Skocz do zawartości

Dowcipy


Rekomendowane odpowiedzi

Gabinet ginelkologa, przychodzi młoda para z "podejżeniem" ciąży.

Lekarz bada ,potwierdza i wszystko OK.

Młody mąż pyta czy są przeciwwskazania do sexu.

Lekarz odpowiada, że jeśli żona ma ochote to nie ma przeciwwskazań i zaprasza na wizytę za 5 miesięcy.

Na następnej wizycie nadal wszystko OK i prawidłowo rozwija się sytuacja.

Młody pyta czy nadal może dopieszczać żonkę.

Lekarza mówi , że owszem ale zaleca stosowanie pozycji nieuciskających brzuch młodej mamusi na pieska itp. i zaprasza na kolejną wizytę za 2 m-ce.

Na kolejnej wizycie wszystko naknajbardziej wporządku z dzieckiem i matką ale młody mąż zadaje to samo pytanie czy nadal mągą spółkować.

Lekarz już trochę zirytowany mówi:

Tak może pan współżyć z żoną ale tylko w pozycji na wilka.

-Jak to na wilka? Nieznam takiej pozycji- mówi młody.

-Ja panu to wyjasnie -odpowiada lekarz- kładziesz się Pan przy norze i wyjesz.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Paweł Trybus

Kurs przedmałżeński. Szczęśliwe pary przed ślubem chcą wiedzieć jak najwięcej, więc zadają pytania (P). Instruktorzy chętnie odpowiadają (O).

P: Łatwiej zajść w ciążę, gdy mąż nosi bokserki, czy slipy?
O: Cóż, najłatwiej wtedy, gdy nic nie nosi...

P: Czy można zajść w ciążę siedząc na desce sedesowej?
O: Można, ale dziecko będzie dziwacznie wyglądać. Lepiej usiąść na mężu...

P: Jak najdokładniej określić, kiedy zaszłam w ciążę?
O: Uprawiając seks raz do roku...

P: Czy mogę mieć dzieci po trzydziestce piątce?
O: Nie, trzydziestka piątka pani wystarczy...

P: Jak poznam, czy wymiotuję z powodu grypy, czy ciąży?
O: Jeżeli to grypa, poczuje się pani lepiej...

P: Słyszałam, że po zajściu w ciążę rosną piersi, pupa, nawet stopy. A czy coś maleje?
O: Tak, pęcherz...

P: Jaka jest najpowszechniejsza zachcianka wśród kobiet w ciąży?
O: Żeby to chłopy rodziły dzieci...

P: Jaka jest najpewniejsza metoda określenia płci dziecka?
O: Jego narodziny...

P: Moja grupa krwi to 0 Rh+, a narzeczonego A Rh- A jeżeli dziecko będzie miało grupę AB?
O: To znaczy, że wyszło szydło z worka...

P: Moja znajoma mówi, że po każdej kolejnej ciąży coraz więcej nieznajomych osób uśmiecha się do niej. Dlaczego?
O: Pewnie jest od nich grubsza....

P: Słyszałam, że podczas porodu nie czuje się bólu, tylko ciśnienie. Czy to prawda?
O: Tak, niektórzy mówią, że tornado to taki prąd powietrzny...

P: Czy jest coś, czego powinnam unikać w czasie połogu?
O: Tak, ciąży...

P: Czy poród powoduje hemoroidy?
O: Poród jest przyczyną wszystkiego, o co pani ma ochotę go oskarżyć...

P: Kiedy dziecka nie powinno się poddawać obrzezaniu?
O: Na przykład wtedy, gdy jest dziewczynką...

P: Gdzie najlepiej przechowywać pokarm matki?
O: W piersiach, rzecz jasna...

P: Czy jest coś bezpieczniejszego, niż odsysacz pokarmu?
O: Tak, usta dziecka...

P: A co to znaczy, że dziecko rodzi się z ząbkami?
O: To znaczy, że matka powinna jeszcze raz przemyśleć karmienie piersią...

P: A kiedy odstawić dziecko od piersi?
O: Gdy ząbki zaczynają zostawiać ślady...

P: Czy można zajść w ciążę karmiąc dziecko piersią?
O: Można, ale lepiej je wcześniej odstawić i położyć spać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzynarodowym koncernie z siedzibą w Polsce , dyrektor naczelny nakazał przeprowadzenie ankiety , w której pracownicy poszczególnych szczebli musieli odpowiedzieć na co przeznaczyli pieniądze z premii rocznej . Jako pierwszy odpowiedział menager .

