Skocz do zawartości

[K] Kupię zasilacz do EQ6R/AZ-EQ6


dobrychemik

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, dobrychemik napisał:

Gniazdo zapalniczki to dla mnie najgorszy możliwy wynalazek w dziedzinie złączy elektrycznych. Wolę nie korzystać.

No spoko, ale właśnie producent do eq6r daje kabel zakończony na wtyczkę samochodową. Zatem, albo przerobisz ten kabel na wtyczkę, którą lubisz albo ze smutkiem używał gniazda samochodowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Piotr4d napisał:

Taka wtyczka kosztuje "grosze" więc zdecydowanie lepiej kupić porządny zasilacz i samemu ją zalutować.

Zasilacz polecam kupić od XBoxa, wybór jest duży, tylko kup oryginalny z logo Microsoft.

To pewne zasilacze z wszelkimi zabezpieczeniami.

 

Musiałbym zainwestować w lutownicę, więc w sumie mało opłacalne. Najlepiej jakby mi ktoś zechciał sprzedać gotowca. I w sumie po to jest ten wątek :)

 

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dobrychemik napisał:

 

Musiałbym zainwestować w lutownicę, więc w sumie mało opłacalne. Najlepiej jakby mi ktoś zechciał sprzedać gotowca. I w sumie po to jest ten wątek :)

 

Inwestujesz w  sprzęt astro 20000zł a szkoda ci parę złoty na lutownice ,ciekawe.:uhm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fornax napisał:

Inwestujesz w  sprzęt astro 20000zł a szkoda ci parę złoty na lutownice ,ciekawe.:uhm:

 

No tak, dokładnie. Ostatnio lutowałem będąc w liceum, więc raczej nie jest to sprzęt, bez którego nie jestem w stanie funkcjonować. Idąc spać nie kombinuję jaką by tu lutownicę kupić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1, mogę ci polutować. Jak wymyślisz coś co przy okazji chcesz ode mnie kupić to i za przesyłkę nie zapłacisz ? a najrozsądniej prawdę mówiąc chyba kupić/zrobić przejściówkę dzięki czemu zasilacz będzie uniwersalny (albo użyjesz już posiadanego) 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dobrychemik napisał:

 

No tak, dokładnie. Ostatnio lutowałem będąc w liceum, więc raczej nie jest to sprzęt, bez którego nie jestem w stanie funkcjonować. Idąc spać nie kombinuję jaką by tu lutownicę kupić :D

No to wszystko wyjaśnia .:hiya:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.