Skocz do zawartości

Pozdrowienia z Brazylii


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,... Jak pewnie zauwazyliscie od kilku dni nie ma mnie na forum. Jestem gdzie indziej... realizuje swoje wielkie marzenie - Brazylia!

 

Mimo, ze dzieli nas 10 tys. km, to dzieki internetowi moge poczuc sie jak w domu. Ten sam notebook, ci sami ludzie widoczni na GG, te same strony... piekne!

 

Brazylia jest goraca pod kazdym wzgledem. W tej chwili jest ok 30*, wiec da sie przezyc. Dzisiaj zaczelo padac i dlatego znalazlem czas, aby odezwac sie w internecie.

 

Od kilku dni jestem w Rio de Janerio. Mam mieszkanko dokladnie przy samej, slynnej Copacabanie. Pare krokow dalej jest Ipanema. Wyglada to wszystko magicznie. Samo Rio jest dokladnie takie, jak mozna zobaczyc w TV. Sam klimat, atmosfera, Samba, kobiety, kultura - to wszystko powala.

 

Wczesniej bylem juz w Buzios, ktore okrzyknieto Brazylijskim Saint Tropez. Niezwykly przyladek z 30 tropikalnymi plazami :)

 

Jutro o 7 rano lece do Manaus w pln Brazylii. Co jest w pln Brazylii? Ano srodek samej Amazonii. Tam 4 dni w srodku dzungli, glownie po Amazonce. Program napiety, ale do zobaczenia bardzo duzo. Ja strasznie czekam, aby uslysze dzungle noca. Podobno doznanie kosmiczne! No i niebo - pewnie czarne jak smola!

 

Jak wroce z Manaus w srode, to napisze cos wiecej. Poki co wielkie pozdrowienia dla Wszystkich i trzymajcie sie cieplo!

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wyglada Ipanema w kiepska pogode!!!!!!!!!!!

To podobno najladniejsza plaza na swiecie... uhhh...

 

Jezeli chodzi o niebo - tu w Rio nie ma szans na zobaczenie nieba. Widac tylko jasne gwiazdy. W koncu to metropolia 10x wieksza od np. Warszawy. Nie bede mial raczej czasu pojechac np. 30 km za miasto. Mocno napiety timing. Szkoda, bo to niebo poludniowe. Za to pewnie w dzungli to bedzie szalenstwo. Spodziewam sie jednych z najlepszych widokow zycia. Szkoda, ze o niebie pld nic nie wiem :(

IMG_9647.jpg

 

IMG_9546.jpg

 

IMG_9520.jpg

 

IMG_9507.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz atalsu to w ciemno całe niebo zfotaj, będziem rozpoznawać post factum co jest gdzie  

 

Popieram , rób zdjęcia w ciemno :) Będą fajne tematy na zagadki .

 

Adam , uważaj w tej dżungli na tarantule , anakondy , mulatki młode i piranie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jsion - prosie jesteś!

Kogo miałeś zabrać na nastepną wyprawę... no gogo się pytam?

Malediwy sam, teraz sam wiesz co... i nawt nie uprzedziłeś. To ja tyle czasu trenuje wchodzenie do walizki kabionowej, nawet się odchudziłem by nie było ciasno jak sardynce w puszcze a Ty... pojechałeś sam

:Cry::Cry::Cry::Cry::Cry::Cry:

Niech ja Cię spotkam... o ile wrócisz bo jak indianie w puszczy amazońskiej zobaczą, że jest jesion to nie pozwolą go sobie tak łatwo odebrać jak by nie było jesion czy buczyna - to wysokoenergetyczne gatunki a jak się dowiedzą, że z Polski to już chyba Cię nie zobaczymy.

 

A tak na serio to następnym razem to weź chociaż zapytaj czy chcę jechać. :!:

 

Pozdrawiam - wnerwiony

 

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.