Skocz do zawartości

Autorytet Forum


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Bobi, panie kochany, spokojnie - przecież nikt nawet nie wspomina o banowaniu.

Może to tylko moje odczucie, ale mam wrażenie że gdybyś mógł, to bys nosił Janusza na rękach i całował jego ślady. Jestem pewien, że janusz da sobie doskonale radę bez tego.

Przepraszam - nie powinienem Ci może tego wypominać. Mi nic do tego. Ale ile można czytać Twoje bałwochwalcze posty?

:notworthy:

 

 

Bobi buduje teleskop i jest co 2 dzień u Janusza na porady, należy Go zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEMP45 jak Ci pasuje ML twoja sprawa, ale na tym forum i astro4u.net to jak rozebrać sie do naga i powiedzieć "no co tak się gapicie" :szczerbaty:

 

apropos Janusza opis PRODUCENT uważam za maksmalnie trafiony, bo wszystko tłumaczy i nie jest interpretacją.

 

Nie używał bym tu wogóle słów WYRÓŻNIENIE.

 

Intencją jaką czytam od początku jest NOWY TRAFIA NA 1200 osób i ma SZYBKO się zorientować czyje wypowiedzi są wiarygodne. Może nawet poto żeby zapytać coś na priva!!! Więc niech to będzie INFORMACJA!!!! Naprawdę nadanie sygnatury: ZAAWANSOWANE ATM jako nie własnej a SYGNATURY FORUMOWEJ uważam za słuszne.

 

Niech to nie będzie Tytuł, Medal, a poprostu wiarygodna INFORMACJA kto na czym się zna. I to MY wiemy już kto na czym się zna. A nowi nie wiedzą i pytanie czy muszą się dowiadywać z kontekstu na czuja czy poprostu przeczytają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki taka uwaga: lubię okulary NPZ bo są naprawdę dobre i niedrogie. Wg mnie lepsze od np. Soligora 25mm który też mam i ma np. żle wymierzoną muszlę a NPZ jest OK. W cenie do ok. 150zł (modele o długich ogniskowych są droższe) NPZ to sprawdzona warta polecenia klasyka. Szkoda że NPZ "skreśliłeś" bo były za mocno polecane, a miało to sens.

 

 

Coć mi te uwagi o muszlach itp przypominają :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobi buduje teleskop i jest co 2 dzień u Janusza na porady, należy Go zrozumieć.

Ale się chłopie wypusciłeś ..... Co ja nie mam co robić tylko do Janusza śmigac codzień :ha::ha::ha: To że mieszkam w Kraku nieznaczy zesiedze w Astrokraku ( ale się zrymowało ) :ha:

 

 

Paweł popieram twoje zdanie - najlepszym sposobem wyboru bedzie głosowanie

 

P.s. Jesli któryś z postów kogoś uraził to sorki ale nie miał tego na celu :Beer:

 

Ale i tak zostaje przy zdaniu - i uważam że po co komu autorytety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale obsypywanie krytyką kogoś (Rady, liderów forum) kto dla mnie, Was, nas i siebie siedzi przy kompie, poświęca życie rodzinne po to by systematyzowac pracę forum i poprawiać jego działanie to no po prostu nie uchodzi.........

Zgadzam się z tym całkowicie. Obsypywanie krytyką nie przystoi i osobiście żałuję, że nazwałem ten pomysł dziecinnym. Zdaję sobie sprawę, że stały za tym jak najlepsze intencje. Jednak odrobina rzeczowej krytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziła i jeżeli nam, szeregowym użytkownikom forum jakaś decyzja Rady nie trafia do gustu, to nie widzę nic złego w otwartym wyrażeniu własnego zdania. :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że absloutnie nie zasługuję na takie cuś chocby ze względu na to, że moje posty mają najczęściej profil informacyjny. A taką informację nieść może każdy.

No to ja chce powiedzieć w tym kontekście, że moge sobie (z)nieść chyba jajo :rolleyes:

Rzeczywistość jest taka, że bardzo się cieszę jak czasem rozumiem co piszesz :rolleyes:

 

Wiem, też, że na forum jest masa ludzi wielkiej wiedzy na pewno duzo większej niż moja.

