Skocz do zawartości

Ograniczenie możliwości edycji postów


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Jesionie drogi. Mam nadzieję że to nie o mnie chodzi z tym obrażaniem ludzi na forum. Owszem napisałem trochę nerwowych słów na p. Poruczkę, a potem je zmieniłem na mniej krytyczne, ze względu na uwagi Janusza_P. Jednak wydaje Mi się że nie godziły w niczyje interesy i nie były wielce obraźliwe. Zresztą user: "astrodziadek" mnie poparł w tym stwierdzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 5 minut to trochę za krótko. Np. kiedyś zdarzało mi się, że umieściłem posta ze zdjęciami, które okazały się za ciemne na forum. Operacja rozjaśniania zdjęć, wgrywania na serwer ftp,i edycji postu trwała na pewno więcej niż 5 minut. :roll:

 

Uważam, że 15 minut będzie w sam raz. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 5 minut to trochę za krótko. Np. kiedyś zdarzało mi się, że umieściłem posta ze zdjęciami, które okazały się za ciemne na forum. Operacja rozjaśniania zdjęć, wgrywania na serwer ftp,i edycji postu trwała na pewno więcej niż 5 minut. :roll:  

 

Uważam, że 15 minut będzie w sam raz. 8)

 

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawa do uzgodnienia i te 5 czy 15 minut nie będzie problemem. Przedyskutujemy tą sprawę. To nie jest forum dla Rady, lecz Rada jest dla forumowiczów i dla rozwiązywania problemów tego forum. Życie pokazało, że nie wszystkie pomysły się sprawdzają i jest potrzeba ich weryfikacji, chociaż nie wszystkim się to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 5 minut to trochę za krótko. Np. kiedyś zdarzało mi się, że umieściłem posta ze zdjęciami, które okazały się za ciemne na forum. Operacja rozjaśniania zdjęć, wgrywania na serwer ftp,i edycji postu trwała na pewno więcej niż 5 minut. :roll:  

 

Uważam, że 15 minut będzie w sam raz. 8)

 

Wystarczy że podmienisz plik na ftp, nie musisz edytować postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadalem sie juz w tym watku, jednak po awarii forum moj post zniknal...

 

Osobiscie twierdze ze pomysl jest super, jednak nie sadze ze 15 min na zmiane wlasnego zdania w danym temacie to dobre rozwiazanie... Oczywiscie dopuszczam zmiane grafiki, nawet 24h i dluzej po pojawieniu sie posta na forum... Jednakze biorac pod uwage pewne fakty, dopuszczenie do edycji, po dluzej niz 5 min od publikacji postu moze zaowocowac pojawieniem sie, a raczej dopuszczeniem do glosu pewnego grona nazwijmy to "15 minutowych MarcinowL", a to pociagnie pojawienie za soba sie sporej grupy osob, odpowiadajacych bo zasadnie oburzonych, czy tez zrazonych tego typu postami. Da to efekt wstegi Moebiusa, przy czym nie winowajca, lecz osoby zasadnie reagujace na dany post, lykna wlasny ogon, a winowajcy ujdzie to plazem... Dla mnie osobiscie najlepsze jest najprostsze rozwiazanie, 5 min po publikacji postu, przy kazdorazowej probie jego edycji winna sie pojawiac stosowna informacja wraz z data i dokladna godzina kazdej, a nie jedynie ostatniej jego modyfikacji (ekstremum to info o ilosci zmodyfikowanych znakow, lecz nie popadajmy w skrajnosci :D)...

 

Mam pewna zasade, jezeli cos pisze zastanawiam sie wczesniej co pisze i w 100% moge podpisac sie pod tym ponownie... no chyba ze walne blad ortograficzny... ale to juz inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test na dopisywanie czegoś po 15min

 

PROSZE TU NIC NIE PISAĆ przez 15min.

 

[ Add: 26 Cze 2004 9:30 ]

To jest testowa próba dopisania po 15min czegoś pod swoim własnym postem...

 

[ Add: 26 Cze 2004 9:30 ]

To jest testowa próba dopisania po 15min czegoś pod swoim własnym postem...

 

[ Add: 26 Cze 2004 9:32 ]

CZYLI SIĘ DA...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ludziska to będzie inaczej tak jak na astronomii :wink: .

Edycji już nie ma to idziemy dalej :lol: :

Adam K... powie, jeden forumowicz za dużo cytował- wyłączyłem cytowanie :lol: ,

jeden za dużo wysyłał- wyłącze wysyłanie :lol: .Na końcu wyłączy forum bo jakoś nikt postów nie pisał :lol::lol::lol: .

Ale jajca na tych forach się porobiły.

Sorka, że przesadzam, ale nie mogłem się powstrzymać :wink: . Tak dla jaj to powiedzialem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ludziska to będzie inaczej tak jak na astronomii :wink: .

Edycji już nie ma to idziemy dalej :lol: :

Adam K... powie, jeden forumowicz za dużo cytował- wyłączyłem cytowanie :lol: ,

jeden za dużo wysyłał- wyłącze wysyłanie :lol: .Na końcu wyłączy forum bo jakoś nikt postów nie pisał :lol:  :lol:  :lol: .

Ale jajca na tych forach się porobiły.

Sorka, że przesadzam, ale nie mogłem się powstrzymać :wink: . Tak dla jaj to powiedzialem. :D

:noughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, no właśnie ja proponuję taką pierdołę, ale kto wie czy nie przydatną: może by tak oddalić button wysyłania i podglądu od kasowania formularza (tak na 20px), bo zawsze jak chcę nacisnąć ten drugi to trafiam w trzeci... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.