- Ja wykończyłem górę w swoim domu .

Następnie zapytano lidera .

- Ja kupiłem skuter , jeżdżę do pracy oszczędzam pieniążki i środowisko .

Ostatnim w ankiecie był pracownik fizyczny .

- Mnie to teściowa dołożyła i kupiłem sobie półbuty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzynarodowym koncernie z siedzibą w Polsce , dyrektor naczelny nakazał przeprowadzenie ankiety , w której pracownicy poszczególnych szczebli musieli odpowiedzieć na co przeznaczyli pieniądze z premii rocznej . Jako pierwszy odpowiedział menager .

- Ja wykończyłem górę w swoim domu .

Następnie zapytano lidera .

- Ja kupiłem skuter , jeżdżę do pracy oszczędzam pieniążki i środowisko .

Ostatnim w ankiecie był pracownik fizyczny .

- Mnie to teściowa dołożyła i kupiłem sobie półbuty .

 

W oryginale (za komuny) to było tak:

Dyrektor:

- Ja kupiłem dom.

- A co z resztą?

- Za resztę kupiłem meble do tego domu.

Kierownik:

- Ja kupiłem samochód.

- A co z resztą?

- Za resztę zbudowałem garaż dla tego samochodu.

Robotnik:

- Ja kupiłem sobie buty.

- A co z resztą?

- Resztę musiała dołożyć teściowa.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginale (za komuny) to było tak:

Dyrektor:

- Ja kupiłem dom.

- A co z resztą?

- Za resztę kupiłem meble do tego domu.

Kierownik:

- Ja kupiłem samochód.

- A co z resztą?

- Za resztę zbudowałem garaż dla tego samochodu.

Robotnik:

- Ja kupiłem sobie buty.

- A co z resztą?

- Resztę musiała dołożyć teściowa.

 

Coraz mniej uczestników tego forum pamięta, że tak było...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta zamówiła sobie szafę z przesuwnymi drzwiami. Stolarze przyszli, szafę zamontowali, kobieta zadowolona. Nagle, gdy za oknem przejechał tramwaj szafa otwarła się. Kobieta zdziwiła się i zamknęła szafę. Za chwilę znowu przejechał za oknem tramwaj i drzwi szafy otworzyły się. Kobieta znowu zdziwiona zamknęła szafę. Za którymś razem nie wytrzymała i dzwoni do stolarzy, żeby przyszli zobaczyć dziwne zjawisko. Stolarz przyszedł, kobieta prosi go, żeby zaczekał aż za oknem przejedzie tramwaj i faktycznie drzwi otwierają się. Tym razem stolarz się zdziwił i mówi, że wejdzie do szafy i zobaczy wewnątrz co się dzieje, gdy ten tramwaj przejeżdża. Wchodzi, kobieta zamyka drzwi, stolarz czeka. Nagle do domu wchodzi mąż, podchodzi do szafy, otwiera, a tam widzi stolarza. Stolarz do męża spokojnie: "Wal pan w mordę od razu, i tak pan nie uwierzy, że na tramwaj czekam..."

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginale (za komuny) to było tak:

Dyrektor:

- Ja kupiłem dom.

[...]

 

Robotnik:

- Ja kupiłem sobie buty.

[...]

 

zabawne, bo wtedy mieszkanie każdy miał, ale kupić dobre buty to było nie lada osiągnięcie - i tak oto w ustroju robotniczo-chłopskim szczęście sprzyja klasie robotniczej :D

 

ogólnie to jakaś bujda, teraz dyrektor albo prezes może sobie zarabiać 1000x więcej od robotnika ale wtedy? różnice nie były duże.

...a przypadkowo w znanym mi państwowym przedsiębiorstwie najwięcej zarabiała sprzątaczka (więcej od dyrektora!) bo po pierwsze pracowała od dawna więc automatycznie dodatek za staż pracy a po drugie miała dużo dzieci i dostawała proporcjonalne do tego dodatki. co tam odpowiedzialne stanowisko i poziom wykształcenia! ktoś znajdzie dzisiaj firmę gdzie tak jest? :)

 

więc może ten kawał był za komuny przeróbką historyjek z czasów przedwojennych? ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. . . no to może ten kawał nie jest plagiatem :) .

 

 

Ludwik XIV wzywa dworzan i zapytuje .

- Który z panów zna język hiszpański ?