 

Tłumy policzalne na palcach wszystkich obu rąk :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki taka uwaga: lubię okulary NPZ bo są naprawdę dobre i niedrogie. Wg mnie lepsze od np. Soligora 25mm który też mam i ma np. żle wymierzoną muszlę a NPZ jest OK. W cenie do ok. 150zł (modele o długich ogniskowych są droższe) NPZ to sprawdzona warta polecenia klasyka. Szkoda że NPZ "skreśliłeś" bo były za mocno polecane, a miało to sens.

Ostatecznie po całej dyskusji i tak wybrałem krótkoogniskowego W70 Antaresa (choć na początku planowałe zakup Plossla), więc nie wiem, czy mozna tu mówić o jakimkolwiek skreślaniu NPZ.

 

A teraz odnośnie tamatu:

 

Post Pawła Maksyma i innych osób w tej dyskusji znakomicie pokazują, że w razie wprowadzania podziału spory i wojenki będą się niestety mnożyć na potęgę. Po co? Czy stary porządek forum komuś przeszkadzał.

 

Każdy z forumowiczów już chyba dawno ułożył sobie w głowie taką prywatną "listę ekspertów" czyli osób, których posty w jakiś sposób są dla niego cenniejsze niż pozostali na tym forum. Po sobie widzę, że niektóre z nominacji pokrywają się moimi osobistymi typami, a niektóre nie. Narzucona lista ekspertów wydaje mi się niepotrzebnym bajerem, z którym już teraz jest dużo problemów.

 

Panowie, czy sugerujecie że to ... ? :rolleyes:

Edytowane przez luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja chce powiedzieć w tym kontekście, że moge sobie (z)nieść chyba jajo :rolleyes:

Rzeczywistość jest taka, że bardzo się cieszę jak czasem rozumiem co piszesz  :rolleyes:

Tłumy policzalne na palcach wszystkich obu rąk  :rolleyes:

 

Bredzicie Panie, bredzicie....

 

A kolega temp45 na pewno nie wie o co chodzi bo te trzy znaki zapytania też mi cos przypominają... a raczej kogoś!

 

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ON!!!

Pamiętam te muszle oczne..........

HAMAL nie miałem odwagi ale jak widzę, że nie tylko ja czuję to co Ty i ja czujemy to znaczy, że chyba dobre mamy nosy czy jakoś tak....

 

Czyżbyśmy się znali? Ja ciebie na pewno nie.

Ciesz się z nominacji kumpli zrozumiałe że to popierasz i chcesz utrzymać rękami i nogami. A wystarczyłby informacyjny podpis o tych zakryciach a nie śmiechu warte ordery... Od razu w oczach newbie spadasz o 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyśmy się znali? Ja ciebie na pewno nie.

Ciesz się z nominacji kumpli zrozumiałe że to popierasz i chcesz utrzymać rękami i nogami. A wystarczyłby informacyjny podpis o tych zakryciach a nie śmiechu warte ordery... Od razu w oczach newbie spadasz o 100%.

 

To On ...

 

___________________________________

 

Temp mam w życiu czym się szczycić i nie zależy mi kompletnie na tym co ktoś o mnie napisze lub co mi podpisze w profilu !

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z forumowiczów już chyba dawno ułożył sobie w głowie taką prywatną "listę ekspertów" czyli osób, których posty w jakiś sposób są dla niego cenniejsze niż pozostali na tym forum. Po sobie widzę, że niektóre z nominacji pokrywają się moimi osobistymi typami, a niektóre nie. Narzucona lista ekspertów wydaje mi się niepotrzebnym bajerem, z którym już teraz jest dużo problemów.

 

Popieram zdanie Kolegi...!!

 

Panowie, czy sugerujecie że to ... ?

 

Spójrz Luki na swoją sygnaturkę u dołu i sam sobie odpowiedz... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bredzicie Panie, bredzicie....

 

A kolega temp45 na pewno nie wie o co chodzi bo te trzy znaki zapytania też mi cos przypominają... a raczej kogoś!

 

Paweł Maksym

 

każdy znak zapytania ma odzielną kropkę czyli nie są skolimowane w punkt. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.