Skocz do zawartości

WAWA GOTOWA !!


AGA

Rekomendowane odpowiedzi

Po uwzględnieniu zgłoszeń, które odebrałem jeszcze dzisiaj rano ostateczna lista dla Warszawy wygląda następująco:

 

Adam_Jesion Adam Jesionkiewicz 1

alfascorpius 1

amikosik Artur Mikołajewski 1

Arek Arkadiusz Olech 1

Arkady 1

cavasss 2

chojrak Maciej Buczkowski 2

Domek Dominik Woś 10

elwizard Dariusz Chilimoniuk 1

Gemini Mateusz Sieczkowski 3

Gregory 2

hans, hans0 Wardak Marcin 1

Hermes Roman Fangor 5

hornet 1

Janusz_Wiland Janusz Wiland 2

Jurek_S Jerzy Skotnicki 1

KamilM Kamil Mieszkowski 2

KANAR 1

kanarkusmaximus 1

Karol Wójcicki Karol Wójcicki 2

Kukabura Chichotliwa 1

kwazar13 2

larisch Bogdan Larisch 1

ludka Ludmiła Buller 1

Małgosia M Małgorzata Matej 2

mardo 1

Mekmek 1

Michal_II Michał Bogusławski 3

Michał SP5NZU Michał Wasilewski 1

Michał.Z 2

MrocznyPimpek Igor Lewandowski 1

Nerull Kamil Laska 1

owieczkor Agnieszka Złomańczuk 2

PiotrekD D.Piotrek 2

PJan Piotr Janicki 1

Rysiek Rysiek Wiśniewski 3

sasquatch Piotr Litwiński 1

sumas 3

tlaloque Leszek Białek 1

tomekL Tomek Lewandowski 7

TuF Marcin Pietras 2

walczakos Krzysiek Walczak 1

Artur Górniak 2

Marian Gola 1

Daniela Dudycza 1

Dariusz Gołąbek 1

Jan Pomierny 1

Jarosław Krakowski 1

Krzysztof Kaszewski 1

Małgorzata Witkowska 2

Mariusz Rysz 1

Seweryn A. Jasinski 1

pula "awaryjna" 5

 

Jest to lista ostateczna i już więcej nie będę przyjmował zgłoszeń.

 

Pozdrawiam, tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie

 

Ponieważ dzisiaj zamknęliśmy zbieranie zgłoszeń chciałbym od razy przystąpić do planowania dystrybucji kalendarzy na terenie Warszawy i okolic. Na naszej liście jest ponad 50 osób i dobrze byłoby ustalić kilka punktów i w których wyznaczone osoby mogłyby rozdawać kalendarze koleżankom i kolegom. Wstępnie chciałbym zaproponować następujące lokalizacje ale sprawa jest otwarta i czekam na propozycje:

 

1. Łomianki - Domek

2. Biuro mojej firmy na Mokotowie, EDS Poland ul. Domaniewska 41 (budynek Saturn, X piętro) - od 9:30 do 18:00

3. Moje mieszkanie (osiedle na skrzyżowaniu Głębockiej i Toruńskiej, ulica Starej Gruszy) - po godzinie 19:30

4. CAMK na Bartyckiej - do ustalenia kto będzie tam rozdawał i w jakich godzinach, czekam na osobę, która byłaby chętna do pomocy

5. Kilka kalendarzy zostanie wysłanych pocztą lub kurierem. Ponieważ nigdy nie nadawałem takiej przesyłki prosiłbym bardzo o informacje jaka forma jest lepsza i bezpieczniejsza, chodzi żeby kalendarze nie uległy zniszczeniu. Nie miej chcę zaznaczyć, że wysyłka pocztą/kurierem wchodzi w grę tylko w przypadku osób spoza Warszawy.

 

To są wstępne propozycje i czekam na dyskusję. Myślę, że dobrze by było abym mógł rozdawać po ileś sztuk innym osobom a u nich odbierali by już kolejni zainteresowani. Tak więc chciałbym teraz ustalić punkty dystrybucji i poprzypisywać poszczególne osoby do nich, aby w momencie datarcia kalendarzy do Warszawy porozdzielać odpowiednie ilości w odpowiednie miejsca. Jak mówię czekam na sugestie i ewentualną pomoc aby sprawnie zakończyć akcję Amatorski Kalendarz Astronomiczny 2006 :), jeśli ktoś chciałby odebrać kalendarz w jednym z powyżej podanych punktów proszę o odpowiednią informację. Postaram się, tak jak robiłem to do tej pory, podawać tutaj co jakiś czas uaktualnioną listę.

