Skocz do zawartości

WAWA GOTOWA !!


AGA

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz wpasc z kim chcesz. A czy nas duzo, to zalezy od wielu czynnikow, jakosci nieba, poziomu wyglodzenia obserwacyjnego, czasu userow minizlotu itd. Generalnie startujemy w okolicach 21 w zime i 22 w lato, a rozlazimy sie do domow nad ranem w lato lub po 3-5 godzinach w zime w zaleznosci od poziomu wychlodzenia organizmow. Co do mostu to juz musisz sie zwrocic do braci dyrektorow, tu nie pomoge...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mozesz wpasc z kim chcesz. A czy nas duzo, to zalezy od wielu czynnikow, jakosci nieba, poziomu wyglodzenia obserwacyjnego, czasu userow minizlotu itd. Generalnie startujemy w okolicach 21 w zime i 22 w lato, a rozlazimy sie do domow nad ranem w lato lub po 3-5 godzinach w zime w zaleznosci od poziomu wychlodzenia organizmow. Co do mostu to juz musisz sie zwrocic do braci dyrektorow, tu nie pomoge...

 

Pozdrawiam.

Witam Hans, można by się jakoś kiedyś do was podłączyc ? Postaram się nie przeszkadzać :szczerbaty: Szukałem kogoś z okolic Ursynowa i się napatoczyłem na waszą rozmowę. Chwilowo nie wniosę żadnego wkładu sprzętowego bo jestem w trakcie zbierania kasy na teleskop.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma żadnych wymagań z naszej strony... zawsze jest miło jak można komuś pomóc w doborze sprzętu albo po prostu pokazać kilka ładnych obiektów na niebie... śledź wątek zlotów lokalnych a napewno niedługo się spotkamy (jak tylko chmurki uprzejmie przeniosą się nad inną część globu !!)

 

Pozdrawiam, Piort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma żadnych wymagań z naszej strony... zawsze jest miło jak można komuś pomóc w doborze sprzętu albo po prostu pokazać kilka ładnych obiektów na niebie... śledź wątek zlotów lokalnych a napewno niedługo się spotkamy (jak tylko chmurki uprzejmie przeniosą się nad inną część globu !!)

 

Pozdrawiam, Piort

Dzięki! Wchodzę regularnie na forum więc jak coś się pojawi to się będę odzywał. Wczoraj pierwszy raz od dłuższego czasu widać było coś więcej niż chmury...może się troche poprawi ta pogoda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, tak sobie pojechalem kontrolnie na nasze astropole i jest maly problem. Jakas ciezarowa przejechala sie nasza dojazdowka w czasie roztopow robiac 30-50cm rowy w drodze. Teraz wszystko z powrotem zamarzlo i da sie jechac pomiedzy tymi rowami, ale jak komus reka drgnie... :szczerbaty: Lepiej wyruszyc wieksza grupa B)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Pagi Pn. i chetnie spotkam się w grupie pooglądać niebo. Sam czasami jeżdżę w okolice Niegowa za Radzyminem - jest tam taka polna droga miedzy polami, ale tak jakoś samemu to dziwnie. Poza tym nie ma z kim pogadać i popatrzeć przez inne sprzęty. Mam N6/5, SkyLux i MTO w jakimś tam stanie oraz kilka okularków.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych Kalendarzem Astronomicznym na 2006 rok. Informacje szczegółowe na temat samego kalendarza są dostępne pod linkiem:

 

http://astro4u.net/yabbse/index.php?topic=7469.0

 

Wszystkich zainteresowanych z Warszawy i okolic proszę w tym wątku dopisywać swoje zapotrzebowanie na kalendarz podając: imię, nazwisko, nick z forum i ilość kalendarzy. Ewentualnie proszę taką informację przesłać na mój email. Aby nie przegapić nikogo będę starał się na bieżąco podawać tutaj listę chętnych.

 

Termin zgłoszeń zgodnie z sugestią Jacka - koniec bieżącego tygodnia!!!

 

Dodam jeszcze, że informacje zebrane przeze mnie na astro-forum oraz astro4u, razem z informacjami zebranymi przez Domka na astromaniaku zostaną wysłane przez niego do Jacka jako wspólne zamówienie dla Warszawy. Sposób dystrybucji zostanie dokładnie ustalony później, na chwilę obecną potrzebujemy po prostu liczbę kalendarzy.

