Skocz do zawartości

Dowcipy


Rekomendowane odpowiedzi

Zdesperowana dziewczyna stoi na nadbrzeżu i chce popełnić samobójstwo. Widzi to młody marynarz, podchodzi do niej i mówi:

 

- Nie rób tego! Zabiorę cię na pokład naszego statku, ukryje, przemycę do Ameryki i zaczniesz nowe życie. Przez cały rejs będę cię karmił, będę ci dawał radość, a ty będziesz mnie dawać radość. Jeszcze nie wszystko stracone...

 

Dziewczyna, jeszcze pochlipująca z cicha, postanowiła dać sobie jeszcze jedna szanse i poszła z nim na statek. Jak obiecywał tak zrobił - ukrył ją pod pokładem, raz na jakiś czas podrzucał jej kanapkę, jakiś owoc lub coś do picia, a całe noce spędzali na miłosnych igraszkach. Sielankę przerwał kapitan, który pewnego dnia odkrył kryjówkę dziewczyny.

 

- Co tu robisz? - zapytał surowo.

 

- Mam układ z jednym z marynarzy. Zabrał mnie do Ameryki, karmi mnie, a ja mu pozwalam robić ze mną, co chce. Mam nadzieje, że kapitan go nie ukarze?

 

- Nie - odpowiedział kapitan. - Chciałbym jednak, żebyś wiedziała, ze jesteś na pokładzie promu Wolin - Świnoujście - Wolin....

 

pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo:

2008- drwal nie posiada lasu. Nie posiada również siekiery. Mimo to otrzymuje kredyt na ich zakup. Kupuje las i siekierę, ale nie chce mu się pracować. Woli poczekać, aż wartość lasu wzrośnie. Niestety wartość lasu spada, ponieważ w okolicy wszyscy mieszkańcy porzucili swoje dotychczasowe zajęcia i zajęli się "wycinką" lasu. Obliczyć: Kiedy upadnie bank, który udzielił 300000 kredytów takim drwalom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuż za kobietą idzie przez dłuższy czas jakiś mężczyzna. W końcu kobieta odwraca się i pyta go: "Dlaczego pan ciągle za mną idzie?" , "Jak się pani odwróciła to zapomniałem"

 

Dwa koty idą przez Saharę. Jeden mówi do drugiego: " Stary, nie ogarniam tej kuwety"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi starsza pani, około 70 lat, do apteki i mówi:

- Poproszę 200 prezerwatyw.

Farmaceutka dziwnie się patrzy, ale podaje jej cały karton gumek. W pewnym momencie nie wytrzymuje i pyta się.

- Przepraszam bardzo, ale po co pani te prezerwatywy?

A babcia odpowiada:

- A no telewizor mi się popsuł, przyszedł majster i powiedział żebym kupiła bezpieczniki, bo będzie dużo pier...

 

Pewne plemię afrykańskie nawiedziła okrutna susza. Padając z pragnienia udali się do plemiennego szamana z prośba o pomoc. Szaman ów wyszedł z lepianki i patrząc po tłumie współplemieńców pyta:

- Kto ma wodę?

Nikt się nie zgłasza to powtarza:

- Kto ma trochę wody?

Nieśmiale zgłasza się jeden z członków plemienia i podając bukłak wody mówi:

- Ja mam jeszcze trochę.

Szaman niewiele myśląc wylał wodę do miseczki, ściągnął koszulę i zaczął ją prać. Mieszkańcy wioski patrzyli ze zgrozą. Wyjął koszulę z wody, wykręcił i wodę wylał w krzaki. Znowu pyta:

- Kto ma jeszcze jakąś wodę?

Kolejny osobnik podając mu bukłak mówi:

- Mnie zostało jeszcze pół...

Szaman wziął wodę, wlał do miski i wypłukał koszulę. Wodę wylał, a koszulę powiesił na sznurku.

Kiedy mieszkańcy wioski chcieli się na niego rzucić zaczęły napływać ciężkie chmury i rozpadał się deszcz.

Szaman na to:

-Zawsze, kurde pada, jak pranie powieszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesja zbliża się wielkimi krokami więc link jak najbardziej na czasie :)

 

http://www.sesja.neostrada.pl/

 

Dla tych co przygotowują się do egzaminów lub mają za pasem termin złożenia rozdziału magisterki a w Wordzie jak na razie 6 stron.

 

Heh..sesja to taki piękny czas w życiu każdego studenta… moja ostatnia…

 

chlip chlip... będzie mi brakowało tej adrenaliny ^_^

 

 

PS. Ciekawa jestem, który obrazek jest najbliższy naszym astro studentom :rolleyes:

 

Mi jak na razie 3-ci ale w czwartek to się może zmienić :unsure:

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w sesji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesja jest jak SITA - rok nauki w tydzień.

 

Po przeczytaniu Twojego postu przypomniał mi się fajny dowcip dotyczący studentów.