 

Pozdrawiam, tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesjca dystrybucji:

 

1. Łomianki - Domek

2. Biuro mojej firmy na Mokotowie, EDS Poland ul. Domaniewska 41 (budynek Saturn, X piętro) - od 9:30 do 18:00

3. Moje mieszkanie (osiedle na skrzyżowaniu Głębockiej i Toruńskiej, ulica Starej Gruszy) - po godzinie 19:30

4. CAMK na Bartyckiej - do ustalenia kto będzie tam rozdawał i w jakich godzinach, czekam na osobę, która byłaby chętna do pomocy

5. Kilka kalendarzy zostanie wysłanych pocztą lub kurierem. Ponieważ nigdy nie nadawałem takiej przesyłki prosiłbym bardzo o informacje jaka forma jest lepsza i bezpieczniejsza, chodzi żeby kalendarze nie uległy zniszczeniu. Nie miej chcę zaznaczyć, że wysyłka pocztą/kurierem wchodzi w grę tylko w przypadku osób spoza Warszawy.

6. Lokalne spotkanie, okolice Zalesia, Ustanowa (na południe od Piaseczna) - odpowiedzialny Hans, bliższe informacje zwykle są dostępne tutaj http://astro-forum.org/Forum/index.php?showforum=44

Edytowane przez tomekL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnego czynnego użytkownika.

To pardzo dobrze że w końcu ktoś z okolic otwocka! Moze jakieś obserwacje?

 

Pozdrawiam

KamilM

 

Bardzo chętnie pisze się na obserwację trzeba się tylko dogadać co do miejsca czasu no liczyć na pogodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy może szykuje się jakiś zlot pod Warszawą w najbliższym czasie? Nie mogę juz się doczekać, a pogoda zaczyna się robić dobra (oby nie ten mróz). Jako początkujący bardzo bym chciał przyjżeć się temu, przez co patrzycie i zastanowić się, na co ja mam wydawać kasę ;) No i pouczyć się trochę rozpoznawania gwiazd, bo samemu z mapką to mi nie idzie za dobrze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot to za duzo powiedziane. Raczej wspolne nocne obserwacje na polu gdzies pod Wa-wa z dala od swiatel. Sa takie miejscowki np. w Kampinosie lub W Okolicach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego (Za Piasecznem). Teraz Lysy dryfuje ku pelni i spotkanie takie sensu nie ma wiekszego. Za kilkanascie dni, jak Moonik pujdzie lulu i bedzie pogoda, na pewno wystawimy sprzety. Pytanie gdzie, bo sniegu na polach ponad kolana i nie ma jak wjechac na stale miescowki. Pare osob zmiesci sie u mnie na podworku gdzie dam goracej cherbaty gardla i pradu do montazy ale tam jest taka jedna pierniczona sodowka ktora morduje zach. niebo. Niemniej na pewno wystawie watek w tym dziale, gdy bede wstanie przyjac ludzi na posesje, lub jezeli dalo by rade wbic sie do lasu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na chwilę obecną sytuacja wygląda następująco. O ile nic się nie zmieni, kalendarze będą rozdawane w przyszłym tygodniu. Umieszczę wtedy odpowiednie informacje na forum oraz wyślę je również mailem (nie do wszystkich osób posiadam emaila), podam wtedy również szczegółowe informacje odnośnie np. wejścia do biurowca, bo faktem jest że od tego poniedziałku uruchomionu u mnie bramki na dole i muszę się zorientować jak osoba z zewnątrz może teraz wjechać no wyższą kondygnację, numer tolefonu, adres mojego mieszkania etc.

 

Dla Warszawy w tej chwili mamy następujące punkty dystrybucji:

1. Łomianki - Domek

2. Biuro mojej firmy na Mokotowie, EDS Poland ul. Domaniewska 41 (budynek Saturn, X piętro) - od 9:30 do 18:00

3. Moje mieszkanie (osiedle Brzeziny na skrzyżowaniu Głębockiej i Toruńskiej, ulica Starej Gruszy) - po godzinie 19:30

4. CAMK na Bartyckiej - kalendarze będzie rozdawał Arek Olech

5. Kilka kalendarzy zostanie wysłanych pocztą lub kurierem. Ponieważ nigdy nie nadawałem takiej przesyłki prosiłbym bardzo o informacje jaka forma jest lepsza i bezpieczniejsza, chodzi żeby kalendarze nie uległy zniszczeniu. Nie miej chcę zaznaczyć, że wysyłka pocztą/kurierem wchodzi w grę tylko w przypadku osób spoza Warszawy.

