Skocz do zawartości

IC 281 Pacman w Ha, resztę dosmżę dzisiaj :) Jest już podane :)


lexx

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MaPa napisał:

Nie bardzo widzę tak zrobioną dekonwolucję. Może jestem wyczulony ale te jasne partie na są zbyt podciągnięte jakby domalować sztuczne mocne brwi ;)

Tak spajki dużo mogą powiedzieć, za _spirite_ em.

oki, nauki nigdy za dużo, dzienx

może w kolorku będzie lepiej 

Edytowane przez lexx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wessel napisał:

Gwiazdki jakiesik takie duze panocku jak na Ha...

starm się to rozkmicać i pewnikiem dojdę do jakichś konkluzji, co by nie było jestem posikany z tego, co już potrafię, ogrniam jeszcze po japońsku kuwetkę "jako-tako" dzienx za sugestję 

Edytowane przez lexx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lexx zmienił(a) tytuł na IC 281 Pacman w Ha, resztę dosmżę dzisiaj :) Jest już podane :)
10 godzin temu, lexx napisał:

hhmmmmmmm........... qrcze, kolomacja ??? czy coś innego ?

 

A ja myślę, że jedno i drugie, tzn. i kolimacja i ostrość. Na takie wady obrazu dekonwolucja nie jest lekarstwem. Hmm, nie wiem skąd takie "obszerne" gwiazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że wszystkie powyższe komentarze są słuszne i pomogą Ci się dalej rozwijać. Ja dla równowagi będę tym, który patrzy z dołu, z punkt widzenia osoby o gorszym sprzęcie i mniejszym doświadczeniu. I mi się twoja praca podoba :) Chciałbym tyle wyciągnąć z łobuza pacmana. 

 

Czy wokół tego obiektu jest naprawdę tak ciemno, czy to sztuczne płaszczenie tła? 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kilka niedociagniec wersja kolor z pierwszego postu mi sie podoba.

 

Jak zredukujesz lekki szum i poorawisz jasne krawedzie przy ciemnych obiektach, to praca bedzie bliska kroku na wyzszy poziom. Bedziesz walczył z tym mateiaoem,czy czekasz na kolejny stack?

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tayson napisał:

Pomijając kilka niedociagniec wersja kolor z pierwszego postu mi sie podoba.

 

Jak zredukujesz lekki szum i poorawisz jasne krawedzie przy ciemnych obiektach, to praca bedzie bliska kroku na wyzszy poziom. Bedziesz walczył z tym mateiaoem,czy czekasz na kolejny stack?

Powalczę, dzienx za poradę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wessel napisał:

Ja tam nie chcę się wymądrzać ale jakieś to dziwne. Gwiazdki jakieś duże , jakby nieostre a mgławica żyleta. Jak ty wyciągasz nieliniowo? DDP?

Deconvolucję i jeszcze kilka procesów robię na liniowym obrazie, potem przechodzę do daleszej obróbki już jako nie lionowy obraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.