Skocz do zawartości

OU4 - Mam i ja Kal-ma-ra


MaPa

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo mi się to podoba, ale jest coś co sprawia, że wygląda mi to nieco płasko

może jakoś wklejenie gwiazd taki efekt dało?

 

PS> mam tego chyba 40x 900s w O2 i w moich warunkach niewiele widać

Edytowane przez kubaman
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kubaman napisał:

bardzo mi się to podoba, ale jest coś co sprawia, że wygląda mi to nieco płasko

 

Też mam takie wrażenie. Światło z OIII jest dość mocne, ale kalmar wygląda trochę jak kleks na całej reszcie. Więc zanim @MaPa odczujesz prawdziwą ulgę, chyba musisz jeszcze nad tym popracować. Akurat tobie nie przystoi taki "tymczasowy" obrazek. ;)

 

Edytowane przez diver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle innych udanych prób. Fenomen astrofotografii. Powtarzalność sukcesów przez lata. Coś niewiarygodnego! Co chwilę siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać te zmagania. Fenomen socjologiczny!

 

Ileż rzeczy można mu przypisać?

Że można w życiu coś osiągnąć ewidentnie bez drogi na skróty. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym fotografiom, żyjemy życiem zastępczym. Jest powodem ogromnej zbiorowej radości.

 

Daje nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy podziwiają pracę Marcina na forum...że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu...

 

To Jego zwycięstwo i ta wielka radość nas, ludzi, którzy go podziwiają. Państwo przed monitorami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu...

 

Jest pięknie, ale coś się niewątpliwie zamknęło. Miejmy nadzieję, że będzie jakaś próba kontynuacji. Innego premierowego Kalmara już nie będzie nigdy.

Natomiast ważne, żeby były kolejne sukcesy, kolejne limity do przełamania i żeby coś po tym Kalmarze trwałego zostało.

 

Dziękujemy Ci bardzo, Marcin!

Dziękuję Państwu.

Do usłyszenia.

 

  • Lubię 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Paether napisał:

Tyle innych udanych prób. Fenomen astrofotografii. Powtarzalność sukcesów przez lata. Coś niewiarygodnego! Co chwilę siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać te zmagania. Fenomen socjologiczny!

 

Ileż rzeczy można mu przypisać?

Że można w życiu coś osiągnąć ewidentnie bez drogi na skróty. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym fotografiom, żyjemy życiem zastępczym. Jest powodem ogromnej zbiorowej radości.

 

Daje nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy podziwiają pracę Marcina na forum...że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu...

 

To Jego zwycięstwo i ta wielka radość nas, ludzi, którzy go podziwiają. Państwo przed monitorami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu...

 

Jest pięknie, ale coś się niewątpliwie zamknęło. Miejmy nadzieję, że będzie jakaś próba kontynuacji. Innego premierowego Kalmara już nie będzie nigdy.

Natomiast ważne, żeby były kolejne sukcesy, kolejne limity do przełamania i żeby coś po tym Kalmarze trwałego zostało.

 

Dziękujemy Ci bardzo, Marcin!

Dziękuję Państwu.

Do usłyszenia.

 

Laudacja jak na uczelni przy wręczaniu honoris causa :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim. Za motywacje i krytykę też.

W pierwszym podmieniłem wersje.

Dla przypomnienia to wersja LRGBO3. W planach mam dodanie H ... kiedyś :)

 

12 godzin temu, Paether napisał:

Tyle innych udanych prób. Fenomen .....

 

... czytałem kilka razy normalnie. Koledzy to jakoś dobrze ujęli: laudacja, epitafium

Jak ja się kiedyś z Tobą nie napiję piwa to będę czuł że czegoś jednak w nie zrobiłem w życiu :) i to nie będzie obiekt z serii OUx.

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.