6. Hans distribution - lokalne spotkanie, okolice Zalesia, Ustanowa (na południe od Piaseczna)- odpowiedzialny Hans, bliższe informacje zwykle są dostępne tutaj http://astro-forum.org/Forum/index.php?showforum=44

 

oraz mamy następujący status (w kolejności: nick – imię i nazwisko – ilość przyznanych kalendarzy – miejsce odbioru):

Adam_Jesion - Adam Jesionkiewicz - 1 -

alfascorpius - - 1 -

amikosik - Artur Mikołajewski - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

Arek - Arkadiusz Olech - 1 -

Arkady - - 1 - Łomianki

cavasss - - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

chojrak - Maciej Buczkowski - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

Domek - Dominik Woś - 10 - Łomianki

elwizard - Dariusz Chilimoniuk - 1 -

Gemini - Mateusz Sieczkowski - 1 -

Gregory - - 1 - Łomianki

hans, hans0 - Wardak Marcin - 1 - Hans distribution

Hermes - Roman Fangor - 3 -

hornet - - 1 -

Janusz_Wiland - Janusz Wiland +PTMA - 2 - CAMK

Jurek_S - Jerzy Skotnicki - 1 -

KamilM - Kamil Mieszkowski - 1 - Hans distribution

KANAR - - 1 -

kanarkusmaximus - - 1 -

Karol Wójcicki - Karol Wójcicki - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

Kukabura Chichotliwa - - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41 (odbierze cavasss i zawiezie do Radomia)

kwazar13 - - 1 -

larisch - Bogdan Larisch - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

ludka - Ludmiła Buller - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

Małgosia M - Małgorzata Matej - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

mardo - - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

Mekmek - - 1 - Łomianki

Michal_II - Michał Bogusławski - 1 -

Michał SP5NZU - Michał Wasilewski - 1 -

Michał.Z - - 1 -

MrocznyPimpek - Igor Lewandowski - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

Nerull - Kamil Laska - 1 -

owieczkor - Agnieszka Złomańczuk - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

PiotrekD - PiotrekD - 1 -

PJan - Piotr Janicki - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

pula "awaryjna" - - 0 -

Rysiek - Rysiek Wiśniewski - 1 - poczta

sasquatch - Piotr Litwiński - 1 -

sumas - 1 -

tlaloque - Leszek Białek - 1 - Łomianki

tomekL - Tomek Lewandowski - 10 -

TuF - Marcin Pietras - 1 -

walczakos - Krzysiek Walczak - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

- Artur Górniak - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

modae - Marian Gola - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

- Daniela Dudycza - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

- Dariusz Gołąbek - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41 (odbierze Piotr Janicki PJan)

- Jan Pomierny - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

- Jarosław Krakowski - 1 -

- Krzysztof Kaszewski - 1 - biuro EDS, Domaniewska 41

- Małgorzata Witkowska - 1 - osiedle Brzeziny

- Mariusz Rysz - 1 - Łomianki

- Seweryn A. Jasinski - 1 -

 

Proszę o weryfikacje i w przypadku jakiejś mojej pomyłki o odpowiednią informację jak również proszę osoby, które nie wysłały mi informacji o zrobienie tego.

 

Pozdrawiam, tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny :)

 

Dzisiaj dostałem telefon od Jacka i wygląda, że dostawa kalendarzy do Warszawy dotrze w piątek. Tak więc publikuję listę z informacją odnośnie przydzielonych kalendarzy i miejsca odbioru oraz dodatkowo krótkie podsumowani.

W sumie kalendarzy Warszawa otrzymała 71, jak do tej pory 15 osób nie określiło się, z którego miejsca chciała by odebrać kalendarz, pozostałe osoby zadeklarowały się w sposób następujący:

1. Łomianki – 6 osób

2. biuro EDS, Domaniewska 41 - 18 osób

3. osiedle Brzeziny - 1 osoba

4. CAMK - 8 osób

5. poczta – 2 osoby

6. Hans distribution – 3 osoby

nie zadeklarowane – 15 osób

 

