników.

ICM i TwojaPogoda

Piękne te okna widzialności :)

Słuchajcie, mam sytuację awaryjną.

Czy ktoś będzie jechał na zlot z Warszawy w piątek po pracy?

Mam do zabrania jedną osobę z mojej ekipy która nie dostała wolnego. Ktoś pomoże? :(

Jako nowicjusz muszę się dopytać, bo jakoś ta informacja się nie pojawia: który to jest nasz zlotowy ośrodek w Stężnicy?

Ktoś reflektowałby na krajoznawczy wypad na Ukrainę?

Jako nowicjusz muszę się dopytać, bo jakoś ta informacja się nie pojawia: który to jest nasz zlotowy ośrodek w Stężnicy?

Natura Park

http://naturapark.eu/

A mnie ciekawi jak wygląda tam sprawa z zasilaniem ?

Ile trzeba mieć kabla, to pytanie dla tych co już tam byli :D

Rafał

Niestety, prognozy są do kitu.....będziemy scigać się z chmurwami... :( szansa tylko w tym, że nie zawsze się sprawdzają.

Edited by wessel

Przestańcie już krakać, bo się odechciewa jechać.

Trzeba mieć ze 30-40m kabla żeby się podpiąć do jakiegoś domku z pola obserwacyjnego.

Ostatnia noc była piękna.

Teraz siedzą cirrusy.

Warunki w ośrodku wyśmienite.

Pierwszy domek po prawej stronie to biuro zlotu.

• Like 1

Wszystkie posty zawierające relacje i zdjęcia ze zlotu w Stężnicy 2013 przeniosłem tutaj:
http://astropolis.pl/topic/40889-bieszczadzki-zlot-mionikw-astronomii-stnica-2013-zdjcia-relacje

:)

pozdrawiam

P.S:Na chwileczkę zamknę temat z zapisami, żeby wszyscy mogli się połapać, że powstał nowy z relacjami :)

Edited by wimmer

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.