Skocz do zawartości

Elite dangerous wspólne granie


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Tadeopulous napisał:

dodadzą możliwość resetu zasobnika

Sam się relałduje jak zdecydujesz się pobierać próbkę innego rodzaju. Obecna próbka robi "psssssst trzask" i zostaje spalona.

Edytowane przez _Spirit_
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początkowo latałem na Logitech 3D Extreme, ale szybko doszło że przepustniczka malusia na dzoju nie daje rady - upolowałem throttla samego od zestawu X52 na olx za 50 plnów - było git - dopóki nie upolowałem dżoja do zestawu za 60 pln

widuję dużo ludzi używa różnych ustrojstw z flight symulatorów a nawet była moda na tablety i glass screen czy jakoś tak - voice command jeszcze nie próbowałem 

a palec nie raz zadrżał na okazyjnych X56 - dużo więcej ma wichajstrów i przełączników 


dzięki _Spirit_ - kawałek dalej znalazłem "dżewka" co mnie zrobiły  "psssssst trzask" na zbiorniczku i mogę znowu jak debil latać i samplować każdą obcą kupę gówna ;)

Elite Dangerous Screenshot 2021.12.15 - 22.41.14.38.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, iloris napisał:

Cześć, jak coś, to zapraszam do nas na Discorda, a jeśli ktoś ma chęć, to również do Squadronu :)

 

Discord:

https://discord.gg/ZpgPTgEz

 

WWW:

https://av.apporsite.com

 

o7 cmdrs ;) 

CMDR Adie Merrill

 

Cześć,

 

czy przyjmujecie również początkujących:-)?

 

 

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2021 o 19:02, cyberboss napisał:

Pytanie do posiadaczy Odyssey. Czy jest już funkcjonalność zwiedzania wnętrza Fleet Carrierów? Jak tak to wchodzę w to. Jak nie to jeszcze poczekam z zakupem...

 

Jeszcze nie, ale jest w trakcie produkcji. Będzie na początku 22 roku, prawdopodobnie w Update'cie 10. Ostatnio pokazali na streamie wnętrze, i trzeba przyznać, że jest duże!

https://www.twitch.tv/videos/1235158527?t=00h46m56s

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2021 o 01:03, KrisJot napisał:

Cześć,

 

czy przyjmujecie również początkujących:-)?

 

 

Kris

 

Jasne, zapraszamy :) Sama jestem rookie, gram bardzo krótko, ale dzięki ludziom dużo już się nauczyłam. Wszyscy są bardzo pomocni, i mamy też sporo eventów również dla początkujących - farmienie matsów, wyścigi SRV, zabawa w chowanego (tak, tak!). Są też oczywiście eventy dla bardziej zaawansowanych, np. walki w conflict zones albo turnieje PVP. Także śmiało wbijaj na Discorda i powiedz, że jesteś z astropolis od Adie ;)  Łap najlepiej Kwiatka, rosst3ka albo Arturitu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić i razem z nami tworzyć super squadron, jakim jest nasza Aurora ;) Więc jeśli ktoś jeszcze ma chęć dołączyć, to proszę się nie krępować.

 

Parę screenów na zachętę ;)

 

 

20211211224442_1.jpg

20211116222921_1.jpg

Elite Dangerous Screenshot 2021.12.18 - 20.51.42.79.png

Elite Dangerous Screenshot 2021.12.18 - 21.03.33.15.png

20211127001939_1.jpg

Edytowane przez iloris
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, iloris napisał:

 

Jasne, zapraszamy :) Sama jestem rookie, gram bardzo krótko, ale dzięki ludziom dużo już się nauczyłam. Wszyscy są bardzo pomocni, i mamy też sporo eventów również dla początkujących - farmienie matsów, wyścigi SRV, zabawa w chowanego (tak, tak!). Są też oczywiście eventy dla bardziej zaawansowanych, np. walki w conflict zones albo turnieje PVP. Także śmiało wbijaj na Discorda i powiedz, że jesteś z astropolis od Adie ;)  Łap najlepiej Kwiatka, rosst3ka albo Arturitu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić i razem z nami tworzyć super squadron, jakim jest nasza Aurora ;) Więc jeśli ktoś jeszcze ma chęć dołączyć, to proszę się nie krępować.