Poniżej znaleźć możecie szczegółowe informacje. Na początku znajdują się te osoby, które się do mnie nie odezwały i które bardzo bym prosił o jakiś sygnał. Chcę zaznaczyć, że planuję jutro rozdzielić kalendarze i dostarczyć je do Łomianek i CAMK’u, jeśli ktoś zgłosi się do mnie w późniejszym terminie po prostu będzie musiał odebrać kalendarz ode mnie z pracy. Nie wiem o której godzinie mogę spodziewać się przesyłki, informację podam na forum. Jeśli nie będzie za późno (ja w biurzę będę raczej na pewno do 18:00) można wpaść do mnie jeszcze w piątek po swój przydział, albo oczywiście od poniedziałku. Jednakże obowiązkowo proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numer 501563039. Moje biuro mieści się w biurowcu na skrzyżowaniu Wołoskiej z Domaniewską, należy szukać budynku o nazwie Saturn (jest duży napis na ostatnim piętrze lub spytać ochroniarza). Po wejściu do biura należy na dole zgłosić się na recepcji (to jest ogólna recepcja budynku) i podać nazwę firmy czyli EDS, nazwisko osoby umówionej czyli mnie oraz swoje dane. Następnie należy wjechać na 10 piętro (ostatnie) i tam na recepcji (już firmy EDS) poprosić recepcjonistkę aby mnie wywołała. W razie jakikolwiek problemów mogę zjechać na parter.

 

A teraz tradycyjnie już aktualna lista (nick – imię i nazwisko – ilość kalendarzy – punkt odbioru):

 

Adam_Jesion - Adam Jesionkiewicz - Warszawa - 1 -

Arek - Arkadiusz Olech - Warszawa - 1 -

elwizard - Dariusz Chilimoniuk - Warszawa - 1 -

hornet - - Warszawa - 1 -

Jurek_S - Jerzy Skotnicki - Warszawa - 1 -

KANAR - - Warszawa - 0 -

kwazar13 - - Warszawa - 1 -

Michal_II - Michał Bogusławski - Warszawa - 1 -

Michał.Z - - Warszawa - 1 -

Nerull - Kamil Laska - Warszawa - 1 -

pula "awaryjna" - - Warszawa - 0 -

sumas - - Warszawa - 1 -

tomekL - Tomek Lewandowski - Warszawa - 10 -

TuF - Marcin Pietras - Warszawa - 1 -

- Jarosław Krakowski - Warszawa - 1 -

 

Arkady - - Warszawa - 1 - 1. Łomianki

Domek - Dominik Woś - Warszawa - 10 - 1. Łomianki

Gregory - - Warszawa - 1 - 1. Łomianki

Mekmek - - Warszawa - 1 - 1. Łomianki

tlaloque - Leszek Białek - Warszawa - 1 - 1. Łomianki

- Mariusz Rysz - Warszawa - 1 - 1. Łomianki

amikosik - Artur Mikołajewski - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41

cavasss - - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41

chojrak - Maciej Buczkowski - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41

kanarkusmaximus - - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41 (odbierze mardo)

Kukabura Chichotliwa - - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41 (Odbierze cavasss i zawiezie do Radomia)

larisch - Bogdan Larisch - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41

ludka - Ludmiła Buller - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41

Małgosia M - Małgorzata Matej - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41

mardo - - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41

modae - Marian Gola - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41

owieczkor - Agnieszka Złomańczuk - Warszawa - 0 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41

PJan - Piotr Janicki - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41

sasquatch - Piotr Litwiński - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41

walczakos - Krzysiek Walczak - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41

- Artur Górniak - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41

- Daniela Dudycza - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41 (Odbierze Piotr Janicki PJan)

- Dariusz Gołąbek - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41

- Krzysztof Kaszewski - Warszawa - 1 - 2. biuro EDS, Domaniewska 41

- Małgorzata Witkowska - Warszawa - 1 - 3. osiedle Brzeziny

alfascorpius - Krzysztof Sawicki - Warszawa - 1 - 4. CAMK

Gemini - Mateusz Sieczkowski - Warszawa - 1 - 4. CAMK

Hermes - Roman Fangor - Warszawa - 3 - 4. CAMK

Janusz_Wiland - Janusz Wiland+PTMA - Warszawa - 2 - 4. CAMK

Karol Wójcicki - Karol Wójcicki - Warszawa - 1 - 4. CAMK

Michał SP5NZU - Michał Wasilewski - Warszawa - 1 - 4. CAMK

MrocznyPimpek - Igor Lewandowski - Warszawa - 1 - 4. CAMK

- Jan Pomierny - Warszawa - 1 - 4. CAMK

Rysiek - Rysiek Wiśniewski - Warszawa - 1 - 5. poczta

- Seweryn A. Jasinski - Warszawa - 1 - 5. poczta

hans, hans0 - Wardak Marcin - Warszawa - 1 - 6. Hans distribution

KamilM - Kamil Mieszkowski - Warszawa - 1 - 6. Hans distribution

PiotrekD - PiotrekD - Warszawa - 1 - 6. Hans distribution

 

Niestety z powodu jakiegoś zamieszania u mnie na osiedluchwilowo dostęp do sieci mam tylko z biura, co znaczy że nie odbieram na bieżąco maili wieczorem i najprawdopodobniej w najbliższy weekend.