 

Mój mail telewy@go2.pl

 

Pozdrawiam, tomek

Edytowane przez tomekL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będę świnia i poproszę o 3 szt

sumas + szwagier + r65

pozdrowienia

 

a może dane osobowe, to jednak na priv słać?

a tu tylko nicki, co by się jakiś Ridest Digest nie dowiedział i nie przysłał kolejnej gwarantowanej wygranej supernagrody :Boink:

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek o godzinie 18ej stan na Warszawę dla astro4u i astro-forum przedstawia się następująco:

 

Adam_Jesion 1

cavasss 2

chojrak 2

elwizard 1

Gemini 3

Hans 1

Hermes 5

Janusz_Wiland 2

Karol Wójcicki 2

Kukabura Chichotliwa 1

mardo 2

Michał.Z 2

Rysiek 2

sasquatch 1

sumas 3

tomekL 6

TuF 2

walczakos 1

pula "awaryjna" 5

 

Pozdrawiam, tomekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wkradł się mały błąd, więc go koryguję, jeśli ktoś coś jeszcze zobaczy proszę o sygnał. Oto aktualna lista na koniec czwartku:

 

Adam_Jesion 1

cavasss 2

chojrak 2

elwizard 1

Gemini 3

Hans 1

Hermes 5

Janusz_Wiland 2

KamilM 2

Karol Wójcicki 2

Kukabura Chichotliwa 1

mardo 2

Michał.Z 2

PJan 1

Pomierny Jan 1

Rysiek 2

sasquatch 1

sumas 3

tomekL 6

TuF 2

walczakos 1

pula "awaryjna" 5

 

Pozdrawiam, tomekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma ochote to prosze o kontakt. W sieci jestem do ok. 17.00 potem tylko tel. kom.

 

Na pole sie nie dostaniemy - chyba, ze ktos ma BWP na chodzie. Ale bede obserwowal z podworka. Osobom ktore zdecyduja sie dolaczyc, zapewniam gorace napoje, cieply kibelek, prad i pier... latarnie w odleglosci ok 40m.

 

Pozdrawiam.

prog.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniona lista na sobotę godz.14:00

 

Adam_Jesion Jesionkiewicz Adam 1

amikosik Mikołajewski Artur 1

Arek Olech Arkadiusz 1

cavasss 2

chojrak Buczkowski Maciej 2

elwizard Chilimoniuk Dariusz 1

Gemini Sieczkowski Mateusz 3

Gołąbek Dariusz 1

Hans Wardak Marcin 1

Hermes Fangor Roman 5

Janusz_Wiland Wiland Janusz 2

jurek Skotnicki Jerzy 1

KamilM Mieszkowski Kamil 2

Karol Wójcicki Wójcicki Karol 2

Kaszewski Krzysztof 1

Krakowski Jarosław 1

Kukabura Chichotliwa 1

kwazar13 2

ludka Buller Ludmiła 1

Małgosia M Matej Małgorzata 2

mardo 2

Michal_II Bogusławski Michał 3

Michał.Z 2

MrocznyPimpek Lewandowski Igor 1

PiotrekD D.Piotrek 2

Pjan Janicki Piotr 1

Pomierny Jan 1

Rysiek Wiśniewski Rysiek 3

Rysz Mariusz Rysz Mariusz 1

sasquatch Piotr Litwiński 1

sp5nzu Wasilewski Michał 1

sumas 3

tomekL Lewandowski Tomek 7

TuF Pietras Marcin 2

walczakos Walczak Krzysiek 1

Witkowska Małgorzata 2

pula "awaryjna" 5

 

Jak na chwilę obecną mam zamówień na 71 sztuk. Bardzo bym prosił o sprawdzenie listy czy wszystko się zgadza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniona lista na sobotę godz.14:00

 