Piszę z pamięci więc mogę troche przekręcić ale sens pozostanie niezmieniony :)

 

Zadano trzem osobom pytanie: "Ile czasu potrzeba na nauczenie się od podstaw języka chińskiego??"

Profesor wyższej uczelni: "Około 5-7lat"

Nauczyciel języka chińskiego: "Jakieś 4 lata"

Student: "A na kiedy zadali??" :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zna sesji ten kto nie studiował na MECHu PG :D

 

Mówisz... :unsure:

 

jacek.jpg

 

Sesja - System Eliminacji Studentów Jest Aktywny lub Sadystyczna Eliminacja Studiujących Jednostek Akademickich :D

 

Ale co tam, student jest mocny ;)

 

źródło: students.pl

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość inż.konstruktor
Mówisz... :unsure:

Jakbym siebie widział w lustrze. Tylko ja nosze okulary.

Ale to jest wątek o dowcipach więc kończę o smutnych pierdołach i czekam na dobry dowcip - niekoniecznie o studentach :rolleyes:

 

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr. Schlambaugh, wykładowca na wydziale chemicznym uniwersytetu kalifornijskiego znany jest z zadawania pytań na egzaminach w rodzaju: "Czemu samoloty latają?".

W maju kilka lat temu, egzamin z termodynamiki zawierał takie oto pytanie:

 

"Czy piekło jest egzotermiczne, czy endotermiczne?

Potwierdź swój wywód dowodem"

 

Większość studentów oparła dowody na poparcie swych tez na prawach przemian gazowych Boyle'a - Mariotatte'a lub innych.

 

Jeden student natomiast napisał, co poniżej:

 

"Po pierwsze musimy założyć, ze jeżeli dusze istnieją, musza posiadać pewna masę. Jeśli maja masę, to jeden mol dusz także posiada masę. W takim razie, w jakim tempie dusze trafiają do piekła i w jakim je opuszczają? Myślę że możemy spokojnie założyć, ze jeśli dusza trafia do piekła, to już go nie opuszcza. Dlatego tez, wymiana dusz z piekłem zachodzi tylko w jednym kierunku. Jeśli chodzi o dusze trafiające do piekła, przyjrzyjmy się rożnym religiom, istniejącym w dzisiejszym świecie. Niektóre religie mówią, ze jeśli nie jesteś ich wyznawca, trafisz do piekła. Skoro jest więcej niż jedna taka religia, a ludzie nie należą do więcej niż jednej, możemy wnioskować, ze wszyscy ludzie i wszystkie dusze trafiają do piekła. Na podstawie danych o śmiertelności i przyroście populacji, możemy spodziewać się wykładniczego wzrostu liczby dusz w piekle.

 

Przyjrzyjmy się wiec zmianie objętości piekła. Z prawa Boyle'a wynika, że aby w piekle temperatura i ciśnienie utrzymały się na stałym poziomie, stosunek masy dusz do ich objętości musi być stały. Pkt. 1

Wiec, jeśli piekło rozszerza się wolniej niż dusze przybywają do piekła, wtedy temperatura będzie rosnąc, aż wszystko rozerwie się w diabły. Pkt. 2

Oczywiście, jeśli piekło rozszerza się szybciej niż przyrasta liczba dusz, wtedy temperatura i ciśnienie spadną tak drastycznie, ze cale piekło zamarznie.

 

Wiec jak to jest? Jeśli zaakceptujemy postulat (podany mi przez Teresę Banyan na pierwszym roku), ze "Prędzej piekło zamarznie niż się z tobą prześpię", i biorąc pod uwagę, ze wciąż nie udało mi się nawiązać z nią bardziej intymnych kontaktów, wtedy Pkt. 2 nie może być poprawny;...- piekło jest egzotermiczne."

 

Ten student jako jedyny dostał piątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedszkole. Po zajęciach przedszkolanka pomaga założyć butki jednej z dziewczynek. Męczy się, bo butki są ciasne ale w końcu - weszły. Spocona siada na ławce obok a dziewczynka mówi:

- A butki są na złych nóżkach!

Rzeczywiście, lewy na prawy. Ściąga je więc, zakłada znowu, morduje się sapie... wreszcie!

- A to nie są moje buciki... - mówi nagle dziewczynka.

Przedszkolanka zaciska zęby, ściąga butki, ociera pot z czoła...

- ... to są buciki mojego brata, ale mama kazała mi je nosić.

Pani zaciska pięści, liczy do dziesięciu... Wciąga butki znowu na nogi dziewczynki. Uspokaja oddech. Zakłada jej płaszczyk, czapeczkę...

- Masz rękawiczki? - pyta dziewczynkę.

- Mam, schowane w butkach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie mam teraz czasu na seks... Będę kalibrował teleskop! I całą noc oglądał gwiazdy!..." :ha: Nie ważne ile razy będę oglądał ten film (polecam filmiki Damianera, szkoda, że kilka musiał usunąć) to będę się śmiał z tego tekstu ;).

 

Ale według mnie, pierwsza część o wiele lepsza

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.