 

Pozdrawiam

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! ZAPRASZAM DO ODBIORU KALENDARZY :)

 

Właśnie przed godziną dostałem przesyłkę z kalendarzami. Osoby, które zgłosiły chęć odbioru kalendarza na Domaniewskiej mogą się zgłaszać już od zaraz. Dzisiaj i w poniedziałek mam zamiar wyjść z pracy trochę wcześniej, a więc odbiór kalendarzy będzie możliwy do godziny 17:30. W przypadku pozostałych lokalizacji plan jest następujący:

1. Łomianki - dzisiaj wieczorem (około godz. 21szej) kalendarze dotrą do Domka i proszę z nim się już umawiać na odbiór

2. biuro EDS, Domaniewska 41 - tak jak pisałem wyżej, adres w poprzednim moim poście

3. osiedle Brzeziny - 1 osoba - w każdej chwili po uprzednim umówieniu się

4. CAMK - 8 osób - kalendarze do CAMK'u zawiozę w poniedziałek przed 18stą, umówiłem się już z Arkiem Olechem ale przy okazji poniedziałkowego spotkania PTMA od razu rozdam kalendarze innym osobom. Jeśli kogoś nie będzie należy skontaktować się z Arkiem Olechem i umówić się z nim na odbiór.

5. poczta - 3 osoby - postaram się wysłać kalendarze w poniedziałek, dzisiaj nie dam rady bo trzeba je jakoś dobrze zapakować

6. Hans distribution - 3 osoby - Hans odbierze ode m nie kalendarze w przyszłym tygodniu i proszę z nim się już umawiać na odbiór.

 

Osoby, nieokreślone jeśli nie zrobiła tego do momentu transportu kalendarzy w dane miejsce, będą miały okrojony wybór tylko do miejsc 2 i 3. W razie jakichkolwiek zapytań i niejasności proszę kontaktować się ze mną na email telewy@go2.pl lub telefonicznie 501563039.

 

Pozdrawiam, tomekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Osoby, które jeszcze nie odebrały kalendarza bardzo bym prosił o zgłaszanie się po nie, lub przynajmniej o informacje kiedy taki odbiór może mieć miejsce. W chwili obecnej posiadam nie wydanych 12 sztuk kalendarza. Jeśli do końca stycznia nie uzyskam żadnej informacji od danej osoby, to rozdysponuje taki kalendarze wśród innych chętnych. Tak więc proszę przynajmniej o kontakt ze mną.

 

Pozdrawiam, tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend bedzie z nowiem. Jezeli pogoda dopisze moze zrobic wypadzik na lookanko. Ale.. sniegu na polach sporo ponad kolana, nie wjedziemy (lub wjedziemy ale nie wyjedziemy). Mozemy pofocic / polookac od kogos. Do mojej posesji droga odsniezona, ale mam taka jedna sodowa pieszczoszke za plotem wiec jak uznacie.

 

Jak bedzie pogoda w piatek dam watek na forum. Na razie wyglada niezle

 

prog.JPG

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, ruszamy?

 

1.JPG

 

Pamietajcie jednak, ze odczuwalna temperatura bedzie oscylowac <-20*C. Na pole nie wjedziemy (snieg ponad kolana) ale mozemy rozstawic tuby np. u mnie na posesji. Do domu dotre troche po 20.00 i albo wystawie telep i robimy sesyjke u mnie albo moge do kogos/gdzies ruszyc. Przed 17 odezwe sie do osob ktore zdeklaruja sie w watku na obserwacje. Mozemy tez polowac na noc z soboty na niedziele.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, ruszamy?

 

1.JPG

Pamietajcie jednak, ze odczuwalna temperatura bedzie oscylowac <-20*C. Na pole nie wjedziemy (snieg ponad kolana) ale mozemy rozstawic tuby np. u mnie na posesji. Do domu dotre troche po 20.00 i albo wystawie telep i robimy sesyjke u mnie albo moge do kogos/gdzies ruszyc. Przed 17 odezwe sie do osob ktore zdeklaruja sie w watku na obserwacje. Mozemy tez polowac na noc z soboty na niedziele.

Pozdrawiam.

 

Ja zgłaszam gotowość jednak dzisiaj wcześniej niż o 18-1815 z domu z ursynowa nie rusze ze względu na robote, która lubi spadać na głowę w najmniej odpowiednim momencie :angry: W sobotę jestem wolny cały wieczór. Pozdrawiam, Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.