Skocz do zawartości

Jesienny Roztoczański Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,


Czy tego chcecie czy nie zlot nabiera rozpędu choć tego nie widać.
Nie wiem jak u Was ale u mnie wrze :)
Czas opisać kilka spraw organizacyjnych.
Zostało jeszcze 4 miejsca wolne więc czekam do wtorku do północy.
Osoby które nie podały numeru pesel oraz nie podały nazwiska nie będą ubezpieczone.
Biuro zlotu będzie znajdowało się w głównym budynku koło recepcji i każdy musi przejść przez moje ręce. Będą drogowskazy.
Wszyscy wiecie gdzie leżakujecie na tym zlocie ale biuro trzeba zaliczyć, nie ma to tamto! :)
Każdy szanujący się zlotowicz ma obowiązek nosić identyfikator. Bez identyfikatora nie będzie papu. Dodatkowo identyfikator daje nam pewność że nie ma intruzów, poza jednym zlotowym, na obiekcie.
Osoby które przyjeżdżają we środę posiadają, rzecz jasna, pełne wyżywienie.
Osoby posiadając ZŁOTY identyfikator muszą go posiadać na zlocie!!! inaczej nie będzie dobrze, oj nie będzie.....
Za wszystkie szkody w pokojach odpowiedzialność ponosi szkodnik :)
 
Każdemu z Was przysługuje:
- prycza z pościelą,
- dach nad głową,
- śniadanie,
- obiadokolacja,
- grill z kiełbaskami i piwem (piątek) Będzie coś dla wegetarian, ale mięsożercy z daleka!!!
- dobra zabawa
- pogoda, jak na św Hieronima albo jest albo jej ni ma :)
- wsparcie techniczne i merytoryczne

- oraz nielimitowany kontakt z wrzechświatem.
 
Osoby które będą po raz pierwszy na zlocie proszę mi to zgłosić podczas logowania to postaram się Wam stworzyć grupę z osobą która Was wprowadzi w tajniki naszej imprezy.
Wszyscy starzy zlotowi wyjadacze mają obowiązek pomóc nowym osobom.
Sprzęt który będzie wystawiony do obserwacji wizualnych jest także do obserwacji dla tych którzy nie posiadają swojego sprzętu na zlocie.
Świecenie laserem w nocy podczas sesji astrofotograficznej grozi utratą zdrowia w najlepszym przypadku.
Na zlocie jest zasada, że nie ma ani Panów ani Pań, wszyscy mówimy sobie po imieniu.
Proszę jeszcze jakiegoś „starego wyjadacza” chętnego do zaopiekowanie się nowymi osobami. Dobrze by było żeby się szybko zgłosił.
No i biuro zlotu zaczyna się rozkręcać we czwartek pomiędzy 11-tą a 12-tą w południe.
 
Czy coś jeszcze?
Piszcie jak macie pytania.

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.