Adam_Jesion Jesionkiewicz Adam 1

amikosik Mikołajewski Artur 1

Arek Olech Arkadiusz 1

cavasss 2

chojrak Buczkowski Maciej 2

elwizard Chilimoniuk Dariusz 1

Gemini Sieczkowski Mateusz 3

Gołąbek Dariusz 1

Hans Wardak Marcin 1

Hermes Fangor Roman 5

Janusz_Wiland Wiland Janusz 2

jurek Skotnicki Jerzy 1

KamilM Mieszkowski Kamil 2

Karol Wójcicki Wójcicki Karol 2

Kaszewski Krzysztof 1

Krakowski Jarosław 1

Kukabura Chichotliwa 1

kwazar13 2

ludka Buller Ludmiła 1

Małgosia M Matej Małgorzata 2

mardo 2

Michal_II Bogusławski Michał 3

Michał.Z 2

MrocznyPimpek Lewandowski Igor 1

PiotrekD D.Piotrek 2

Pjan Janicki Piotr 1

Pomierny Jan 1

Rysiek Wiśniewski Rysiek 3

Rysz Mariusz Rysz Mariusz 1

sasquatch Piotr Litwiński 1

sp5nzu Wasilewski Michał 1

sumas 3

tomekL Lewandowski Tomek 7

TuF Pietras Marcin 2

walczakos Walczak Krzysiek 1

Witkowska Małgorzata 2

pula "awaryjna" 5

 

Jak na chwilę obecną mam zamówień na 71 sztuk. Bardzo bym prosił o sprawdzenie listy czy wszystko się zgadza.

 

Pozdrawiam

Na astromaniaku zgłosiłem się szt. 1 - dlaczego mnie tu nie ma? Czy to lista tylko z astro-forum i astro4u?

jeśli ogólna (na astromaniaku było info, żeby nie dublować zgłoszeń) to poproszę:

alfascorpius Krzysztof Sawicki - 1 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na astromaniaku zgłosiłem się szt. 1 - dlaczego mnie tu nie ma? Czy to lista tylko z astro-forum i astro4u?

jeśli ogólna (na astromaniaku było info, żeby nie dublować zgłoszeń) to poproszę:

alfascorpius Krzysztof Sawicki - 1 szt.

 

Skoro zgłosiłeś się na astromaniaku więc nie będę Ciebie tutaj wpisywał, ta listy dotyczy tylko astro-forum i astro4u, na astromaniaku zgłoszenia zbiera Domek i na pewno zsotałeś tam zapisany :) Po prostu nie chcemy się dublować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, właśnie wysłałem końcową listę zbiorczą zebraną przez Domka i mnie dla Warszawy, która wygląda następująco (login na forum, imię nazwisko, ilość zamówinych egzemplarzy):

 

Adam_Jesion Adam Jesionkiewicz 1

alfascorpius 1

amikosik Artur Mikołajewski 1

Arek Arkadiusz Olech 1

Arkady 1

cavasss 2

chojrak Maciej Buczkowski 2

Domek Dominik Woś 10 (autor zdjeć)

elwizard Dariusz Chilimoniuk 1

Gemini Mateusz Sieczkowski 3

Gregory 2

hans, hans0 Wardak Marcin 1

Hermes Roman Fangor 5

hornet 1

Janusz_Wiland Janusz Wiland 2

Jurek_S Jerzy Skotnicki 1

KamilM Kamil Mieszkowski 2

kanarkusmaximus 1

Karol Wójcicki Karol Wójcicki 2

Kukabura Chichotliwa 1

kwazar13 2

larisch Bogdan Larisch 1

ludka Ludmiła Buller 1

Małgosia M Małgorzata Matej 2

mardo 1

Mekmek 1

Michal_II Michał Bogusławski 3

Michał SP5NZU Michał Wasilewski 1

Michał.Z 2

MrocznyPimpek Igor Lewandowski 1

Nerull Kamil Laska 1

PiotrekD D.Piotrek 2

PJan Piotr Janicki 1

Rysiek "Rysiek Wiśniewski

" 3

sasquatch Piotr Litwiński 1

sumas 3

tlaloque Leszek Białek 1

tomekL Tomek Lewandowski 7

TuF Marcin Pietras 2

walczakos Krzysiek Walczak 1

Artur Górniak 2

Marian Gola 1

Daniela Dudycza 1

Dariusz Gołąbek 1

Jan Pomierny 1

Jarosław Krakowski 1

Krzysztof Kaszewski 1

Małgorzata Witkowska 2

Mariusz Rysz 1

pula "awaryjna" 5

 

Pod linkiem http://telewy.republika.pl/inne/tmp/kalend..._zamowienia.xls znajduje się excel wysłany do Jacka Pali, który po zebraniu wszystkich zgłoszeń podejmie końcowe decyzje dotyczące, ile kalendarzy i komu zostaną przydzielone.

 

Tym samym proces zbierania zamówień został zamknięty.

 

Pozdrawiam, tomekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.