Skocz do zawartości

Nowa lepsza strona astrokraka!!!!!!!!!


Adam Tomaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

To może jeszcze taka drobnostka językowa. W dacie jest październik i pewnie pozostałe miesiące będą analogicznie w mianowniku. Przypuszczam, że łatwo będzie zmienić na poprawne października, listopada, grudnia itd. Będzie wtedy poprawnie :)

W sumie taka tam pierdołka jak już poważne sprawy uporządkujecie.

 

Pozdrawiam

Marcus_II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze taka drobnostka językowa. W dacie jest październik i pewnie pozostałe miesiące będą analogicznie w mianowniku. Przypuszczam, że łatwo będzie zmienić na poprawne października, listopada, grudnia itd. Będzie wtedy poprawnie :)  

W sumie taka tam pierdołka jak już poważne sprawy uporządkujecie.

 

Pozdrawiam

Marcus_II

Sprawdzę, gdzie ta nazwa jest tworzona i zobaczę co się da zrobić 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko pięknie działa... z wyjątkiem intra...

Wszystko po polsku i ceny w złotkach.

 

Tylko to intro... chętnie bym sobie obejrzał...

Kliknij na logo w prawym górnym rogu i powiedz, co się dokładnie dzieje. Czy główna grafika z teleskopem wyświetla się w całości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już wysyłać na priv'a czy tutaj, ale niech będzie w opisie Teleskopu Antares zdublowało się słówko "... Lambda, skupiające na tyle światła, aby bez trudu dostrzec kilkaset obiektów obiektów ... " Niby drobiazg, ale jak już znalazłem to można poprawić. :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka działa bez zarzutu, przy wczorajszym, pierwszym, krótkim wejściu nie zauważyłem żadnych błędów. Animacje wyświetlają się, logowanie i rejestracja przebiegła bezproblemowo, polskie znaki wyświetlają się.

Przydałoby się automatyczne logowanie z tego samego komputera, przy każdym następnym wejściu.

Zauważyłem też od wczorajszej wizyty uzupełnianie informacji m.in. o filtrach, czego mi brakowało - wiadomo prace postępują.

Używam przeglądarki MyIE2 i anachronicznego systemu Windows 95.

Zresztą na Windows XP też wszystko jest w porządku.

Pozostaje mi teraz wszystkim życzyć udanych zakupów. :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona fajna. Otwieram ją w Operze i wszystko działa o.k.

W dziale sprzęt używany jest do kupienia Conopus.  

Czy to jest TUR`a 50ka? Trochę mnie to niepokoi bo i przeglądając ostanio intensywnie forum nie widziałem jego postów.

Tak, to TURowa. Nie ma powodu do niepokojów, wszystko z nim dobrze o ile mi wiadomo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest TUR`a 50ka? Trochę mnie to niepokoi bo i przeglądając ostanio intensywnie forum nie widziałem jego postów

 

Wiesiek , postów Tura szukaj na astrofoto (teraz szaleje z Canonem) .

 

Te pół litra nawet przez krótką chwilkę chciałem podebrać ale jednak wolę 0,6 litra na dziesięciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że informacje o dostępności produktów byłyby bardzo wskazane (konieczna aktualzacja na bieżąco). Dobrze byłoby wiedzieć kiedy będzie towar, który aktualnie jest niedostępny (sam czekam). Wiem, że inni to wcześniej zauważyli, ale im więcej głosów, tym problem stanie się "ważniejszy".

Strona bardzo mi się podoba, a jeśli będą częste aktualizacje, to super! Szkoda, że po rozłączeniu z Internetem nie da się przeglądnąć odwiedzonych podstron w trybie offline (przynajmniej u mnie). Przedtem było to możliwe. Ale to tylko drobna niedogodność dla modemowców.

Życzę Firmie dużych obrotów (a przez to niższych cen dla Klientów) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nawet zrobić tak, żeby była napisana dokładna liczba produktów, a po dodaniu do koszyka i wysłaniu zamówienia sama by się ona zmniejszała

Aż tak, to chyba nie. To sprzedający ma wiedzieć, ile ma towaru w magazynie. Kupującego interesuje, czy rzecz, którą chce nabyć jest dostępna, czy jej nie ma. No chyba, że ktoś chciałby kupić np. trzy jednakowe modele naraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona Astrokaka jest teraz duzo lepsza.

Z czasem trzeba by poprawić kilka szczegolow.

Przy kazdym produkcie powinien być opis jego zastosowania - jest to potrzebne zwłąszcza poczatkujacym milosnikom nocnego nieba.

Przycisk opisany jako "kup teraz" proponowalbym opisac "dodaj do koszyka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona jest bardzo dobra, po Windowsem w IE działa bardzo dobrze.

Jest bardziej przejrzysta i łatwiej znaleźć coś co się potrzebuje :D

 

Ostanio się dowiedziałem że gwiazdki w logo subaru to plejady

bo subaru to inna nazwa plejad :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od win$hita to nie zalezy. U mnie pod Mozz mam USD i ENG, a pod MSIE 4 (zwanym tez - calkiem slusznie - M$hitIE ) mam PL i PLN. Musicie popracowac  :D

---------------------------------

 

Tez tak mialem ale wystarczy w Mozilli zmienic:

 

Edit -> Preferences -> Navigator -> Languages

nalezy Polish [pl] przeniesc na najwyzsza pozycje i po klopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona jest bardzo dobra, po Windowsem w IE działa bardzo dobrze.

Jest bardziej przejrzysta i łatwiej znaleźć coś co się potrzebuje :D

 

Ostanio się dowiedziałem że gwiazdki w logo subaru to plejady

bo subaru to inna nazwa plejad :mrgreen:

 

 

Subaru to nie inna nazwa Pejad a Plejady w języku Japońskim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.