- Ja miłościwy panie . – Bez chwili namysłu wykrzykuje dość chytrze wyglądający szlachcic i już w głowie zaczyna kalkulować . „Nie po darmo król pyta . Pewnie szykuje się jakieś stanowisko : może ambasador Hiszpanii , a może nawet minister spraw zagranicznych .” Puszy się w myślach widząc już siebie jako ministra .

- No to naprawdę świetna sprawa , rewelacyjnie się składa - kontynuuje król – może pan sobie Cervantesa poczytać w oryginale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawne, bo wtedy mieszkanie każdy miał, ale kupić dobre buty to było nie lada osiągnięcie - i tak oto w ustroju robotniczo-chłopskim szczęście sprzyja klasie robotniczej :D

 

ogólnie to jakaś bujda, teraz dyrektor albo prezes może sobie zarabiać 1000x więcej od robotnika ale wtedy? różnice nie były duże.

...a przypadkowo w znanym mi państwowym przedsiębiorstwie najwięcej zarabiała sprzątaczka (więcej od dyrektora!) bo po pierwsze pracowała od dawna więc automatycznie dodatek za staż pracy a po drugie miała dużo dzieci i dostawała proporcjonalne do tego dodatki. co tam odpowiedzialne stanowisko i poziom wykształcenia! ktoś znajdzie dzisiaj firmę gdzie tak jest? :)

 

więc może ten kawał był za komuny przeróbką historyjek z czasów przedwojennych? ^_^

 

Może i nie zarabiał 1000x więcej, ale towary były deficytowe i nie dla każdego starczało i o to chodzi w tym dowcipie. Szampan też był dla wszystkich, ale mogli go pić tylko nieliczni przedstawiciele klasy robotniczej ;)

 

Zresztą to było dawno i jak mówią niektórzy nieprawda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Trybus

Z cyklu "Wesoła Ambona"

 

Wiekowy już ksiądz, który posługuje się z lekka anachroniczną polszczyzną, czyta zapowiedzi przedślubne:


Sakrament Małżeństwa zamierzają zawrzeć... Karolina i Adam, Jedligówna i Chrzan...

 

Narzeczona nazywała się Jedliga, rzecz jasna. Smacznego :szczerbaty:

 

 

 

 

 

Edytowane przez Paweł Trybus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ke? Na twojej planecie też rozdawali mieszkania ?

 

O ja biedny, pół zycia na niewłaściwej planecie spędziłem.

 

Właśnie, wszystko zależy od planety... Ja pierwsze swoje dwa mieszkania (Jeden pokój i dwa pokoje, oba na czwartym piętrze bez windy, a wózki dziecięce wtedy ciężkie robili) dostałem z zakładu pracy... (Zespół Elektrowni - budowali wtedy całe osiedla robotnicze vide - Nowa Huta w Krakowie) trzecie dopiero kupiłem... :)

 

No ale... Konin to wtedy przemysłowe miasto było :) :)

Edytowane przez sp3occ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na planecie bez kredytów hipotecznych , na której młodzi małżonkowie mogli zaczynać start .

Były za to wspaniałe kredyty dla"Młodych Małżeństw" MM i każdy mógł sobie kupić meble dokładnie takie same jak sąsiad bo innych nie było.

Stąd słynna scena z filmu "Zmiennnicy" jak Rewiński pomylił mieszkania "o Boże ,Bożena

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 CUDÓW GIERKA W POLSCE
.
1. nie było bezrobocia
2. mimo że nie było bezrobocia, nikt nic nie robił.
3. mimo że nikt nic nie robił, plan wykonywano w 150 procentach.
4. mimo że plan wykonywano w 150 procentach, nigdzie niczego nie było.
5. mimo że nigdzie niczego nie było, każdy wszystko miał.
6. mimo że każdy wszystko miał, wszyscy wszystko kradli.
7. mimo że wszyscy wszystko kradli, to to co ukradli, zawsze było.
7 CUDÓW TUSKA W POLSCE
.
1. jest bezrobocie.
2. mimo że jest bezrobocie, wszyscy pracują.
3. mimo że wszyscy pracują, plan nie jest wykonywany nawet w 50 procentach.
4. mimo że plan nie jest wykonywany nawet w 50 procentach, wszędzie wszystko jest.

5. mimo że wszędzie wszystko jest, nie wszyscy wszystko mają.

6. mimo że nie wszyscy wszystko mają, kradną głównie ci, co mają wszystko.
7. mimo że kradną głównie ci co mają wszystko, nie udaje się nikogo złapać i niczego odzyskać. I kolejny cud - mimo że wszyscy o wszystkim wiedzą , nikt z tym nic nie robi

  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.