 

Parę screenów na zachętę ;)

 

 

20211211224442_1.jpg

20211116222921_1.jpg

Elite Dangerous Screenshot 2021.12.18 - 20.51.42.79.png

Elite Dangerous Screenshot 2021.12.18 - 21.03.33.15.png

20211127001939_1.jpg

 

Dzięki za zaproszenie:-)

nie używam Discorda, ale chyba czas zacząć:-).

W tej chwili szykuje Hotas'a. Klawiatura i mysz nie dają mi pełnej kontroli. Wpadł mi w ręce ponoć nie działający zestaw ThustMaster T.16000M FCS. Przepustnicę już przeprogramowałem i uruchomiłem. Został mi do "ogarnięcia" joystick. Coś jest ze sprężyną lub samym czujnikiem+ serwis ze smarowaniem.

 

Ty jakiego sprzętu używasz do sterowania?

 

 

Kris

 

 

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KrisJot napisał:

 

Dzięki za zaproszenie:-)

nie używam Discorda, ale chyba czas zacząć:-).

W tej chwili szykuje Hotas'a. Klawiatura i mysz nie dają mi pełnej kontroli. Wpadł mi w ręce ponoć nie działający zestaw ThustMaster T.16000M FCS. Przepustnicę już przeprogramowałem i uruchomiłem. Został mi do "ogarnięcia" joystick. Coś jest ze sprężyną lub samym czujnikiem+ serwis ze smarowaniem.

 

Ty jakiego sprzętu używasz do sterowania?

 

 

Kris

 

 

Kris

 

 

Ja jestem zagorzałą zwolenniczką klawiatury i myszy, ale... chyba kupię sobie hotasa na Gwiazdkę ;) Jeszcze nie wiem, bo gdzieś na horyzoncie majaczy drugi montaż, obiektyw i jeszcze jeden teleskop, więc wybór prosty nie jest. Btw. gratuluję talentu mechanicznego!

 

Iloris/Adie

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2021 o 23:39, iloris napisał:

 

 

Ja jestem zagorzałą zwolenniczką klawiatury i myszy, ale... chyba kupię sobie hotasa na Gwiazdkę ;) Jeszcze nie wiem, bo gdzieś na horyzoncie majaczy drugi montaż, obiektyw i jeszcze jeden teleskop, więc wybór prosty nie jest. Btw. gratuluję talentu mechanicznego!

 

Iloris/Adie

 

 

Cześć,

 

ogarnąłem, działa kompletny HOTAS !!!!! Zmieniłem również programowo charakterystykę krzywych wychylenia dla osi X,Y i Z. Wow, klawiatura i mysz się chowają:-). Tylko muszę się jakoś przyzwyczaić do samego latania, dotychczas jak już miałem chwilę by uruchomić jakąś grę, to była to strategia:-D.

 

 

Kris

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedałem sample EXOBiology - w sumie niedużo - za 6,5  mln - więc dochrapanie się ELITE ( teraz jestem compilerem - to od cholery latania i skanowania)

poleciałem na Plejady ;) bo tu mam zadokowane 2 szipy na robale - jakież moje zdziwinie że nie zadokowali mnie na automacie - dopiero jak podświetliło Yeyasu dock zobaczyłem że cały w kaustycznych błotkach umaziany i targoidy miały tu używanie na maxa - dziś wieczorem może uda się ustrzelić Cyklopa w nowej konfiguracji ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszam chętnych na nasze eventy squadronowe w najbliższy weekend :) 

 

Są dwa - w piątek lecimy na Fleet Carrierze po moduły guardiańskie do ulepszania m.in. napędu, a w niedzielę będziemy górniczyć. Oba eventy są przeznaczone zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących graczy. Trzeba tylko dotrzeć do naszego systemu, Catalauni. W ramach eventu górniczego będzie można nabyć wyposażenie statku wg buildu poniżej (statek trzeba mieć własny), a dla nowych są przewidziane "zasiłki" na start. Zapraszamy!

 

Szczegóły eventów:

https://av.apporsite.com/eventy/

 

Build górniczy dla początkujących:

https://coriolis.io/outfit/type_6_transporter?code=A0p5teFal5das5f42l2l0300030404401vC0C5P42i.Iw18UA%3D%3D.Aw18UA%3D%3D..EweloBhBGA2ECsUCmBDA5gG2SGF8hRFA&bn=Górniczy TYPE-6

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.