Skocz do zawartości

Sh2-115 - zwierz w kapeluszu


Maetrik

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjemna, subtelna obróbka. Podoba mi się i w pewien sposób inspiruje mnie to foto do delikatniejszego traktowania swojego materiału.

 

No i te gwiazdki z połączenia FRA600 z ASI2600... Brzmi jak zestaw plug&play, przy którym nic nie może pójść źle. :D
 

A zwierza widzę tam takiego:

e1602866e7805f015e05535986fa322fe9205ff6.jpeg.2d9ad902a52e1eb10dead2bcc80ace5f.jpeg

Edytowane przez JKbooo
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, JKbooo napisał:

Przyjemna, subtelna obróbka. Podoba mi się i w pewien sposób inspiruje mnie to foto do delikatniejszego traktowania swojego materiału.

 

No i te gwiazdki z połączenia FRA600 z ASI2600... Brzmi jak zestaw plug&play, przy którym nic nie może pójść źle. :D

Dzięki, bardzi mi miło, że kogoś w jakiś sposób mogłem zainspirować :)
a zestaw właściwie tak jak piszesz, bardzo zadowolony jestem z tej parki.

12 minut temu, _Spirit_ napisał:

jakimi filtrami RGB? Ładnie wyszło.

dzieki, to stary, poczciwy baader :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Piotrek, ten zestaw umiejętnie używany daje dobry materiał. Dokładamy do tego talent w obróbce i mamy to co widzimy, czyli ładny zrównoważony obraz. :)

Może w tym bikolorze brakuje mi nieco czerwieni z HII, ale to oczywiście kwestia gustu kolorystycznego. No i pytanie, czy przy trochę mocniejszej dynamice nie wyglądałoby to bardziej efektownie. Ale to co widzę tutaj i w poprzednich Twoich wskazuje na to, że masz już jakiś swój styl obróbki. Raczej właśnie subtelny. Niech więc może tak zostanie. ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Maetrik napisał:

tak siedze i dłubie jeszcze

Bardziej mi się podoba pierwsza. Ta jest zgaszona. Środkowe światła gdzieś przepadły. W pierwszej ładnie było widać delikatne włókna. A może to złudzenie optyczne bo bez gwiazd? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _Spirit_ napisał:

Ta jest zgaszona. Środkowe światła gdzieś przepadły

hmm miałem zupełnie odwrotne wrażenie :)

wydawało mi się (nie było to złe) ,że w wersji z gwiazdami trokszę detalu brakowało. Zacząłem więc od początku od wersji bez gwiazd i pociągnąłem troszkę środek, detal i troszkę tak jak Sławek wyżej proponował dynamikę ;)
ClpBrd1.thumb.jpg.081f3ca4075a78fc84bc2106b08da29e.jpg

  • Lubię 1
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.